Arbiter doliczył 3 minuty.

90'

Piłka w siatce, ale ten gol nie zostanie uznany - Edin Dzeko był na spalonym.

89'

Edin Dzeko strzela, jego próbę blokuje jeden z obrońców, a kibice domagają się przyznania rzutu wolnego. O zagraniu piłki ręką nie było jednak mowy.

88'

Rzymianie spokojnie wymieniają podania, szukając okazji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść.

84'

Gol! Strzelił Olarenwaju Kayode.

Roma płaci za pasywność! Po rozegraniu rzutu wolnego do remisu doprowadził Kayode! Ależ walczą!

Olarenwaju Kayode #8
82'

Gol! Strzelił Dominik Prokop.

Pierwsze (?) dotknięcie piłki i gol? Wprowadzony z ławki rezerwowych Dominik Prokop sprawił, że końcówka może być emocjunująca.

Dominik Prokop #16
1
81'

Roma. Schodzi: Juan Manuel Iturbe. Wchodzi: Edin Dzeko.

78'

Austria. Schodzi: Alexander Grunwald. Wchodzi: Dominik Prokop.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alexander Grunwald #10
78'

Kayode miał trudną piłkę, ale mimo to złożył się do strzału przewrotką. Niecelnie.

77'

Mohamed Salah został złapany na spalonym.

73'

Leandro Paredes huknął z dystansu. Niestety precyzja nie poszła za siłą.

71'

Do końca meczu około dwudziestu minut, ale patrząc na przebieg tej rywalizacji wydaje się, że mamy już "po zabawie".

69'

Gol! Strzelił Alessandro Florenzi. Asystował mu Francesco Totti.

Totti na boisku może nie biega najwięcej, ale jak podaje... Idealne dośrodkowanie prosto na nogę Florenziego, który z ogromną siłą wpakował piłkę do siatki!

68'

Bardzo słabe uderzenie z dystansu w wykonaniu jednego z piłkarzy Austrii. Alisson nie miał problemów z interwencją.

66'

Roma nastawiona na grę z kontrataku. Czy przyniesie to trzeciego gola?

63'

Szykuje się pierwsza zmiana wśród gospodarzy, do wejśca szykuje się Mohamed Salah.

61'

Zespół z Wiednia próbuje podjąć ryzyko. Nie przekłada się to jednak na zagrożenie w polu karnym Romy.

59'

Bardzo przytomne zachowanie Alissona, który uprzedził pędzącego do piłki Grunwalda.

57'

Radja Nainggolan mimo, że upadał już na murawę nie dał się zatrzymać i zdołał dośrodkować w pole karne Austrii. Piłka trafiła pod nogi jednego z obrońców.

56'

Niedokładne podanie wzdłuż linii, aut dla drużyny z Wiecznego Miasta.

54'

Póki co druga połowa bez fajerwerków. Roma wygląda na zadowoloną z prowadzenia, a Austria nie może znaleźć sposobu na rywala.

52'

Było blisko dużego nieporozumienia. Wychodzącego do wrzutki Alissona uprzedził skupiony Federico Fazio.

51'

Austria wolno buduje swój atak pozycyjny.

49'

Bardzo długo pograli piłką zawodnicy Luciano Spallettiego. Całą akcję zblokowanym strzałem zakończył Radja Nainggolan.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio.

45'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

45'

Tym razem dośrodkowanie w wykonaniu Tottiego nie było najwyższej jakości.

44'

Uderzenie Nainggolana zostało zblokowane, korner dla rzymian.

43'

Duży kocioł w polu karnym Romy! Gospodarze mieli dużo szczęścia, blokując dwa uderzenia!

43'

Christoph Martschinko miał trochę wolnego miejsca, dlatego też zdecydował się na strzał z dystansu. Brakowało precyzji.

42'

Stephan El Shaarawy delikatnie ucierpiał w jednym z boiskowych starć. Zmiana nie będzie jednak konieczna.

39'

Centra z rzutu rożnego, ale czujny w polu karnym był Hadzikić.

38'

Totti prostopadle po ziemi w kierunku Iturbe, ale ten nie był w stanie dogonić futbolówki.

37'

Luciano Spalletti wygląda na spokojnego. Mimo słabego początku rzymianie wydają się kontrolować ten pojedynek.

35'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy, ale w związku z kontuzją Roberta Almera sędzia prawdopodobnie doliczy 2-3 minuty.

34'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy.

Defensywa Austrii nie uczy się na błędach! El Shaarawy znów uciekł obronie i pięknym strzałem podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

33'

Pojedynek biegowy Piresa z Manolasem, górą defensor Romy.

32'

Rzut wolny dla gospodarzy. Krótkie rozegranie, które przerodziło się w bezsensowną stratę.

30'

Florenzi wypracował sobie dogodną pozycję, uderzył jednak zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

29'

Sporo miejsca na murawie, czekamy na więcej klarownych sytuacji.

27'

Zbyt mocne podanie Piresa, grę z piątego metra rozpocznie Alisson.

26'

Wracamy do gry. Oby już bez poważniejszych urazów.

24'

Austria. Schodzi: Robert Almer. Wchodzi: Osman Hadzikić.

Osman Hadzikić #31
22'

Przerwa w grze. Na murawie leży Robert Almer. Bramkarz Austrii Wiedeń niefortunnie postawił nogę przy wybijaniu piłki. Konieczna będzie zmiana.

21'

Rozkręca nam się ten mecz. Mamy nadzieję zobaczyć jeszcze kilka goli.

19'

Prostopadłe, górne podanie Federico Fazio do nabierającego szybkości El Shaarawy'ego, który precyzyjnym lobem doprowadził do remisu!

17'

Roma zapłaciła wysoką cenę za dość senne pierwsze minuty. Czy będzie potrafiła szybko odpowiedzieć?

16'

Gol! Strzelił Raphael Holzhauser. Asystował mu Olarenwaju Kayode.

Doskonałe dośrodkowanie Kayode na dalszy słupek do Holzhausera, który uderzeniem z woleja nie dał szans Alissonowi!

Asysta:
14'

Chorągiewka sędziego w górze - Juan Manuel Iturbe został złapany na spalonym.

13'

Kostas Manolas z głośnym krzykiem upadł na murawę... i po kilku sekundach podniósł się, gdyby nigdy nic.

11'

Wrzutka w pole karne, ale tam dobrze zachowali się kolejno Fazio i Iturbe.

10'

Przewinienie Fazio i będziemy mieli okazję ze stojącej piłki dla ekipy z Wiednia.

9'

Po wznowieniu gry z rzutu rożnego niecelny strzał oddał Leandro Paredes

8'

Alessandro Florenzi! Świetne uderzenie, futbolówka zmierzała w okienko, ale doskonałą interwencją wykazał się Robert Almer.

7'

Rzymianie próbowali zdziałać coś w ofensywie, ale pogubili się w okolicach pola karnego Austrii.

6'

Goście spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

4'

Ależ odważnie popędził z piłką Venuto! Dobry, kilkudziesięciometrowy rajd niskiego piłkarza, który został zwieńczony niecelnym strzałem.

3'

Fauluje Juan Manuel Iturbe, sędzia zdecydowanymi gestami pokazał, że to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla zawodnika Romy.