2:4
Zakończony
AS Roma
90+2'

Z ośmiu metrów uderzył Pires i Alisson po raz pierwszy popisał się obroną strzału.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
89'

Gol! Strzelił Alexander Grunwald. Asystował mu Lukas Rotpuller. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka odbiła się od nóg Rotpullera, dopadł do niej Grunwald, który mocnym strzałem z ok. 14 metrów zmniejszył rozmiary porażki Austrii.

Alexander Grunwald #10
Asysta:
Lukas Rotpuller #33
89'

Po drugiej stronie boiska uderzył Pires, a piłka po nodze obrońcy obok słupka wyszła na róg.

88'

Mocny strzał z ok. 17 metrów oddał Edin Dzeko, ale niewiele pomylił się.

86'

Austria. Schodzi: Lucas Venuto. Wchodzi: Ismael Tajouri.

wchodzi Wchodzi
Ismael Tajouri #7
schodzi Schodzi
Lucas Venuto #11
86'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Pires, ale pomylił się o 2 metry.

84'

Austria. Schodzi: Tarkan Serbest. Wchodzi: Dominik Prokop.

Dominik Prokop #16
Tarkan Serbest #15
82 '

Dogranie do Friesenbichlera, ale były zawodnik Lechii Gdańsk nie doszedł do piłki. Niewiele mu brakowało.

80'

Kibice gospodarzy już wychodzą ze stadionu. Być może austriacka telewizja nadaje ciekawy serial.

1
78'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę piętą przypadkowo zgrał Filipović. Do futbolówki dopadł Radja Nainggolan, który mocny strzałem tuż przy słupku zdobył czwartego gola dla gości!

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Grunwald.

74'

Roma cofnęła się, Austria rozgrywa piłkę, ale czyni to zbyt wolno i nie jest w stanie zaskoczyć Włochów.

71'

Austria. Schodzi: Olarenwaju Kayode. Wchodzi: Kevin Friesenbichler.

Kevin Friesenbichler #9
Olarenwaju Kayode #8
71'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Gerson.

69'

Ruediger pięścią poobijał nerki rywala. Doszło do małej sprzeczki, ale koledzy powstrzymali obu agresorów.

65'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Już chyba po meczu. Stephan El Shaarawy 30 metrów od bramki miękko dośrodkował do Dzeko, ten uderzył obok bramkarza, ale trafił w słupek. Snajper dopadł jednak do piłki i z metra wbił ją do bramki.

64'

Sprzed pola karnego uderzył Venuto, ale pomylił się o 2 metry.

63'

Centro-strzał Bruno Peresa, piłka przeleciała jednak ponad bramką.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Martschinko.

Christoph Martschinko #28
59'

Kontra Romy, w polu karnym w starciu z bramkarzem padł Kayode, ale o faulu nie mogło być mowy.

57'

Lewą nogą sprzed pola karnego anemicznie uderzył Perotti. Nie potrafi wstrzelić się zawodnik Romy.

55'

Chaotyczna gra z obu stron. Aktywniejsi w ofensywie wciąż gracze gości, którzy z łatwością przedostają się pod pole karne Austrii.

51'

Tym razem Dzeko wyszedł sam naprzeciwko bramkarza, ale nie zdołał dojść do piłki. Gol dla Romy wisi na włosku.

49'

Perotti znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uderzył tragicznie, wprost w bramkarza!

48'

Gospodarze znajdują się z piłką na własnej połowie, ale nie mają pomysłu co z nią zrobić.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Strootman. Zaostrzył się mecz.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger.

40'

Pires sponiewierany przez Dzeko. Minęło kilkadziesiąt sekund nim gracz gospodarzy przestał widzieć gwiazdy i doszedł do pełni sił.

37'

Brakuje zdecydowania gospodarzom pod bramką Romy. Akcje Austrii dobrze zapowiadają się groźnie jedynie do pola karnego.

34'

Austria przebudziła się, Roma już nie atakuje z taką swobodą.

30'

Krzyczą, buczą, płaczą gracze Romy. Mają ku temy prawo. Stephan El Shaarawy uprzedzony w polu karnym i jeśli nie "jedenastka" to rzymianom należał się przynajmniej rzut rożny.

1
29'

W dobrej sytuacji znalazł się Edin Dzeko, ale uderzył wysoko ponad bramką.

27'

Paredes chciał zablokować strzał Kayode, ale został kopnięty przez rywala. Dodatkowo przy uderzeniu Argentyńczyk wykonał szpagat, co poczuł boleśniej.

24'

Venuto minął z piłką kilku rywali, ale zapomniał o najważniejszym: oddaniu strzału lub podaniu do partnera.

1
23'

Z rzutu wolnego uderzał Grunwald. Nic z tego, z Grunwaldów zapamiętamy ten z 1410 roku.

1
21'

Elektryczny w defensywie są gracze gospodarzy. Roma gra na dużym luzie i nie musi się bardzo wysilać.

18'

Gol! Strzelił Daniele De Rossi. To był kryminał w defensywie gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę na linii bramkowej tak nieudolnie zatrzymał Martschinko, obok którego leżał już bramkarz, że piłka spadła pod nogi De Rossiego, a ten wbił najłatwiejszego gola od czasów przedszkolnych.

14'

Znowu groźnie w polu karnym gości, dośrodkowanie, ale Stephan El Shaarawy skopał... kreta i zmarnował doskonałą okazję. Wydawało się, że strzał z 12 metrów to formalność, jak złożenie wniosku o przyznanie świadczenia 500+.

1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi. Zawodnik gości pokopał po kolanach Kayode.

10'

Piłka z ok. 7 metrów uderzył Dzeko, ale źle trafił i bramkarz spokojnie złapał uderzenie.

9'

Roma pozwoliła rywalom na wiele tylko przez moment. Goście przejęli inicjatywę i dążą do objęcia prowadzenia.

7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Olarenwaju Kayode.

5'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Bruno Peres. Błyskawiczne wyrównanie. Piłkę w polu karnym otrzymał Peres, dograł wzdłuż linii pola bramkowego do Dzeko, a ten pewnie trafił do siatki.

2'

Gol! Strzelił Olarenwaju Kayode. Wymarzony początek gospodarzy! Błąd obrony Romy, piłkę z prawej strony płasko dograł Venuto, błąd popełnił obrońca i bramkarz, a piłkę do siatki wbił Kayode. Futbolówkę już zza linii wybił defensor gości.

18:26

W poprzednim meczu pomiędzy zespołami w Rzymie padł remis 3:3. W tabeli grupy E Austria Wiedeń i AS Roma prowadzą z dorobkiem 5 punktów. Zespoły póki co w fazie grupowej są niepokonane.