Żółta dla Kowala za faul na Okachim 30 metrów od bramki.

Maksym Kowal #17
ŁKS Łódź
90+2'

Gol! Strzelił Maksym Kowal. Kolejna wrzutka w pole karne Widzewa przyniosła ostatecznie skutek. Maksym Kowal uderzył po ziemi i nie dał szans Chorosiowi. Remis w derbach Łodzi!

ŁKS Łódź
3
1
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

90'

Kowal otrzymał piłkę od Radionowa po dośrodkowaniu w pole karne i uderzył lewą nogą. Zabrakło niewiele!

90'

ŁKS Łódź. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Mateusz Gamrot.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Gamrot #15
schodzi Schodzi
Patryk Bryła #6
89'

ŁKS nie schodzi z połowy Widzewa. Okachi w tej części gry jest jednak bezbłędny, rozbijając wszystkie ataki gospodarzy.

87'

Kontra Widzewa mogła skarcić gospodarzy! Prostopadłe podanie w pole karne otrzymał Strus, który szukał kolegi na szóstym metrze. Pewnie interweniował jednak Ślęzak.

85'

Czas ucieka, a Widzew nie boi się grać pressingiem na połowie ŁKS. Gospodarze mają problemy z pprzedarciem się pod pole karne gości.

84'

Widzew. Schodzi: Daniel Mąka. Wchodzi: Patryk Strus.

Patryk Strus #17
Daniel Mąka #10
82'

Wrzutka z lewej strony Nowaka po ziemi. Pewnie piłkę chwycił Choroś.

81'

Widzew gra na uwolnienie z racji osłabienia. Napór ŁKS coraz większy, ale w akcjach gospodarzy brakuje dokładności.

79'

Sabiłło zwija się na boisku w wyniku starcia w środku pola. ŁKS nic sobie z tego nie robi i próbuje atakować.

76'

ŁKS Łódź. Schodzi: Artur Golański. Wchodzi: Maksym Kowal.

Artur Golański #9
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Rozmus.

Kamil Rozmus #5
ŁKS Łódź
75'

Rzut wolny dla ŁKS po faulu Okachiego. Strzał oddał Golański. Pewnie piłkę chwycił Choroś.

73'

Michalski miał żółtą kartkę na koncie, więc trener Płuska obawiał się skończenia meczu w "dziewiątkę".

72'

Widzew. Schodzi: Mateusz Michalski. Wchodzi: Kamil Sabiłło.

Kamil Sabiłło #18
Mateusz Michalski #9
72'

ŁKS ma teraz dwadzieścia minut na wyrównanie. Czy mu się uda?

69'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kamil Tlaga. Kartka za faul, wcześniej obrońca otrzymał pierwszew "żółtko" za dyskusje.

3
68'

Żółtą kartkę za faul na Bryle otrzymał Przemysław Rodak.

Przemysław Rodak #7
Widzew Łódź
67'

Widzew uskutecznia pressing. ŁKS próbuje przedostać się pod bramkę, ale z marnym skutkiem. Gospodarzom ucieka czas.

62'

Gol! Strzelił Mateusz Michalski. Asystował mu Przemysław Rodak. Długa piłka z głębi pola zagrywana przez Chorosia i przedłużona przez Rodaka do Michalskiego. Pomocnik Widzewa tym razem pokonał Kołbę i mamy 1:2!

Widzew Łódź
Asysta:
3
1
1
61'

W drugiej połowie oglądamy inny Widzew. Trener Płuska dokonał ofensywnych zmian, które, jak dotąd, opłacają się.

60'

Kolejna akcja Widzewa! Prostopadłe podanie Możdżonka do Michalskiego, a ten strzelił prosto w Kołbę. Widzew ma jednak rzut rożny.

57'

To powinna być bramka! Kołba wznawiając podał wprost do Mąki! Napastnik Widzewa strzelił w słupek!

1
1
1
1
1
54'

Zderzenie Mąki z Pyciakiem. Obaj przez chwilę na murawie. Widzewiak otrzymał żółtą kartkę za wejście łokciem.

Widzew Łódź
53'

Tlaga faulowany, okazję do wrzutki z rzutu wolnego będą mieli goście.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Tlaga. Widzew nabrał wiatru w żagle! Szewczyk wrzucił w pole karne do Michalskiego, a ten natychmiast oddał strzał z półobrotu. Uderzenie było niecelne.

