Liga Europy: Grupa C
29 wrz 2016 21:05
90+4'

Gol! Strzelił Nolan Roux. Ależ błąd Roefa! Bramkarz Anderlechtu nie chwycił piłki, ta trafiła do Roux, który skierował piłkę do pustej bramki.

AS Saint-Etienne
90+2'

Kontra Anderlechtu zakończona niecelnym strzałem Acheamponga.

90'

Mecz potrwa dłużej o cztery minuty.

90'

Capel zagrał do Harbaoui, a ten źle przyjął piłkę i stracił ją.

88'

Roux dostrzegł, że Roef wyszedł z bramki i próbował go przelobować. Pomysł dobry, wykonanie fatalne.

86'

St.Etienne. Schodzi: Jeremy Clement. Wchodzi: Benjamin Corgnet.

wchodzi Wchodzi
Benjamin Corgnet #8
schodzi Schodzi
Jeremy Clement #6
86'

Capel dograł w pole karne do niepilnowanego Harbaouiego, ten miał problemy z opanowaniem piłki i skuteczną interwencją akcję Anderlechtu przerwał Moulin.

85'

Tannane dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę wybili gracze Anderlechtu.

83'

W walce o piłkę ucierpiał Soderlund, który rozciął głowę. Zawodnik AS Saint-Etienne jest opatrywany przez sztab medyczny.

82'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Diego Capel.

Diego Capel #17
81'

Stanciu wypatrzył będącego bez opieki Chipciu, posłał do niego długą piłkę. Do Chipciu szybko dopadł Monnet-Paquet i odebrał mu piłkę.

77'

St.Etienne. Schodzi: Bryan Dabo. Wchodzi: Oussama Tannane.

Oussama Tannane #10
Bryan Dabo #7
76'

St.Etienne. Schodzi: Vincent Pajot. Wchodzi: Alexander Soderlund.

Alexander Soderlund #23
Vincent Pajot #5
75'

Stanciu dośrodkował z rzutu rożnego, ale po raz kolejny bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

75'

Anderlecht. Schodzi: Sofiane Hanni. Wchodzi: Stephane Badji.

Stephane Badji #8
Sofiane Hanni #94
74'

Spajić walczył o piłkę z Veretoutem. Zawodnik Anderlechtu zapewnił swojej drużynie rzut rożny.

70'

Kontratak Anderlechtu zakończony niedokładnym podaniem w wykonaniu Stanciu. Piłkę przechwycili gospodarze.

70'

To był słaby mecz w wykonaniu Teodorczyka. Polak był praktycznie niewidoczny na boisku.

69'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Hamdi Harbaoui.

Hamdi Harbaoui #9
68'

Groźnie zapowiadała się akcja gospodarzy, ale obrońcy Anderlechtu szybko wyjaśnili sytuację.

65'

Nieudany strzał z 20. metra Stanciu.

64'

Chipciu próbował dośrodkować z prawego skrzydła, ale podanie zablokował Dabo.

62'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Zawodnik Anderlechtu pewnym strzałem pokonał Moulina!

RSC Anderlecht
60'

Rzut karny dla Anderlechtu! Hanni chciał płasko zagrać piłkę, wślizgiem interweniował Lacroix, który dotknął piłkę ręką. Sędzia bez chwili zawahania wskazał na "wapno".

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Teodorczyk.

57'

W walce o piłkę ucierpiał Teodorczyk. Krótka przerwa w grze.

56'

Lacroix zatrzymał akcję Teodorczyka.

53'

Indywidualna akcja Rouxa została zatrzymana przez obrońców Anderlechtu.

51'

Wrzutka Tielemansa w pole karne, piłkę przejął Spajić i uderzył wysoko nad bramką.

48'

Spokojne rozpoczęcie drugiej połowy spotkania w Saint-Etienne. Obie drużyny bez zmian.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Nieudane dośrodkowanie Hamoumy z rzutu wolnego. Piłkę przechwycili goście.

41'

Strzał Stanciu z dystansu. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

38'

Monnet-Paquet dośrodkował ze skrzydła, ale piłkę momentalnie wybili obrońcy Anderlechtu.

36'

Hanni z 18 metra strzelił nad poprzeczką.

35'

Chipciu faulowany tuż przed linią pola karnego. Rzut wolny dla gości.

33'

Aktywny jest Teodorczyk, ale polski piłkarz jest dobrze pilnowany przez obrońców AS Saint-Etienne.

30'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłkę przejęli gracze Anderlechtu.

30'

Ostry faul Tielemansa. Gospodarze będą mieć rzut wolny.

28'

Teodorczyk był pilnowany przez dwóch graczy gospodarzy i pod polem karnym rywali stracił piłkę.

25'

Spokojniejszy fragment meczu, żadna z drużyn nie forsuje tempa.

23'

Akcję gospodarzy przerwał Nuytinck. Roux nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

1
20'

Hanni dośrodkował z lewego skrzydła. Do piłki wyskoczył Teodorczyk, ale ubiegł go obrońca AS Saint-Etienne.

1
18'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Spajicia. Od bramki zaczął Moulin.

1
17'

Groźnie pod bramką Anderlechtu, ale ostatecznie piłkę chwycił Roef.

1
15'

W ostatnich minutach gospodarze atakują. Blisko zdobycia gola był Roux, ale w dogodnej sytuacji minimalnie spudłował.

1
12'

Po wrzutce ze skrzydła Hanni uderzył głową. Piłka odbiła się od słupka, a następnie złapał ją bramkarz gospodarzy.