Arbiter doliczył aż 4 minuty.

89'

Liverpool. Schodzi: Marko Grujić. Wchodzi: Emre Can.

87'

Vorm bohaterem Tottenhamu! Doskonała interwencja pozwoliła wygrać pojedynek sam na sam z Ingsem!

86'

Daniel Sturridge ładnie zakręcił rywalem, a następnie uderzył zbyt lekko. Chwilę wcześniej Harrison swoim złym przyjęciem zmarnował kapitalne podanie Lameli.

84'

Tottenham. Schodzi: Georges-Kevin N'Koudou. Wchodzi: Shayon Harrison.

wchodzi Wchodzi
Shayon Harrison #39
schodzi Schodzi
84'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Grujić.

Liverpool FC
83'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Ings.

81'

Michel Vorm czubkami palców sparował piłkę na poprzeczkę po strzale Daniela Sturridge'a!

78'

Będziemy mieli emocje w końcówce? Tottenham powinien postawić wszystko na jedną kartę.

76'

Gol! Strzelił Vincent Janssen.

Bardzo pewnie wykonana "jedenastka". Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że goście nie powinni otrzymać rzutu karnego.

75'

Rzut karny dla Tottenhamu! Zaskakująca decyzja sędziego!

73'

Georginio Wijnaldum postraszył z rzutu wolnego, lecz kolejną dobrą interwencją zanotował jego rodak - Michel Vorm.

72'

Danny Ings dostał dobrą piłkę, ale źle się zabrał a następnie jego strzał został zblokowany.

71'

Daniel Sturridge uderzył nad bramką. Zdecydowanie za dużo siły.

70'

Rzut wolny dla LFC blisko pola karnego Vorma.

70'

Około dwudziestu minut do końca. Tottenham musi się odkryć, co z kolei jest doskonałą informacją dla szukających trzeciego gola gospodarzy.

68'

Liverpool. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Danny Ings.

67'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Victor Wanyama.

64'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge.

Doskonałe podanie Georginio Wijnalduma do rozpędzonego Sturridge'a, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Vormowi!

63'

Mogło być gorąco pod bramką Mignoleta, lecz przytomnym wślizgiem Lamelę zatrzymał Lucas.

62'

Kibice na Anfield skandują nazwisko Origi. Zasłużenie, ponieważ jest to jeden z wyróżniających się graczy zespołu Juergena Kloppa.

61'

Tottenham. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Erik Lamela.

59'

Co to byłby za gol! Divock Origi znakomicie przymierzył z dystansu, ale i tym razem Michel Vorm uratował skórę przyjezdnym!

58'

Liverpool w ataku pozycyjnym. Tottenham wyraźnie nastawiony na kontry.

56'

Daniel Sturridge! Anglik ma niebywałą łatwość w dochodzeniu do sytuacji! Przyjęcie z siatką... Michel Vorm był szybszy!

55'

Liverpool ma wyraźną przewagę. Jak tak dalej pójdzie, to drugi gol jest kwestią czasu.

53'

Ależ to była okazja! Doskonałe prostopadłe podanie do rozpędzonego Origi, ten zagrał w kierunku wbiegającego w pole karne Daniela Sturridge'a a ten nie trafił w piłkę!

52'

Kieran Trippier! Odważne uderzenie z półwoleja, piłka wylądowała za bramką.

50'

Przyjezdnym brakuje koncentracji. Znów zaskakujący błąd i piłka "za darmo" trafiła pod nogi gracza Liverpoolu.

48'

Proste błędy w budowaniu akcji mogły sprawić, że Tottenham nadziałby się na kontratak.

47'

Zbyt głębokie dośrodkowanie, akcję próbował zamykać Grujić, lecz nie udało mu się dogonić futbolówki.

46'

Georginio Wijnaldum ostro potraktowany przez Erica Diera.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

44'

Nie klei się gra przyjezdnych. Mauricio Pochettino zdecyduje się na zmiany w przerwie?

43'

Alberto Moreno "czyści" wszystko w tym meczu. Kolejna świetna interwencja.

42'

Znakomite górne podanie do Moreno, którego wstrzelenie futbolówki w pole karne Tottenhamu zostało zablokowane.

41'

Zakotłowało się pod bramką Liverpoolu po rozegraniu rzutu rożnego, co akurat w tym sezonie nie jest niczym nowym.

39'

Daniel Sturridge uruchomił Grujicia, ten wpadł w pole karne i uderzył minimalnie obok dalszego słupka!

37'

Skończyło się bez uderzenia na bramkę, ale i bez straty piłki.

36'

Rzut rożny dla gospodarzy.

35'

Daniel Sturridge ptrzytrzymywany przez jednego z rywali próbował odegrać do lepiej ustawionego kolegi, ale nic z tego nie wyszło.

33'

Simon Mignolet nie dał się zaskoczyć po strzale Winksa! Chwilę później uderzenie w wykonaniu Nkoudou zostało ofiarnie zablokowane przez obrońcę LFC!

32'

Przewinienie Moreno, rzut wolny dla ekipy z Londynu.

31'

Pół godziny gry za nami. Juergen Klopp może być zadowolony z przebiegu rywalizacji na Anfield.

29'

Georginio Wijnaldum nie zdołał opanować podania od Klavana.

27'

Krótka przerwa w grze. W pojedynku powietrznym ucierpieli Carter-Vickers oraz Grujić.

26'

Kolejny udany powrót Moreno, który nie tylko zatrzymał atak Tottenhamu, ale również dał się sfaulować.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Arnold.

22'

Spurs nieźle radzą sobie z naciskającym rywalem, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Minoleta.

21'

Mogło być ciekawie, ale Josh Onomah nie zachował się jak trzeba.

18'

Daniel Sturridge jest bardzo zmotywowany, aby powiększyść swoją zdobycz! Anglik w doskonałej sytuacji trafił prosto w Vorma!

14'

Georginio Wijnaldum szukał dolnym podaniem Divocka Origi. Liverpool zyskał pewność siebie.

11'

Michel Vorm ratuje gości po bardzo groźnym uderzeniu z dystansu Daniela Sturridge'a!

10'

Lepiej to spotkanie dla postronnych fanów piłki nożnej nie mogło się zacząć.

9'

Ależ błąd N'Koudou, który stracił piłkę! Przejął ją Marko Grujić, a następnie dość szczęśliwie doszedł do niej, uperzedzając w ostatniej chwili Vorma, Daniel Sturridge!

7'

Obie drużyny stosują wysoki pressing. Niezłe tempo tych pierwszych minut. Czekamy na klarowne okazje strzeleckie.