20 wrz 2016 20:45
119'

Zasępieni kibice gospodarzy, smutna końcówka meczu dla ich drużyny.

115'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła sytuacyjnie uderzył Cesc Fabregas, ale nie trafił w bramkę.

114'

Chelsea spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika.

110'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska na wiwat, wysoko w trybuny uderzył Danny Drinkwater.

109'

Żółtą kartkę za faul na Vardym otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
106'

Gra wznowiona.

105'

Doliczona 1 minuta.

103'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ben Chilwell.

Leicester City
102'

Gra się nieco uspokoiła, gospodarze nie są w stanie zagrozić Chelsea.

98'

Chelsea bezlitośnie wykorzystuje liczebną przewagę, Lisy nie istnieją.

96'

Ron-Robert Zieler z trudem obronił płaski strzał Maticia z 20 metrów. Chelsea głodna kolejnych bramek.

94'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas.

Chyba jest po meczu! W wielkim zamieszaniu w polu karnym gospodarze nie potrafili wybić piłki i atomowym strzałem pod poprzeczkę pokarał ich ponownie Fabregas!

1
92'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Eden Hazard.

Co za akcja, co za gol! Costa podał do Hazarda, ten piętą odegrał do Fabregasa i Hiszpan wykonał egzekucję pewnym strzałem z 13 metrów!

91'

Początek dogrywki.

90+3'

Potężny strzał Costy z ostrego kąta i gospodarzy uratowała boczna siatka.

90+1'

Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył Victor Moses.

90+1'
90'

Doliczone 4 minuty.

89'
CZERWONA KARTKA

To był beznadziejny występ Wasilewskiego, a teraz dodatkowo Polak wyrzucony z boiska! Powód? Uderzył łokciem Costę.

1
89'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

88'

Soczyście z rzutu wolnego uderzył David Luiz i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

87'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Danny Drinkwater.

84'

Diego Costa znów zatrudnił Zielera! Bramkarz Lisów obronił mocny strzał z 14 metrów, a także dobitkę!

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nemanja Matić.

82'

Z ostrego kąta płasko uderzył Diego Costa, ale na posterunku Ron-Robert Zieler. Reprezentanta Hiszpanii znów nie upilnował Marcin Wasilewski.

81'

Mnóstwo twardej walki i ostrych starć. Nikt nie odpuszcza, bardzo wyrównany fragment.

76'

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Jamie Vardy.

75'

Po rzucie rożnym Andy King zgubił krycie obrońców Chelsea, ale spudłował głową z najbliższej odległości!

74'

Ależ okazja Leicester! Po długim wykopie Zielera błąd popełnił Luiz, Musa wpadł w pole karne, lecz jego strzał z ostrego kąta znakomicie obronił Begović.

73'

Od kilku minut Chelsea mocno naciska Lisy i te mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

70'

Powinno być 2:3! Koszmarny błąd popełnił Wasilewski, w efekcie Costa wyszedł sam na sam z Zielerem, ale uderzył obok słupka!

68'

Pięknie sprzed pola karnego uderzył Michy Batshuayi i gospodarzy uratowała znakomita interwencja Zielera!

66'

Zupełnie nieudanie sprzed pola karnego uderzył Marcos Alonso. Piłka minęła słupek w sporej odległości.

62'

Jamie Vardy szykuje się do wejścia na boisko.

61'

Teraz nieco spokojniejszy fragment, nikt nie chce podejmować nadmiernego ryzyka.

58'

Demarai Gray padł w polu karnym, a gospodarze reklamowali faul Azpilicuety. O przewinieniu nie było jednak mowy i sędzia słusznie puścił grę.

57'

Dość otwarta gra z obu stron, choć po przerwie lepiej prezentuje się Chelsea.

53'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad poprzeczką główkował Ruben Loftus-Cheek.

52'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marcin Wasilewski.

51'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Jeffrey Schlupp.

49'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta.

Ależ cudowny gol! Wasilewski zbyt krótko wybił piłkę z własnego pola karnego, trafiła ona do Azpilicuety, a ten nie dał szans Zielerowi potężną bombą z 20 metrów.

48'

Z ostrego kąta uderzał Jeffrey Schlupp - po rykoszecie piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Cesc Fabregas, ale na posterunku Ron-Robert Zieler.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Gol! Strzelił Gary Cahill.

Chelsea wraca do gry! Po rzucie rożnym skutecznie główkował zupełnie niepilnowany Cahill. Sytuację próbował jeszcze ratować Drinkwater, ale wybił piłkę zza linii bramkowej, poza tym i tak nastrzelił Luiza, przez co wylądowała ona w siatce.

2
45'

43'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Lisów, z prawego skrzydła centrował Victor Moses, piłka trafiła do Pedro, ten dośrodkował ponownie, ale zabrakło strzału.

41'

Sprzed pola karnego mocno, ale daleko obok słupka strzelił Demarai Gray.

37'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Ruben Loftus-Cheek. Celnie, ale zbyt lekko, by pokonać Zielera.

34'

Gol! Strzelił Shinji Okazaki.

2:0 dla Leicester! Okazaki dostał piłkę w polu karnym, mimo asysty Luiza uderzył z kozłem, a ta minęła Begovicia i już zza linii bramkowej wybił ją Azpilicueta.

1
33'

Dobrze wyglądała akcja Chelsea, ale po podaniu Fabregasa za plecy obrońców Pedro Rodriguez niedokładnie zgrywał piłkę w kierunku Batshuayia i przejął ją Ron-Robert Zieler.

29'

Marcin Wasilewski nie przebiera w środkach. Teraz w walce o piłkę dość ostro potraktował twarz Batshuayia.

26'

Kapitalna okazja Chelsea! Po dośrodkowaniu Pedro z lewego skrzydła obok słupka główkował zupełnie niekryty Michy Batshuayi.

23'

Gospodarze poradzili sobie z płaską centrą Mosesa z prawej strony boiska.

20'

Skonsternowana Chelsea. Dotąd grała lepiej, a zagrożenie pod jej bramką to wyłącznie efekt błędów w tyłach.

17'

Komedia w obronie Chelsea i 1:0 dla Leicester! Po akcji oskrzydlające źle interweniował Cesar Azpilicueta, fatalną bierność pokazał też Asmir Begović i lekkim strzałem z ostrego kąta pokonał go Okazaki. Interweniowali tam jeszcze obrońcy The Blues, ale wybijali piłkę już zza linii bramkowej.

1
14'

Kompletnie pogubił się na własnej połowie Gary Cahill i stracił piłkę na rzecz Okazakiego. Japończyk, ani wspierający go Ahmed Musa nic jednak nie wskórali, bo z asekuracją pospieszył David Luiz.

12'

Kolejna oskrzydlająca akcja Chelsea. Pedro wycofał piłkę do Alonso, ale ten dośrodkował do nikogo.

9'

Ofiarna interwencja Wasilewskiego we własnym polu karnym. Polak przy okazji... zdemolował Kinga.

9'

Ron-Robert Zieler z kłopotami przeciął dośrodkowanie Pedro z lewego skrzydła.

8'

Chelsea sprawia lepsze wrażenie, dłużej utrzymuje się przy piłce i ma inicjatywę.

5'

Pedro Rodriguez ruszył do długiego podania Luiza, minął Zielera i trafił do pustej bramki, ale gol nie został uznany. Powód? Spalony, choć jeśli był, to minimalny.