Puchar Ligi Angielskiej: 1/16 finału
21 wrz 2016 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson.

I mamy gola dla gospodarzy! Składna akcja, płaskie podanie z prawego skrzydła, które przecięte prezez Sigurdssona znalazło drogę do siatki!

1
90'

Pogramy dodatkowe 4 minuty.

90'

Man City. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Tosin Adarabioyo.

wchodzi Wchodzi
Tosin Adarabioyo #53
schodzi Schodzi
87'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando.

Manchester City
84'

Swansea walczy o gola, która zapewniłby nam emocjonującą końcówkę.

82'

Manchester kontroluje przebieg tego spotkania.

80'

Man City. Schodzi: Kelechi Iheanacho. Wchodzi: Brahim Diaz.

Brahim Diaz #55
78'

Piłka nie wytrzymała trudów meczu, potrzebna była zamiana.

75'

Przed nami ostatni kwadrans meczu. Gospodarze walczą o zmianę wyniku, ale niewiele im wychodzi.

73'

Swansea. Schodzi: Borja Baston. Wchodzi: Modou Barrow.

70'

Mnożą się błędy w ekipie Swansea. Strata w środku pola, szybkie podanie i strzał Kevina De Bruyne'a, który jednak nie zaskoczył Nordfeldt.

67'

Gol! Strzelił Manu Garcia.

Okazję mieli gospodarze, a gola strzela Manchester! Podanie z prawego skrzydła, do piłki dopadł Garcia, którego uderzenie znalazło drogę do bramki!

64'

Co za prezent otrzymali od Stones'a gospodarze! Piłka znalazła się pod nogami Sigurdssona, a ten uderzył prosto w Wilfredo Caballero.

59'

Bardzo chaotyczne zachowanie defensywy Łabędzi, piłka trafiła do pozostawionego bez opieki przed polem karnym Manu, a ten uderzył bardzo wysoko.

58'

Man City. Schodzi: Angelino. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

Angelino #69
55'

Swansea. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Leroy Fer.

53'

Kristoffer Nordfeldt ratuje swój zespół przytomnym wyjściem. Mogło być gorąco pod bramką Swansea.

51'

Czy dobrze dysponowane do tej pory w defensywie Swansea podejmie ryzyko i ruszy do szaleńczego ataku?

49'

Gol! Strzelił Gael Clichy.

Zabójcza kontra Manchesteru, której pomógł rykoszet po strzale Clichy. Zmylony Nordfeldt nie dał rady skutecznie interweniowac.

47'

Borja w bardzo ekwilibrystyczny złożył się do strzału. Było efektownie, ale niestety dla kibiców Swansea niecelnie.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

43'

Kelechi Iheanacho pokazuje się do gry, ale często podania jego kolegów są przecinane przez czujnych obrońców Swansea.

40'

Gracze lidera Premier League mają przewagę, wymieniają więcej podań, ale też czasami potrafią zaskoczyć nieodpowiedzialnym zagraniem.

37'

Delikatny kocioł pod bramką gospodarzy. Manchester przy pomocy Amata mógł stanąć przed dobrą okazją. Zabrakło szczęścia.

35'

Ależ było blisko "swojaka"! Płaska centra Sane została przecięta przez interweniującego na wślizgu Mike'a van der Hoorn, futbolówkę lecącą w kierunku bramki w ostatniej chwili zatrzymał Kristoffer Nordfeldt!

33'

Navas złapany na spalonym. Oglądamy żywe spotkanie. Czekamy tylko na gole.

31'

Wydawało się, że może być ciekawie. Baston miał przed sobą tylko jednego obrońcę i bramkarza Manchesteru. Arbiter dopatrzył się jednak zagrania piłki ręka i przerwał akcję Swansea.

28'

Ofiarny wślizg Kompany'ego i kolejna akcja miejscowych zatrzymana.

26'

Gra Łabędzi może się podobać. Skuteczni w defensywie i aktywni w ataku. Manchester ma coraz większe problemy.

24'

Atakowany przez rywala Caballero wybija piłkę na aut. Bramkarz zespołu Guardioli nie notuje najlepszych miniut.

22'

Dobra interwencja Kompany'ego, Manchester ruszył z kontratakiem, ale i tym razem bez żadnych konkretów.

21'

Gospodarze dwukrotnie w krótkim odstępie czasu gościli pod bramką Caballero. W obu przypadkach ich dośrodkowania okazały się niecelne.

19'

Kelechi Iheanacho chciał się urwać oboronie, ale bez powodzenia.

17'

Jak na razie grę przyjezdnych zdominowały dalekie przerzuty. Swansea radzi sobie z nimi całkiem nieźle.

15'

To mógł być bardzo kosztowny błąd Wilfredo Caballero! Bramkarz Manchesteru wybił futbolówkę prosto pod nogi Naughtona, którego uderzenie zatrzymał ratujący sytuację Argentyńczyk.

13'

Swansea chciało odważniej ruszyć do przodu. Dobrze ustawieni rywale jednak skutecznie to uniemożliwili.

11'

Pablo Zabaleta przytomnie wycofał do Manu, a ten uderzył obok słupka.

9'

Skrzydłem ruszył Navas, ale skończyło się na nadziejach kibiców The Citizens.

7'

Goście z Manchesteru już od pierwszych sekund starają się dłużej operować piłką. Póki co jednak nie wynika z tego nic groźnego.