Liga Młodzieżowa UEFA
27 wrz 2016 16:00
90+4'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański.

Legia uratowała remis! Szczepański świetnie opanował piłkę przy linii pola karnego i ładnym technicznym strzałem nie dał szans Maximiano.

Miłosz Szczepański #20
Legia Warszawa juniorzy
1
90+2'

Z dystansu soczyście, jednak nad poprzeczką huknął Leao.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Maximiano.

89'

Była szansa na remis! Obrońcy Sportingu z trudem przecięli dośrodkowanie Cichockiego z lewego skrzydła, a po chwili zablokowali jeszcze strzał Aftyki.

88'

Legioniści zatrzymali na linii pola karnego bardzo groźną szarżę Leao.

86'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Luis Maximiano.

Luis Maximiano #1
Sporting Lizbona juniorzy
84'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Piotr Cichocki.

wchodzi Wchodzi
Piotr Cichocki #19
schodzi Schodzi
Konrad Michalak #17
81'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Małachowski. Wielkie szczęście legionisty, bo sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Leao i sędzia mógł go wyrzucić z boiska.

Adrian Małachowski #14
79'

Gol! Strzelił Nuno Moreira.

Niestety 2:1 dla Sportingu. Moreira przejął piłkę przed polem karnym i umieścił ją w siatce fantastycznym strzałem pod poprzeczkę. Majecki bez szans.

Nuno Moreira #15
78'

Z dystansu mocno, ale nad bramką uderzył Moreira.

78'

Legia zaczyna tracić siły i to odbija się na przebiegu meczu, Sporting w natarciu.

77'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Daniel Braganca. Wchodzi: Rafael Leao.

Rafael Leao #18
Daniel Braganca #8
73'

Z rzutu wolnego beznadziejnie, wysoko nad bramką uderzył Braganca.

69'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Legii, na szczęście Marques uderzył z ostrego kąta za wysoko.

68'

Niezły strzał z 30 metrów oddał Mateusz Hołownia, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

67'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Adam Ryczkowski. Wchodzi: Grzegorz Aftyka.

Grzegorz Aftyka #24
66'

Legia spuściła z tonu i ostatnie minuty nie dostarczyły groźnych spięć.

62'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Nuno Moreira.

Joao Oliveira #2
60'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Patryk Czarnowski.

Patryk Czarnowski #21
57'

Przyblokowane uderzenie Paza sprzed pola karnego i piłka poleciała wysoko nad bramką.

55'

Legia jest wyraźnie lepsza - do tego stopnia, że sfrustrowani gospodarze często uciekają się do fauli. Jeśli zespół z Warszawy jeszcze podkręci tempo i zagra skutecznie, to może sięgnąć po pełną pulę.

51'

Żółtą kartkę za faul na Szczepańskim otrzymał teraz Elves Balde.

Elves Balde #17
50'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka uderzył Sebastian Szymański.

49'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Szczepańskim otrzymał Tiago Djalo. Sporting bardzo brutalnie.

Tiago Djalo #3
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bruno Paz.

Bruno Paz #7
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Michalak ruszył prawym skrzydłem, zbiegł w pole karne i nieznacznie przestrzelił z ostrego kąta.

46'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Andre Franco. Wchodzi: Elves Balde.

Danny Namaso #16
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Szczepański zamknął centrę z lewego skrzydła, ale główkował obok słupka.

41'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Sebastian Szymański.

38'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović.

Wreszcie legioniści zagrali skutecznie! Maximiano odbił piłkę przed siebie po potężnej bombie Ryczkowskiego sprzed pola karnego i tę okazję natychmiast wykorzystał Kulenović.

37'
NIESTRZELONY KARNY

Niebywałe! Nie ma gola, bo Mateusz Hołownia uderzył w sam środek bramki. Maximiano złapał piłkę.

36'

Rzut karny dla Legii! Tiago Djalo ewidentnie sfaulował Szczepańskiego.

35'

Z mocnego dośrodkowania Szymańskiego z rzutu wolnego wyszedł soczysty strzał i gospodarzy uratowała poprzeczka! Maximiano stał jak zaczarowany.

34'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Michalaku otrzymał Abdu Conte.

Abdu Conte #5
32'

Gol! Strzelił Pedro Marques. Asystował mu Abdu Conte.

Z lewego skrzydła dośrodkował Conte, a Żyro nie upilnował Marquesa i ten nie dał Majeckiemu szans strzałem głową. 1:0 dla Sportingu.

Pedro Marques #9
Asysta:
31'

Małachowski zablokował strzał Franco z 17 metrów.

27'

Legioniści pozostawili bez krycia Bubacara Dialo, na szczęście ten główkował obok słupka.

26'

Oglądamy wyrównane i niezwykle zacięte spotkanie. Sędzia często musi używać gwizdka.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Franco. Zawodnik Sportingu powinien zostać wyrzucony z boiska, bo jego faul na Hołowni był wręcz bandycki.

19'

Legia znów miała sporo szczęścia, bowiem po rzucie rożnym tuż obok słupka główkował Ferreira.

19'

Kompletnie pogubili się teraz w tyłach legioniści, Marques wyszedł sam na sam z Majeckim, ten jednak świetnie go wyczekał i obronił strzał z ostrego kąta.

18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Braganca.

14'

Z lewej strony boiska dobrze dośrodkował Conte, groźny strzał głową oddał Marques, jednak przed bramką Majeckiego wyręczył Żyro.

11'

Sporting próbuje odpowiadać, ale na razie w ofensywie zdecydowanie lepiej prezentuje się Legia. Oby tylko zagrała skutecznie.

8'

Z rzutu rożnego dobrze dośrodkował Sebastian Szymański, do strzału głową doszedł Adam Ryczkowski i gospodarzy uratowała interwencja obrońcy, który przyblokował legionistę.

5'

Legia trochę zaskoczyła gospodarzy, bo rzuciła się do zdecydowanych ataków.

3'

Ależ otwarcie mogła zaliczyć Legia! Szczepański zamknął głową dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak uderzył obok słupka.

2'

Na trybunach m. in. Jorge Jesus, trener pierwszej drużyny Sportingu.

15:47

Legia przegrała pierwsze spotkanie z Borussią Dortmund 0:2 i aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy F.