X - Philipp Hosiner trafił w poprzeczkę i to koniec rywalizacji!

3:0 - Mario Goetze pokonał Mesenholera. Ależ pewnie strzelają dortmundczycy.

20:26

2:0 - Matthias Ginter nie dał szans Mesenholerowi!

1
20:26

X - nie ma gola dla Unionu! Weidenfeller w świetnym stylu obronił strzał Kroosa.

1
20:26

1:0 - Ousmane Dembele pewnie wykorzystał rzut karny.

1
117'

Wreszcie celne uderzenie - Emre Mor przymierzył mocno w środek bramki i Mesenholer na raty złapał piłkę.

116'

Na nic zdają się ofensywne wysiłki Borussii. Union broni się bardzo pewnie.

113'

Teraz Castro znalazł się w bardzo dobrej pozycji strzeleckiej, ale postawił na siłę, a nie na precyzję. Efekt? Strzał nad poprzeczką.

110'

Niewiele ciekawego dzieje się na murawie stadionu w Dortmundzie, a konkurs rzutów karnych coraz, coraz bliżej.

107'

Wyjątkowo nieskuteczni są podopieczni Tuchela. Teraz niecelnie strzelał Adrian Ramos.

106'

Początek II połowy dogrywki.

101'

Jeden z licznych niecelnych strzałów Castro. Pomocnik wyraźnie przestrzelił.

100'

Weidenfeller niepotrzebnie wybiegł z bramki i świetną szansę miał Skrzybski. Niepotrzebnie szukał jednak Zejnullahu i w porę wrócili obrońcy BVB.

98'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Trimmel za faul na Goetze na 20. metrze.

Christopher Trimmel #28
1.FC Union Berlin
96'

Mesenholer z najwyższym trudem zatrzymał Ramos, który z paru metrów próbował dobijać strzał jednego z partnerów.

95'

Wyrównany początek dodatkowego czasu gry. Nie widać różnicy klas między oboma zespołami.

92'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Fuerstner.

91'

Początek dogrywki.

90+2'

Również Castro nie może się dzisiaj wstrzelić. Zmarnowana szansa Niemca na 2:1.

90'

Po dośrodkowaniu Mora niewiele brakowało, by Ramos oddał strzał na bramkę Mesenholera.

88'

Hosiner strzelał przewrotkę i chybił tylko nieznacznie. Union również chciałby uniknąć dogrywki!

87'

Słupek uratował Union po strzale Emre Mora! Było bardzo groźnie.

86'

Dembele rozpędził się na lewym skrzydle, ale ostatecznie z tej akcji nie powstało zagrożenie dla Mesenholera.

83'

Borussia ruszyła teraz do frontalnych ataków, chcąc uniknąć dogrywki.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Steven Skrzybski. Ależ niespodzianka! Dżoker Skrzybski kropnął z ponad 20 metrów, a piłka minęła wszystkich piłkarzy stojących w polu karnym i wpadła do bramki obok bezradnego Weidenfellera!

Steven Skrzybski #18
1
1
80'
ZMIANA

Union. Schodzi: Simon Hedlund. Wchodzi: Steven Skrzybski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Simon Hedlund #17
77'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Puncec.

Roberto Puncec #4
76'

Borussia wciąż prowadzi skromnie i nie może być pewna awansu do 1/8 finału.

72'

Skuteczne piąstkowanie Weidenfellera po dośrodkowaniu w pole karne.

70'

Piłka w bramce Borussii, ale wcześniej asystujący Pedersen znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

67'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Julian Weigl.

67'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Jacob Bruun Larsen. Wchodzi: Ousmane Dembele.

Jacob Bruun Larsen #34
65'
ZMIANA

Union. Schodzi: Kristian Pedersen. Wchodzi: Stephan Fuerstner.

Kristian Pedersen #6
64'

Castro postanowił strzelać z większej odległości, ale także pomocnik Borussii się pomylił.

