Anderlecht. Schodzi: Frank Acheampong. Wchodzi: Idrissa Doumbia.

Frank Acheampong #18
1
90+3'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Massimo Bruno.

1:3! Z efektownego strzału Bruno wyszła asysta i piłkę do siatki z bliska skierował niezawodny Teodorczyk!

RSC Anderlecht
Asysta:
Massimo Bruno #10
1
90'

Doliczone 5 minut.

90'

Gol! Strzelił Massimo Bruno.

Anderlecht na prowadzeniu! W zamieszaniu w polu karnym potężną bombę z ostrego kąta posłał Bruno, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i wpadła do siatki!

88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Raszad Ejubow. To efekt faulu na Dendonckerze.

Raszad Ejubow #32
Gabala FK
88'

A jednak mogło być 2:1 dla Anderlechtu! Łukasz Teodorczyk zamknął dośrodkowanie, ale w ogromnym zamieszaniu kilka metrów przed bramką nie oddał celnego strzału!

87'

Gol chyba jednak nie padnie, bo akcje obu drużyn są chaotyczne.

83'

Teraz gra jest bardziej otwarta, oba zespoły jeszcze szukają zwycięskiego gola.

80'

Zablokowany strzał Obradovicia z narożnika boiska. Zawodnik Anderlechtu zbyt długo układał sobie piłkę do strzału.

76'

Anemiczny strzał Teodorczyka sprzed pola karnego. To nie mogło zaskoczyć Bezotosnija.

75'
NIESTRZELONY KARNY

I nie ma gola! W drugim podejściu Ricardinho uderzył obok słupka.

74'

Ależ zamieszanie! Ricardinho trafił do siatki, lecz sędzia nakazał powtórkę, bo zawodnicy Gabali zbyt szybko wbiegli w pole karne.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Frank Boeckx.

Frank Boeckx #23
72'

Rzut karny dla Gabali! Sędzia uznał, że Boeckx sfaulował Gurbanowa, ale to błędna decyzja, bo bramkarz Anderlechtu trafił w piłkę.

71'

Bruno oddał płaski strzał z 15 metrów, ale lekko i wprost w ręce Bezotosnija.

70'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Sofiane Hanni.

Sofiane Hanni #94
69'

Niesamowite! Powinno być 2:1 dla Azerów! Ejubow doszedł do piłki dośrodkowanej na 3. metr, ale uderzył nieczysto i spudłował.

67'

Obradović centrował w pole karne w kierunku Teodorczyka, ale Polak był szczelnie kryty i nie doszedł do piłki.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raszad Ejubow.

Gabala FK
63'

Gospodarze wyprowadzili bardzo groźną kontrę, jednak obrona Anderlechtu poradziła sobie z dośrodkowaniem Gurbanowa z prawego skrzydła.

60'

Anderlecht. Schodzi: Diego Capel. Wchodzi: Massimo Bruno.

59'

Efektownie nożycami uderzał Łukasz Teodorczyk, gospodarze zdołali go jednak zablokować.

58'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka strzelił Nicolae Stanciu.

55'

Sprzed pola karnego uderzył Diego Capel, ale Bezotosnij interweniował bardzo pewnie.

54'

Pierwsze minuty drugiej połowy przeraźliwie nudne, nie ma żadnych ciekawych akcji.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Gabala FK. Schodzi: Bagaliy Dabo. Wchodzi: Rusłan Gurbanow.

Rusłan Gurbanow #10
Bagaliy Dabo #18
51'

Dabo wrócił na boisko, ale dość szybko się okazało, że nie może kontynuować gry.

48'

Przerwa w grze, Dabo ma problemy z kostką.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Żółtą kartkę za komentowanie decyzji sędziego otrzymał Leander Dendoncker.

Leander Dendoncker #32
40'

Ejubow przesadził z dryblingiem na 17. metrze i mimo że akcja gospodarzy wyglądała groźnie, w ogóle nie została zakończona strzałem.

36'

Teraz mogło być 2:1 dla Gabali, ale Sowah w ostatniej chwili zablokował strzał Ozobicia z 9 metrów!

34'

Youri Tielemans zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale uderzył na wiwat, wysoko nad bramką.

33'

Tempo nie porywa, w ogóle atmosfera tego meczu jest mocno średnia, bo na trybunach nie ma zbyt wielu kibiców.

30'

Youri Tielemans miał sporo swobody na prawej stronie pola karnego, ale zepsuł dośrodkowanie w kierunku Teodorczyka, bo piłka podskoczyła mu na nierówności.

28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emmanuel Adjey Sowah.

Emmanuel Adjey Sowah #41
26'

Nicolae Stanciu miał sporo swobody przed polem karnym, ale uderzył wysoko nad bramką.

24'

Po dośrodkowaniu Tielemansa z rzutu wolnego groźnie przy bliższym słupku główkował Acheampong i Bezotosnij zmuszony do sporego wysiłku.

24'

Brzydki faul Rafaela na Teodorczyku, ale sędzia nie sięgnął po kartkę.

23'

W ostatnich minutach częściej atakują Belgowie, ale brakuje im dokładnego rozegrania.

19'

Soczyście z dystansu uderzył Dendoncker i piłka poleciała tuż obok słupka!

19'

Azerowie się rozochocili i Anderlecht musi być bardzo czujny w tyłach.

15'

Gol! Strzelił Ricardinho.

Już remis! Ricardinho zmylił Boeckxa i pokonał go uderzeniem w lewy róg.

Ricardinho #20
Gabala FK
14'

Rzut karny dla Gabali! Obradović popchnął Mammadowa.

13'

Łukasz Teodorczyk też szuka swojego gola. Teraz obrońcy Gabali zablokowali jego mocny strzał sprzed pola karnego.

10'

Gol! Strzelił Youri Tielemans.

1:0 dla Anderlechtu! Świetny techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Tielemans i piłka wpadła do siatki przy słupku. Bezotosnij bez szans.

8'

Słaby strzał Ozobicia sprzed pola karnego. Piłka minęła słupek bramki Anderlechtu.

6'

Gra się uspokoiła, wyrównany początek.

3'

Teraz po drugiej stronie boiska Bezotosnij w ostatniej chwili uprzedził Teodorczyka.

2'

Gospodarze sprawnie wymienili kilka podań, ale to kluczowe - otwierające do wychodzącego na czystą pozycję Dabo - było zbyt mocne i piłkę przejął Boeckx.