Cultural Leonesa
36' Yeray Gonzalez 84' Benjamin Martinez  (1:6)
Real Madryt
6' Gianni Zuiverloon  (0:1) 32' Marco Asensio  (0:2) 36' Toni Kroos 46' Alvaro Morata  (0:3) 53' Marco Asensio  (0:4) 55' Alvaro Morata  (0:5) 68' Nacho  (0:6) 90+2' Mariano Diaz  (1:7)
1:7

Koniec spotkania.

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Po dośrodkowaniu w pole karne pięknym strzałem głową pod poprzeczkę popisał się Mariano Diaz.

Spotkanie potrwa dwie minuty dłużej.

Gospodarze zdecydowanie ruszyli do ataku. Chcą strzelić kolejnego gola.

Gol! Strzelił Benjamin Martinez. I jest trafienie dla gospodarzy! Po zgraniu piłki w pole karne z 12 metrów celnie przymierzył Benjamin Martinez.

Real oddał inicjatywę zawodnikom Cultural Leonesa i skupił się na grze na własnej połowie.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Realu. Kiko Casilla pewnie złapał piłkę.

Bardzo ładny strzał z dystansu oddał Alex Gallar. Z problemami interweniował bramkarz Realu.

Real kontroluje wydarzenia na boisku. Królewscy stosują wysoki pressing, który sprawia gospodarzom wiele problemów.

Gospodarze walczą o honorowe trafienie. Real nie popełnia jednak błędów w defensywie.

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Gol! Strzelił Nacho. Co za gol! Przepiękne trafienie Nacho! Po dośrodkowaniu w pole karne piłkarz Realu złożył się do uderzenia i pokonał bramkarza strzałem z powietrza!

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy. Dobrze interweniował jednak Kiko Casilla.

W sytuacji sam na sam z bramkarzem Alvaro Morata strzelił obok słupka.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mariano Diaz.

Schodzi: Toni Suarez. Wchodzi: Mohamed Toure.

Kolejne gole dla Realu wiszą w powietrzu. Gospodarze prezentują się bardzo słabo w defensywie.

Real. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Fabio Coentrao.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Niesamowity początek drugiej połowy w wykonaniu Realu. Po zagraniu ze skrzydła osamotniony Morata spokojnie skierował piłkę do bramki.

. Schodzi: Julen Colinas. Wchodzi: Benjamin Martinez.

Gol! Strzelił Marco Asensio. Już 4:0 dla Realu. Marco Asensio popisał się bardzo ładnym strzałem z około 25 metrów.

Gospodarze nieco śmielej ruszyli do ataku. Brakuje im jednak dokładności i wykończenia akcji.

Ogromne zamieszanie teraz w polu karnym gospodarzy. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego i przerwał grę.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Realu Madryt! James Rodriguez zagrał na wolne pole do Moraty, a ten z zimną krwią wykorzystał dobrą sytuację.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

Zza pola karnego techniczny strzał oddał James Rodriguez. Piłka minimalnie minęła bramkę Cultural Leonesa.

Real podkręcił tempo pod koniec pierwszej połowy. Co chwilę groźnie jest w polu karnym gospodarzy.

Blisko było trzeciego gola dla Realu. Po strzale Alvaro Moraty piłka odbiła się od bramkarza, ale wyszła jednak poza boisko.

Lucas Vazquez strzelał zza pola karnego. Piłka odbiła się od Ivana Gonzaleza i wyszła poza boisko.

Żółtą kartkę otrzymał Yeray Gonzalez.

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Sprzeczka piłkarzy obu drużyn na boisku.

Real spokojnie rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym.

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Lucas Vazquez. Vazquez podał w pole karne do Marco Asensio, a ten precyzyjnym strzałem skierował piłkę do bramki.

Tym razem Toni Suarez strzelał zza pola karnego. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

Tym razem beznadziejny strzał z dystansu oddał Alex Gallar.

Piłkarze Realu spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

James Rodriguez dośrodkował z rzutu wolnego. Jeden z zawodników gospodarzy wybił piłkę za pole karne. Dopadł do niej Toni Kroos i natychmiast zdecydował się na strzał, po którym piłka odbiła się od poprzeczki.

Alex Gallar wpadł w pole karne Realu. Kiko Casilla wyszedł jednak z bramki i w ostatniej chwili zatrzymał zawodnika gospodarzy.

Schodzi kontuzjowany Antonio Martinez. Wchodzi: Jorge Orti.

Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie, gdy Isco już składał się do strzału, zawodnicy Cultural Leonesa wybili mu piłkę.

Real ma zdecydowaną przewagę i śmiało atakuje, szukając kolejnego gola.

Lucas Vazquez tym razem zdecydował się na strzał z 18 metrów. To było jednak uderzenie w środek bramki. Jorge Palatsi pewnie złapał piłke.

Lucas Vazquez ładnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie główkował Isco. Efektownie obronił jednak bramkarz gospodarzy.

Z dystansu strzelał Alex Gallar. Po jego uderzeniu piłka nie wpadła do bramki.

Gol samobójczy! Gianni Zuiverloon. Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę trącił głową James Rodriguez, ta odbiła sie od Gianniego Zuiverloona i wpadła do bramki.

Z dystansu strzelał Isco. Jorge Palatsi nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę.

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

Początek spotkania.

Spotkanie poprowadzi Daniel Trujillo.

Real Madryt będzie zdecydowanym faworytem pojedynku z Cultural Leonesa. Piłkarze najbliższego rywala Królewskich nie posiadali się ze szczęścia, gdy dowiedzieli się, że w 1/16 finału Pucharu Króla zagrają z legendarnym Realem, który jest liderem hiszpańskich rozgrywek ligowych. Największym sukcesem klubu Cultural Leonesa był roczny pobyt na poziomie La Liga. Miało to miejsce w sezonie 1955/1956.