Zakończony
Rumunia
90+3'
GOOOOOOL!!!

Magomied Ozdojew zapewnił Rosjanom zwycięstwo po dwóch porażkach. Zmiennik znalazł piłkę w podbramkowym zamieszaniu, zdążył odwrócić się z nią i kopnąć z bliska do bramki. Drużyna Stanisław Czerczesow cieszy się z wyniku 1:0!

#0
Rosja
2
1
90+3'

Dragos Nedelcu zastąpił natomiast Bogdana Stancu.

1
90'

Bogdan Tiru to kolejny zmiennik u gospodarzy, a zastąpił Dragosa Grigore.

1
87'

Połoz robi duże zamieszanie na połowie Rumunii. Pod jego naciskiem przyjezdni, którzy nie mają już apetytu na atakowanie, wybili futbolówkę na korner.

1
84'

Natomiast w obozie gospodarzy Iwan Nowosielcew zastąpił Fiodora Kudriaszowa.

1
83'

Adrian Popa zagra w końcówce meczu zamiast Gheorghe Grozava.

1
80'

Dmitrij Połoz wpadł w pole karne reprezentacji Rumunii i próbował trafić w narożnik bramki. Pudło i rozczarowanie na twarzy napastnika.

1
78'

Wymiana podań reprezentacji Rosji przerwana przez ciasno ustawionych gości. Czujni są stoperzy Dragos Grigore oraz Cristian Sapunaru.

1
75'

Bardzo zdenerwowali się Rumuni po jednej z decyzji sędziego. Obserwując długą wymianę podań gospodarzy mają czas, by wrócić do równowagi.

1
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrei Prepelita.

70'

Florin Andone wpadł w pułapkę ofsajdową i ponownie Rumuni muszą ustawić się na własnej połowie.

1
68'

Zmiana również u gospodarzy. Aleksandr Erokhin wbiegł na boisko zamiast Pawła Mogilewieca.

1
66'

Steliano Filip jest na boisku, a Iasmin Latovlevici powędrował na ławkę rezerwowych.

1
65'

Dmitrij Połoz podał piłkę na wolne pole do Aleksandra Kokorina, a ten powinien stoczyć pojedynek sam na sam z bramkarzem reprezentacji Rumunii. Koszmarne przyjęcie piłki i Costel Pantilimon interweniował bez problemu!

1
63'

Poderwali się kibice do dopingu. Coraz mniej czasu zostało Rosjanom, by wygrać pierwsze od września spotkanie towarzyskie.

1
61'

Dmitrij Połoz zastąpił na boisku Aleksieja Miranczuka.

1
58'

Gorąco po rzucie rożnym dla Rosji. Costel Pantilimon najpierw wypiąstkował dośrodkowanie z narożnika boiska, a następnie wrócił na linię, by pilnować strzału Denisa Głuszakowa zza 16. metra.

57'

Dobrze rozpoczął się ten pojedynek, ale traci rumieńce. Porównanie pierwszego kwadransa meczu z pierwszym po przerwie jest druzgocące dla obecnego.

53'

Uśpieni Rumuni stracili koncentrację. Sytuację musiał ratować Cristian Sapunaru po płaskim dośrodkowaniu Aleksandra Samiedowa, a całe zagrożenie wynikło ze straty na własnej połowie.

2
50'

Ilja Kutepow miał wszystko pod kontrolą i z pomocą własnego bramkarza odprowadził piłkę za linię bramkową.

1
48'

Denis Głuszakow zameldował się na boisku celnym strzałem. Pomocnik huknął z rzutu wolnego zbyt mało zaskakująco, by ominąć bramkarza Rumunii.

1
46'

Magomied Ozdojew wbiegł na boisko zamiast Jurija Żyrkowa.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
45'

Doliczona minuta.

41'

Rzut wolny dla Rosjan. Aleksandr Samiedow próbował dokręcić piłkę w okienko bramki Costela Pantilimona. Nie pomylił się mocno.

