90'

Dodatkowe 2 minuty doliczone przez sędziego.

2
85'

Gra wznowiona po krótkiej przerwie i Sebastian Rudol zatrzymał atak niepołomiczan. Szanse na zdobycie gola im uciekają.

1
83'

Longinus Uwakwe leży na murawie, a Cornel Rapa wybił piłkę na aut, by Nigeryjczyk mógł dojść do siebie.

1
80'

Pierwsza dziś poważna interwencja Jakuba Słowika! Bramkarz Pogoni Szczecin udowodnił, że jest skoncentrowany i sparował nad poprzeczkę strzał Damiana Lepiarza.

1
78'

Przedzierał się w polu karnym zespołu z Małopolski Cornel Rapa. W ostatnim momencie zorganizowali się w obronie niepołomiczanie.

1
75'

Takafumi Akahoshi został kapitanem Pogoni Szczecin. Przed momentem wybił piłkę, będąc na obrzeżach pola karnego.

1
72'

Puszcza. Schodzi: Kamil Łączek. Wchodzi: Filip Wójcik.

70'

W ostatnim momencie zostało zatrzymane dośrodkowanie Adama Frączczaka w kierunku Gyurcso.

1
68'

Skuteczna interwencja ustawionego na lewym skrzydle Ricardo Nunesa. Skrzydłowy Puszczy Niepołomice nie miał szans, by dopaść do piłki.

1
66'

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Dawid Kort.

65'

Im dalej w mecz, tym bardziej sennie jest przy Twardowskiego. Nie zmieniło tego dośrodkowanie Spasa Delewa zatrzymane przez Andrzeja Sobieszczyka.

63'

Skuteczna interwencja blisko chorągiewki boiska i tym razem Pogoń Szczecin nie zakończyła swojego ataku strzałem.

1
61'

Strzał Spasa Delewa poszybował obok spojenia słupka z poprzeczką. Zarazem rozpoczęło się ostatnie w tym roku 30 minut Puszczy Niepołomice.

57'

Faul w bocznym sektorze boiska na Kamilu Drygasie. Tym razem bez kartki, ale Puszcza Niepołomice musi wracać na własną połowę.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Stawarczyk.

Puszcza Niepołomice
1
54'

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

Dogrywki w tym meczu nie będzie! Adam Frączczak dobił z bliska do bramki uderzenie Spasa Delewa, które sekundę wcześniej zatrzymał Andrzej Sobieszczyk.

Pogoń Szczecin
2
1
51'

Puszcza. Schodzi: Dominik Radziemski. Wchodzi: Dawid Kuliga.

wchodzi Wchodzi
Dawid Kuliga #15
schodzi Schodzi
Dominik Radziemski #11
1
51'
51'

Nieudane podanie w pole karne szczecinian, a trener Puszczy Niepołomice szykuje podwójną zmianę.

49'

Dobre zachowanie Jakuba Słowika na przedpolu. Bramkarz Pogoni Szczecin wyprzedził rywali i złapał piłkę po dośrodkowaniu Macieja Domańskiego.

1
48'

Tomasz Tułacz nie dokonał zmian w przerwie spotkania. Jego drużyna nieco rozciągnęła formacje.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
42'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Piłka w posiadaniu zespołu Kazimierza Moskala.

1
40'

Beznadziejnie rozegrali goście stały fragment. Rzut wolny z 25. metra powinien być zdecydowanie lepiej spożytkowany.

1
37'

Kocioł w polu karnym Pogoni Szczecin. Ani Maciej Domański, ani Marcin Orłowski nie zdołał oddać strzału w kierunku królestwa Jakuba Słowika.

1
35'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Dominika Radziemskiego. Pomocnik jest już gotowy, by kontynuować walkę w Szczecinie.

1
33'

Szybka riposta Pogoni Szczecin i Takafumi Akahoshi również strzelił nieco za wysoko.

