Schalke 04 Gelsenkirchen
90'

Trzy minuty doliczone do II połowy.

89'

Piłka w bramce Nice, jednak arbiter w akcji Tekpeteya z Avdijajem dopatrzył się ofsajdu.

87'

Eysseric miał okazję do oddania groźnego strzału, ale jego próba nie mogła zaskoczyć Faehrmanna.

85'

Przy takim wyniku francuski zespół traci szanse na wyjście z grupy. Tymczasem Schalke kontroluje przebieg wydarzeń.

81'

Schalke. Schodzi: Nabil Bentaleb. Wchodzi: Donis Avdijaj.

81'

Gol! Strzelił Dennis Aogo. 2:0! Cardinale wyczuł intencje Aogo, ale strzał był dobrej jakości i bramkarz nie zdołał odbić piłki.

79'

Rzut karny dla Schalke! Koziello przewinił na Tekpeteyu w polu karnym.

77'

Akcja już po drugiej stronie boiska. Centrował Caicara, a niecelnie strzelał Bentaleb.

75'

Tym razem strzelał na bramkę Faehrmanna Plea, jednak obok słupka.

72'

Groźnie po drugiej stronie boiska! Cardinale miał trudne zadanie po uderzeniu Bentaleba, jednak zdołał popisać się efektowną interwencją.

71'

Nice stara się przejąć inicjatywę i ruszył do przodu. Teraz strzał zdołał oddać Plea, ale po rykoszecie piłkę pewnie złapał Faehrmann.

69'

Nice. Kolejna roszada trenera Favre'a: schodzi: Remi Walter. Wchodzi: Vincent Marcel.

wchodzi Wchodzi
Vincent Marcel #18
schodzi Schodzi
Remi Walter #18
66'

Żółtą kartkę otrzymał Thilo Kehrer.

65'

Nice. Schodzi: Pereira Ricardo. Wchodzi: Alessane Plea.

Alessane Plea #16
Pereira Ricardo #21
63'

Do rzutu wolnego podszedł Bentaleb i nie przebił się przez mur zawodników Nice.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Olivier Boscagli.

Olivier Boscagli #28
OGC Nice
56'

Widoczny jest Reese, który znów dostał piłkę w polu karnym, lecz tym razem nie zdołał oddać strzału.

54'

Mogło być 2:0 dla Schalke! Po dograniu Caicary Reese miał mnóstwo miejsca w polu karnym, ale trafił tylko w zewnętrzną część słupka!

53'

Do strzału po dośrodkowaniu doszedł Dante, wygrywając pojedynek z Kehrerem. Na postarunku był jednak Faehrmann.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Bernhard Tekpetey za faul na Dante. Ostry początek II połowy.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Dante.

OGC Nice
46'

Schalke. Schodzi: Max Meyer. Wchodzi: Fabian Reese.

Fabian Reese #15
46'

Początek II połowy.

45'

Jeszcze dwie minuty rywalizacji w Gelsenkirchen.

43'

Max Meyer doznał urazu, ale po interwencji medycznej będzie mógł kontynuować występ.

41'

Niewiele klarownych sytuacji stwarzają oba zespoły. Rozczarowywać może zwłaszcza postawa gości.

38'

Strzelał aktywny Tekpetey, ale obok bramki. Postawa młodego napastnika może się podobać kibicom Schalke.

37'

Skuteczna interwencja Dante w polu karnym. Brazylijczyk powstrzymał Konopliankę.

35'

Walter miał sporo miejsca przed polem karnym, ale mimo to spudłował. Zmarnowana okazja dla Nice.

32'

Donis miał niezłą pozycję i szykował się do strzału, ale nie zdołał skontrolować piłki i nie stworzył zagrożenia dla Faehrmanna.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Dalbert Henrique za faul na Tekpeteyu.

Dalbert Henrique #29
OGC Nice
26'

Groźny strzał Dalbarta, z którym Faehrmann dał sobie jednak radę. Dobrze wszedł w mecz golkiper Schalke.

23'

Skuteczna interwencja Faehrmanna po dośrodkowaniu Belhandy z rzutu rożnego.

21'

Schalke nie spuszcza z tonu i wciąż ma lekką przewagę nad liderem Ligue 1.

17'

Younes Belhanda próbował szczęścia z rzutu wolnego, jednak nie przebił się przez mur zawodników Schalke.

14'

Gol! Strzelił Jewhen Konoplianka. Schalke na prowadzeniu! Z dystansu uderzył Meyer, a piłka po rykoszecie trafiła do Konoplianki. Ukrainiec wykorzystał zawahanie Cardinale i posłal futbolówkę do pustej bramki.

13'

Blisko gola dla Nice! Niesygnalizowane uderzenie oddał Donis, zaskoczył Faehrmanna, a piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Schalke!

11'

Cardinale wybił piłkę po dośrodkowaniu Baby i uprzedził szykującego się do strzału Tekpeteya.

8'

Bodmer oddał celny strzał, jednak uderzył zdecydowanie zbyt lekko, by zaskoczyć Faehrmanna.

6'

Koziello dograł do Donisa, który zdecydował się na strzał z obrębu pola karnego. Zawodnik Nice nie trafił w światło bramki.

3'

Faul Riethera na Walterze. Obyło się bez kartki dla Niemca, mimo że rywal potrzebował pomocy lekarskiej.

Czy OGC Nice pokona Schalke w meczu wyjazdowym?
18:34

OGC Nice zamyka nieoczekiwanie tabelę grupy, ustępując również FK Krasnodar i Red Bull Salzburg. Lider Ligue 1 powinien dzisiaj zwyciężyć, jeśli chce nadal liczyć się w walce o 1/16 finału.

18:34

Schalke ma już zapewnione wyjście z grupy z pierwszego miejsca, dlatego trener daje szanse zawodnikom młodzieżowym: Kehrerowi i Tekpeteyowi.