90'

Doliczone 3 minuty.

2
90'

Teraz Hakimi miał doskonałą okazję, ale z ostrego kąta huknął wprost w Majeckiego.

1
88'

Z dystansu nad bramką uderzył Hakimi.

1
87'

Real gra teraz bardzo spokojnie i nie forsuje tempa.

1
83'

Efektowna akcja Nawotki prawym skrzydłem, ale gospodarze zdołali go zatrzymać.

1
81'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Alberto. Wchodzi: Gorka Zabarte.

wchodzi Wchodzi
Gorka Zabarte #3
schodzi Schodzi
Alberto #28
1
78'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Mateusz Leleno.

Mateusz Leleno #8
Konrad Michalak #17
1
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sebastian Szymański.

Nieprawdopodobny pech! Po mocnym wstrzeleniu Hakimiego piłkę niefortunnie odbił Szymański i zaliczył trafienie samobójcze.

1
1
1
1
1
73'

Legioniści przyczajeni na własnej połowie, a Real w natarciu, choć niezbyt intensywnym.

69'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Aleksander Waniek.

Aleksander Waniek #11
1
68'

Real teraz w ataku pozycyjnym, Legia musi być bardzo uważna.

65'

Gol! Strzelił Mateusz Bondarenko. Asystował mu Sebastian Szymański.

Brawo Legia! 2:2! Z rzutu rożnego dośrodkował Szymański, a głową z najbliższej odległości do siatki trafił Bondarenko.

Mateusz Bondarenko #2
3
63'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Adrian Małachowski. Wchodzi: Patryk Czarnowski.

Patryk Czarnowski #21
Adrian Małachowski #14
61'

Gol! Strzelił Dani Gomez. Asystował mu Sergio Diaz.

Niestety 2:1. To była zabójcza kontra, w której Diaz dograł do niekrytego Gomeza, a ten trafił do siatki płaskim strzałem z ostrego kąta między nogami Majeckiego.

Dani Gomez #9
Real Madryt juniorzy
Asysta:
Sergio Diaz #8
60'

Znakomitą okazję miał teraz Franchu, ale po raz kolejny instynktownie interweniował Radosław Majecki!

56'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Antonio Segura. Wchodzi: Dani Gomez.

Antonio Segura #17
55'

Po dośrodkowaniu Szymańskiego z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Bondarenko.

54'

Dwa strzały z bliska Franchu, ale znakomity refleks pokazał Radosław Majecki! Było bardzo groźnie.

54'

Diaz miał teraz sporo swobody, ale uderzył niecelnie.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Zła interwencja Żyry we własnym polu karnym, który sfaulował wślizgiem rywala. Na szczęście sędzia tego nie dostrzegł i nie wskazał na "wapno".

48'

Płaski strzał Nawotki sprzed pola karnego, ale piłka minęła słupek.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska w boczną siatkę uderzył Oscar.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Małachowski.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Urbański.

Bartłomiej Urbański #16
44'

Ogromny kocioł w polu karnym Legii, ale Bondarenko ofiarnie zablokował mocny strzał Franchu.

41'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Asystował mu Adam Ryczkowski.

Jest 1:1! Tego Kulenović już nie mógł zmarnować. Napastnik Legii dostał idealne podanie od Ryczkowskiego i wykonał egzekucję z 5 metrów.

2
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

Achraf Hakimi #2
1
37'

Luca Zidane złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Nawotki z prawego skrzydła.

35'

Urbański zablokował strzał z dystansu Oscara.

31'

Dużo swobody przed polem karnym miał Diaz, uderzył jednak nie najlepiej i Radosław Majecki obronił bardzo pewnie.

29'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Francisco Garcia. Wchodzi: Carlos David.

Carlos David #15
Francisco Garcia #16
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Nawotka.

29'

Kulenović doszedł do piłki dośrodkowanej z prawego skrzydła, ale jego płaski strzał z 14 metrów zablokował obrońca. Znów było blisko!

27'

Powinno być 1:1! Ostrowski znakomicie wymanewrował na lewym skrzydle dwóch rywali, dośrodkował do Kulenovicia, ale ten z kilku metrów uderzył obok słupka!

25'

Garcia doznał kontuzji barku i za chwilę nastąpi pierwsza zmiana w Realu.

24'

Michalak zbiegł w pole karne, znalazł się z piłką pod końcową linią, ale zabrakło wsparcia i nikt nie zamknął jego dośrodkowania.

21'

Z rzutu wolnego bardzo wysoko nad bramką strzelił Oscar.

20'

Zablokowany strzał Szymańskiego z ostrego kąta.

16'

Po świetnej akcji gospodarzy Garcia miał dużo swobody na boku pola karnego, na szczęście uderzył fatalnie.

15'

Sandro Kulenović był naciskany przez rywala i przestrzelił z 18 metrów.

13'

Z narożnika pola karnego w sam środek bramki uderzył Franchu i na posterunku Radosław Majecki.

11'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Sebastian Szymański i minimalnie do piłki spóźnił się Bondarenko!

1
10'

Teraz lepszy fragment w wykonaniu Legii, gra toczy się na połowie gospodarzy.

9'

Bardzo wysoki pressing stosują Królewscy, Legia ma spore kłopoty.

6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sandro Kulenović.

3'

Gol! Strzelił Franchu. Asystował mu Oscar.

1:0 dla Realu. Fatalnie wyprowadził piłkę Bondarenko, w efekcie Oscar i Franchu szybko rozegrali dwójkową akcję i ten drugi pokonał Majeckiego płaskim uderzeniem przy słupku.