38'

Igor Akinfiejew odprowadził spokojnie wzrokiem piłkę poza boisko. Na strzał z ponad 25 metrów zdecydował się oznaczony numerem "14" na koszulce Iasmin Latovlevici.

35'

Rosjanie wrócili do ataku pozycyjnego. Dwa groźne uderzenia to dość skromny dorobek obu drużyn od początku meczu.

31'

Grupowy przeciwnik Polaków w eliminacjach mistrzostw świata czuje się coraz pewniej na boisku. Igor Akinfiejew musi uważać na dośrodkowania gości.

28'

Dorin Rotariu! Wyśmienita sytuacja skrzydłowego reprezentacji Rumunii po błyskawicznym kontrataku. Miał przed sobą tylko Igora Akinfiejewa, a huknął wysoko ponad poprzeczką.

24'

Coraz mniej koncepcji w rozegraniach Rosjan. Właśnie stracili piłkę w centrum boiska i Ilja Kutepow ratował się faulem na Bogdanie Stancu.

21'

W rozegraniu podopieczni Stanisława Czerczesowa. Akcja zakończyła się miękkim podaniem w pole karne Rumunii, które przechwycił bez problemu bramkarz.

19'

Niepewna wycieczka Costela Pantilimona na przedpole. Bramkarz Rumunii nie został ukarany przez Rosjanina, który zamykał dośrodkowanie z rzutu wolnego.

17'

Niezłe tempo meczu. Obie drużyny nie rozgrywają długo w centrum boiska, a starają się szybko transportować piłkę do przodu z wykorzystaniem skrzydeł.

13'

Pierwsza sytuacja podbramkowa. Piłka powędrowała jak po sznurku w pole karne do Aleksandra Samiedowa, którego płaskie uderzenie sparował końcami palców na korner Costel Pantilimon!

11'

Gheorghe Grozav przedarł się lewym skrzydłem pomimo ostrego wejścia przeciwnika. Podobnie jak riposta Rosjan nie zakończył akcji dobrym strzałem.

9'

Mogą odetchnąć obrońcy z Rumunii, ponieważ Bogdan Stancu wywalczył rzut wolny na połowie Rumunii. Razvan Marin wrzucił piłkę zbyt mocno w pole karne gospodarzy.

6'

Szybują dośrodkowania w pole karne Rumunii, ale bez konkretów w postaci strzałów. Po przeciwnej stronie boiska Florin Andone toczy skazane na porażkę boje.

4'

Stanisław Czerczesow obserwuje spokojnie pierwsze ataki swoich podopiecznych. Selekcjoner reprezentacji Rosji eksperymentował dziś przy wyborze jedenastki.

2'

Razvan Marin, środkowy pomocnik reprezentacji Rumunii zagrał za ostro, a po rzucie wolnym Rosjanie przeprowadzili atak z wykorzystaniem prawego skrzydła.

16:57

Ławka rezerwowych reprezentacji Rosji: Aleksandr Belenov, Stanisław Kriciuk - Magomied Ozdojew, Dmitrij Kombarow, Iwan Nowosielcew, Dmitrij Połoz, Roman Szyszkin, Wiktor Wasin, Aleksandr Erokhin, Jurij Gaziński, Giorgi Jikia, Kirił Panczenko.

16:57

Hymny narodowe w Groznym. Warunki atmosferyczne nie będą rozpieszczać piłkarzy.

16:57

Ławka rezerwowych reprezentacji Rumunii: Valentin Cojocaru, Silviu Lung Jr - Eric Bicfalvi, Steliano Filip, Dragos Nedelcu, Adrian Popa, Bogdan Tiru, Alin Tosca.

16:37

Przygotowująca się do mistrzostw świata na własnych stadionach reprezentacja Rosji sprawdzi się w meczu towarzyskim z Rumunami, którzy rozpoczęli weekend od bolesnej porażki z Polakami.