Puchar Polski: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
25 paź 2016 14:00
90'

Doliczone 3 minuty.

87'

Powinno być 2:2! Dzida dostał kapitalne podanie na 5. metr, ale uderzył wprost w Salika!

85'

Wigry. Schodzi: Damian Kądzior. Wchodzi: Rafał Remisz.

85'

Gospodarze próbują strzałów z dystansu, ale mają straszliwie rozregulowane celowniki.

83'

Wigry. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: Miłosz Kozak.

80'

Kąśliwie z dystansu uderzył Bartosz Szepeta, piłka skozłowała przed Salikiem i sprawiła mu nieco kłopotów.

76'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Dawid Weis. Wchodzi: Tomasz Dzida.

wchodzi Wchodzi
Tomasz Dzida #7
schodzi Schodzi
Dawid Weis #24
1
76'

Gol! Strzelił Kamil Adamek. Asystował mu Janusz Bucholc.

Wigry znów prowadzą! Bucholc dośrodkował płasko z prawego skrzydła, piłka trafiła na 12. metr do Adamka i ten trafił do siatki pewnym strzałem przy słupku.

3
1
71'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Kacper Kawula.

Kacper Kawula #3
GKS Jastrzębie
70'

Dobra akcja Szczęcha, który zagrywał spod końcowej linii, zakończyło się to jednak bardzo niecelnym strzałem z 17 metrów.

1
68'

GKS nie potrafi wykorzystać gry w przewadze. Wigry nie kwapią się już wprawdzie do ataku, ale w tyłach raczej błędów nie popełniają.

1
64'

Bardzo dobra centra Kądziora z prawej strony boiska, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

1
62'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Kamil Jadach.

61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Kądzior.

Wigry Suwałki
58'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Zapolniku otrzymał Bartosz Szepeta.

55'

Wigry szybko zniwelowały przewagę gospodarzy i teraz mecz się uspokoił.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Gąska.

49'

GKS wyraźnie odżył po wyrównującym golu i stara się teraz wyjść na prowadzenie.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Karol Salik.

45+2'

Gol! Strzelił Wojciech Caniboł.

1:1! Caniboł zmylił Salika i pokonał go pewnym uderzeniem w lewy róg.

Wojciech Caniboł #6
1
45+1'

Rzut karny dla GKS! Sędzia uznał, że Salik sfaulował Caniboła, ale to jest wielki błąd, bo tam w ogóle nie doszło do kontaktu.

2
45'

Doliczone 2 minuty.

43'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Radecki. To efekt ostrego faulu na Zajączkowskim.

40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Bucholc.

37'

Ładna akcja Szepety z Jadachem, którzy zakręcili obroną Wigier, wykończenie było jednak fatalne. Po strzale z 18 metrów piłka poszybowała wysoko nad bramką.

37'

Gospodarze w ataku pozycyjnym, jednak bardzo daleko od bramki Salika.

33'

Widowisko nadal jest bardzo słabe. Wigry kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń, a GKS praktycznie nie potrafi im zagrozić.

29'

Drazik wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w zamieszaniu ucierpiał jeszcze Kawula i konieczna była interwencja lekarska.

26'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego goście za krótko wybili piłkę, ale Zajączkowski uderzył z 20 metrów w niebo.

25'

Żółtą kartkę za faul na Jadachu otrzymał Mateusz Radecki.

24'

Bezproduktywna jest na razie ofensywa GKS, widać jak na dłoni, że oba zespoły dzielą na co dzień dwie klasy rozgrywkowe.

22'

Zupełnie nieprzygotowane uderzenie Caniboła sprzed pola karnego i piłka poleciała daleko obok słupka.

18'

Z dystansu potężnie, ale niecelnie uderzył Damian Gąska.

18'

Żółtą kartkę za faul na Kądziorze otrzymał Dawid Weis.

15'

Obraz gry się nie zmienił, Wigry nadal dłużej utrzymują się przy piłce.

12'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik. Asystował mu Damian Kądzior.

1:0 dla Wigier! Z rzutu rożnego dośrodkował Kądzior, znakomity strzał głową oddał Zapolnik, piłka przeleciała nad Drazikiem i wpadła do siatki przy dalszym słupku.

11'

Na razie nudy w Jastrzębiu. Na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi.

7'

Nie ma na razie sytuacji strzeleckich, oglądamy natomiast sporo fauli.

4'

Wyraźna przewaga Wigier w pierwszych minutach, gra toczy się na połowie GKS.

1
2'

Wigry miały pierwszy rzut wolny na wysokości pola karnego gospodarzy, ale dośrodkowanie było zbyt słabe.