Widzew Łódź
49'

Gol! Strzelił Daniel Mąka. Asystował mu Michał Choroś. Kuriozalna bramka! Choroś wznowił od bramki, piłka minęła wszystkich i dotarłą do Mąki. Ten nie zmarnował sytuacji i wyrównał wynik meczu!

Widzew Łódź
Asysta:
Michał Choroś #1
4
2
1
47'

Indywidualna akcja Golańskiego, który wbiegł w pole karne na pełnej szybkości. Czysto piłkę zabrał mu jednak Tlaga.

46'

Gramy po przerwie!

46'

Widzew. Schodzi: Piotr Burski. Wchodzi: Krzysztof Możdżonek.

Krzysztof Możdżonek #15
Piotr Burski #11
46'

Widzew. Schodzi: Bartłomiej Gromek. Wchodzi: Maciej Szewczyk.

Maciej Szewczyk #14
Bartłomiej Gromek #5
45'

Rodak sfaulował w środku pola Pyciaka.

44'

Zamieszanie w polu Widzewa po rzucie rożnym! Najpierw strzelać próbowali pomocnicy ŁKS, a ostatecznie tor lotu piłki zmienił Radionow. Pomylił się nieznacznie!

44'

Kocot znalazł się sam w środku pola, przedryblował Zielenieckiego i uderzył z osiemnastu metrów. Choroś musiał interweniowac, parując na rzut rożny.

42'

Zaskakujący strzał Bryły po wrzucie z autu w pole karne. Uderzenie równie zaskakujące co niecelne.

40'

Wrzutka Budki po rzucie wolnym z głębi pola strącona przez Golańskiego przed pole karne. Dopadł do niej Gromek i strzelił Panu Bogu w okno. W niebiosach popłoch...

1
36'

Widzew w meczu nie oddał jeszcze strzału na bramkę gospodarzy!

35'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego Golańskeigo. Choroś niepewnie piąstkuje. Piłkarz ŁKS-u oddał jednak bardzo niecelny strzał.

1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Gromek. Na murawie leży Paweł Pyciak. To efekt starcia na skrzydle z Gromkiem.

Widzew Łódź
28'

Widzew nie pozbierał się jeszcze po stracie bramki. ŁKS kontroluje grę.

25'

Gol! Strzelił Jewhen Radionow. Dośrodkowanie w pole karne, złe zachowanie Chorosia, który odbił piłkę po koźle wprost pod nogi Radionowa. Ukraińcowi nie pozostało nic innego, jak wpakować piłkę do siatki!

Jewhen Radionow #11
ŁKS Łódź
2
24'

Ostry faul Gromka na Kococie. Rzut wolny 25 metrów od bramki Widzewa

22'

Widzew ma problemy z wymianą większej liczby podań. Skuteczny pressing ze strony gospodarzy.

21'

Tlaga przejął piłkę w środku pola, wycofał do Jędrzejczyka, a ten... przez nikogo nie naciskany posłał piłkę na aut.

18'

Błąd Mąki przy wyprowadzeni piłki z własnej strefy! Do ataku doszli piłkarze ŁKS, którzy po kilku podaniach w polu karnym trafili do Radionowa. Napastnik gospodarzy mial świetną okazję, ale został zablokowany!

16'

Żadna z drużyn od kilku minut nie oddała strzału na bramkę przeciwnika. Mecz rozgrywa się głównie w środku pola.

13'

Próba rozegrania trójkowego pomiędzy Budką, Burskim i Okachim zatrzymana przez parę Rozmus - Juraszek.

10'

ŁKS wciąż z inicjatywą. Kocot tym razem próbował z dystansu - daleko od bramki Chorosia.

1
7'

Groźna wrzutka w pole karne z rzutu rożnego piłkarzy ŁKS. Próbował główkować Kocot, ale jego uderzenie zablokował jeden z obrońców Widzewa.

6'

Stały fragment gry w środku pola dla ŁKS, gospodarze rozpoczęli od wznowienia na swojej połowie.

5'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Widzew powoli zdobywa teren, ale ŁKS nie pozwala gościom zbliżyć się do swojego pola karnego.

14:48

Obie drużyny zebrały się w kołach i w ostatniej chwili motywują się do gry.

14:48

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

14:48

Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko kilka minut. Przypominamy co wydarzyło się w derbach przed laty.

14:48

ŁKS Łódź w jedenastu meczach III ligi zdobył 29 punktów i jest liderem, Widzew w dziesięsiu spotkaniach zgromadził 5 "oczek" mniej.