62'

Leistner zdołał oddać strzał głową, ale nie trafił w światło bramki Weidenfellera.

60'

Ramos zaplątał się w dryblingu na linii pola karnego. Kolumbijczyk powinien dogrywać do niekrytego Larsena.

57'

Zdecydowanie więcej z gry mają po przerwie zawodnicy Thomasa Tuchela.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Parensen.

Michael Parensen #29
53'

Niesygnalizowany strzał sprzed pola karnego oddał Zejnullahu, ale piłka o metr minęła słupke bramki Weidenfellera.

52'

Kolejna szarża w ataku Mora. Turek przymierzył jednak nad poprzeczką bramki Mesenholera.

49'

Szybka akcja Borussii, którą zakończyło niecelne podanie Mora w kierunku Castro.

49'

Spokojne tempo rywalizacji po zmianie stron.

46'

Początek II połowy.

44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michael Parensen. Borussia na prowadzeniu! Goetze zagrał do Larsena, ten dośrodkował przed bramkę, gdzie Parensen niefortunnie posłał piłkę do własnej bramki.

1
1
43'

Teraz Passlack zdecydował się strzelać z większej odległości, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

42'

Nuri Sahin zdecydował się na uderzenie z dystansu i sprawił sporo problemów Mesenholerowi.

40'

Błąd Weidenfellera, który wykopał piłkę tak, że trafił w Hosinera. Austriak nie zdołał jednak tego wykorzystać.

39'
ZMIANA

Union. Schodzi: Collin Quaner. Wchodzi: Philipp Hosiner.

Collin Quaner #21
38'

Kapitalna interwencja bramkarza Unionu po strzale Goetze! Mesenholer z największym trudem sparował piłkę na rzut rożny.

35'

Skuteczna interwencja Weidenfellera po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

32'

Mocny strzał Larsena z obrębu pola karnego, jednak piłka zatrzymała sie na jednym z obrońców z Berlina.

30'

Sahin strzelał z rzutu wolnego z 20 metrów, ale trafił w mur piłkarzy Unionu.

28'

Dośrodkowanie Passlacka przeszyło pole karne Unionu. Akcji nie zdołał zamknąć żaden zawodnik Borussii.

25'

Hedlund miał dogodną okazję do dokładnego dogrania na środek pola karnego, ale zagrał niecelnie i obrońcy Borussii wyjaśnili sytuację.

24'

Larsen poszedł na przebój, wpadł w pole karne, ale tam faulował zawodnika Unionu.

21'

Piłka dotarła w polu karnym do Ramosa, ale ten zwlekał z oddaniem strzału i został przyblokowany.

17'

Indywidualna akcja Goetze zakończona strzałem, który zdołał zablokować Leistner.

15'

Przybliżają się do bramki Mesenholera zawodnicy Borussii.

12'

Sokratis sfaulował rozpędzonego Quanera i sam doznał przy tym kontuzji.

10'

Odważnie starają się grać piłkarze Unionu i defensywa Borussii musi mieć się na baczności.

7'

Pierwszy sygnał ostrzegawczy dla gości - po podaniu Goetzego z 10 metrów strzelał Adrian Ramos, ale na posterunku był bramkarz.

5'

Błyskawiczny kontratak berlińczyków, który Redondo zakończył bardzo niecelnym strzałem.

4'

Szybko krąży piłka między zawodnikami Borussii, ale wszystko dzieje się poza polem karnym Unionu.

20:26

Pierwszy gwizdek ma wybrzmieć o 21:00. Powodem są kwestie bezpieczeństwa.

20:26

Początek meczu nieco się opóźnia.

20:26

W "jedenastce" gospodarzy nie brakuje Łukasza Piszczka, ale są zaskoczenia. Jedno z nich to obecność w składzie mało znanego 19-letniego Jacoba Bruuna Larsena z drużyny młodzieżowej.