Reading. Schodzi: Joey van den Berg. Wchodzi: Stephen Quinn.

Żółtą kartkę otrzymał Liam Moore.

Reading FC
78'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

2:0! Piłka trafiła przed pole karne, gdzie Oxlade-Chamberlain oddał bardzo silny strzał, który po rykoszecie znalazł drogę do bramki Reading.

77'

Kąśliwy strzał Iwobiego z 20 metrów i bramkarz wybił piłkę na korner.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Garath McCleary .

Garath McCleary #12
Reading FC
74'

Powinno być 2:0. Giroud świetnie odegrał piłkę do Oxlade-Chamberlaina, ale jego strzał zatrzymał bramkarz.

71'

Arsenal. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Chris Willock.

Chris Willock #68
71'

Lucas potrzebuje pomocy medycznej. Ma problem z kostką.

70'

Ależ parada bramkarza Reading, który jedną ręką zatrzymał silny strzał głową Girouda.

68'

Reading. Schodzi: Tennai Watson. Wchodzi: Danzell Gravenberch.

Danzell Gravenberch #28
Tennai Watson #30
67'

Pierwszy kontakt z piłką Girouda i jego podanie do Lucasa kończy się spalonym tego drugiego.

64'

Znów okres gry w środkowej strefie boiska.

61'

Yann Kermorgant oddał bardzo dobry strzał głową i Martinez musiał się natrudzić, żeby złapać piłkę.

60'

Alex Oxlade-Chamberlain chce koniecznie udowodnić dzisiaj Wengerowi, że zasługuje na grę w podstawowym składzie. Zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z 30 metrów, ale trafił w mur.

56'

Reading. Schodzi: Callum Harriott. Wchodzi: Yann Kermorgant.

Callum Harriott #15
54'

Zbyt mocne dośrodkowanie Nilesa w pole karne gości.

53'

Kolejna strata Gibbsa, chociaż tym razem pod polem karnym Reading.

52'

Fatalny błąd Gibbsa, który jako ostatni zawodnik stracił piłkę. Na jego szczęście podanie gracza Reading było niedokładne.

50'

Lucas w polu karnym, ale podobnie jak 120 sekund temu, dobry blok zawodnika Reading.

48'

Egoistyczne podejście Oxlade-Chamberlaina, który chciał powtórzyć sytuację, po której zdobył bramkę. Tym razem został zablokowany, a mógł podawać do lepiej ustawionych kolegów.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Silne wstrzelenie piłki w pole karne Kanonierów i futbolówka odbiła się od nóg zawodników jednej, jak i drugiej drużyny.

45+1'

Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, ale Niles uderzył niecelnie.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

POPRZECZKA! Po strzale Harriotta piłka tak odbiła się od pleców Paulisty, że trafiła w poprzeczkę.

41'

Chwila gry w środkowej strefie boiska.

37'

Harriott oddał zupełnie nieudany strzał sprzed pola karnego. Ironiczne brawa fanów Arsenalu.

36'

Reading w pierwszej połowie niewiele zdziałało pod polem karnym Arsenalu.

33'

1:0 dla Arsenalu! Oxlade-Chamberlain wpadł w pole karne, było obok niego dwóch zawodników i było pewne co zrobi. Mimo to jego płaski strzał znalazł drogę do bramki.

32'

Arsenal mimo iż gra rezerwami, to jednak już powinien prowadzić różnicą nawet dwóch goli.

30'

Elneny wbiegł w pole karne i otrzymał podanie od Jenkinsona. Strzał nie był zły, ale wprost w bramkarza.

29'

Znów gorąco pod bramką zespołu z The Championship. Z 17 metrów obok słupka uderzył Iwobi.

26'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu oddał Alex Oxlade-Chamberlain.

24'

Kontuzjowany na środku boiska leży Elneny. Na boisko wbiegli medycy i po chwili zawodnik z Egiptu był już zdrowy.

22'

To powinien być gol dla Arsenalu. Lucas Perez miał przed sobą tylko bramkarza, ale dostrzegł lepiej ustawionego kolegę. Zdecydował się podać mu, jednak w ostatniej chwili ubiegł go obrońca.

21'

Celne uderzenie Obity z 17 metrów, jednak za słabe, żeby pokonać Martineza.

20'

Niles miał dużo miejsca na 20 metrze. Zdecydował się na techniczne uderzenie, które przeleciało tuż obok słupka.

18'

Nieudany drybling Pereza przed polem karnym The Royals i strata piłki.

16'

Koronkowa akcja Arsenalu i dokładności zabrakło już w polu karnym gości.

15'

Teraz  w ataku było Reading, jednak po dośrodkowaniu w pole karne pewnie piłkę chwycił bramkarz Kanonierów.

12'

Drugie z rzędu niedokładne zagranie Oxlade'a-Chamberlaina. Pomocnik Kanonierów musi się bardziej skoncentrować.

10'

Próba wyjścia z kontrą i Elneny niedokładnie zagrywa do Pereza.

8'

Druga szansa londyńczyków. Z ostrego kąta obok bramki uderzył Oxlade-Chamberlain.

6'

Powinno być 1:0 dla Arsenalu! Po składnej akcji w pole karne wbiegł Jenkinson. Uderzył jednak wprost w bramkarza, który wypuścił piłkę, ale dobitka prawego defensora była już niecelna.