1
32'

Dominik Radziemski wywalczył rzut rożny po rajdzie na prawej stronie boiska. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska strzał nad poprzeczką!

1
29'

Dwa kwadranse za kibicami i Puszcza Niepołomice bez celnego strzału. W ten sposób na pewno nie odwróci losów dwumeczu.

1
27'

Niepocieszony jest Marcin Orłowski, którego faul w polu karnym Pogoni Szczecin odgwizdał Zbigniew Dobrynin.

1
25'

Przyspieszyli piłkarze Pogoni Szczecin. Spas Delew rozprawił się z Michałem Czarnym i miał dużo czasu na strzał z kilkunastu metrów. Intencję Bułgara przeczytał Andrzej Sobieszczyk.

1
23'

Efektowne dośrodkowanie Adama Gyurcso zewnętrzną częścią buta i strzał szczupakiem jego imiennika Frączczaka. To mogła być druga bramka zdobyta głową.

1
22'

Kibiców może i niewiele, ale ci którzy zameldowali się na trybunach, oczekują czegoś więcej od meczu.

1
20'

Mało dzieje się na boisku. Pogoń Szczecin w spacerowym tempie, a jej przeciwnik nie ma pomysłu na skonstruowanie dobrego ataku.

1
17'

Andrzej Sobieszczyk ustawił się odpowiednio i sparował piłkę pod nogi własnego defensora po płaskim dośrodkowaniu Spasa Delewa.

1
16'

Dla odmiany swoje warunki próbuje narzucić rywalom Pogoń Szczecin. Adam Gyurcso stracił jednak piłkę na lewej stronie boiska.

1
15'

Przyjezdni w posiadaniu piłki. Spokojne rozegranie nie pozwoliło Puszczy Niepołomice zdobyć przestrzeni na połowie szczecinian.

1
12'

Zimny prysznic dla zespołu z Niepołomic. Nadal próbuje atakować, ale trudno powiedzieć, by Jakub Słowik był w opałach.

1
10'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Adam Gyurcso.

Pogoń Szczecin wyszła na prowadzenie po pierwszej akcji! Miękka wrzutka Adama Gyurcso została zakończona strzałem głową przez Kamila Drygasa!

3
9'

Ofensywna gra zespołu Tomasza Tułacza. Było niecelne uderzenie z dystansu i dwa rzuty rożne. Niestety z perspektywy niepołomiczan bez gola.

1
7'

Maciej Domański składał się do oddania strzału z bliska. Co prawda nie trafił w piłkę, ale po chwili ponowił atak na prawym skrzydle i wywalczył korner.

1
6'

Miękkie podanie Longinusa Uwakwe. Bez problemu przeczytali sytuację piłkarze Pogoni Szczecin.

1
4'

Jakub Słowik miał już kilka kontaktów z piłką, ale nie były to wielkie interwencje, a przywitanie się z futbolówką.

1
2'

Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach, natomiast Puszcza Niepołomice w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Od ataku zaczynają goście.

1
17:21

Piłkarze zameldowali się na murawie. Mecz poprzedzi minuta ciszy upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej w Kolumbii.

16:09

Do rewanżu dojdzie na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie. W stolicy Pomorza Zachodniego chłodno, ale nie zanosi się na opady.

17:21

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Marcin Staniszewski - Arkadiusz Gajewski, Łukasz Krzysztoń, Dawid Kuliga, Damian Lepiarz, Filip Wójcik, Jakub Zagórski.

16:09

Apetyt Pogoni Szczecin na wygranie Pucharu Polski jest duży. Już we wtorek może awansować do półfinału. Stanie się tak, jeżeli nie roztrwoni zaliczki z Niepołomic. Granatowo-bordowi wygrali tam pierwszy mecz z Puszczą 2:1.

16:09

Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Dawid Kudła - Mateusz Lewandowski, Dawid Kort, Robert Obst, Jakub Piotrowski, Łukasz Zwoliński, Marcin Listkowski.