W końcówce, podobnie jak pod koniec pierwszej części, żwawiej po boisku poruszają się gracze obu drużyn.

Czechy. Schodzi: Antonin Barak. Wchodzi: Lukas Droppa.

Antonin Barak #10
78'

Dania. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Peter Ankersen.

77'

Kontra Czechów, Kopic otrzymał piłkę przed polem karnym, ale uderzył słabo i w bramkarza.

75'

Czechów aktualnie dopinguje JEDEN kibic. Wyczyn zacny!

70'

Optyczna przewaga należy do gospodarzy, ale Czesi po przerwie grają nieskutecznie.

66'

Dania. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Lucas Andersen.

Lucas Andersen #14
66'

Czechy. Schodzi: Jaromir Zmrhal. Wchodzi: Tomas Soucek.

Tomas Soucek #18
Jaromir Zmrhal #8
65'

Powinno być 2:1! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Mares, golkiper odbił piłkę, ale ta toczyła się do bramki. Sprzed linii zdołał jednak ją wybić obrońca. Futbolówka spadła pod nogi Krmencika, który z kilku metrów uderzył obok słupka!

62'

Kopic podpiera się na środku boiska. Czech jest wyraźnie zmęczony. Zastanawiamy się, czym jest zmęczony? Po raz kolejny kłania się syndrom zgrupowań?

59'

Być może Czesi przeczytali nasze słowa i ruszyli do ataku. Pod bramką gości momentalnie zakotłowało się. Frederik Roennow odbił strzał Kopica, po chwili kolejny z Czechów został zablokowany. Trójka kibiców gospodarzy, którzy tworzą tzw. młyn, stara się poderwać Czechów do walki. Chwilę wcześniej sprzed pola karnego w słupek trafił Zmrhal.

58'

Gdyby piłkarze zeszli z boiska, nieliczni kibice mogliby tego nie zauważyć. Spacerowe tempo gry, bez sytuacji podbramkowych.

53'

Zaatakowali Duńczycy, pobiegali po polu karnym Czechów, ale poza wiatrem i przeryciem części murawy nic nie zdziałali.

50'

Inicjatywa należy do Czechów, ale niewiele z niej wynika. Wolne tempo gry, brak dopingu. W listopadowy, zimny wieczór nie może być nic gorszego.

49'

Żółtą kartkę za faul w polu karnym rywala otrzymał Michal Krmencik.

46'

Dania. Schodzi: Nicolai Joergensen. Wchodzi: Christian Gytkjaer.

Christian Gytkjaer #16
#11
46'

Czechy. Schodzi: Jan Sykora. Wchodzi: Petr Mares.

Petr Mares #19
46'

Czechy. Schodzi: Tomas Koubek. Wchodzi: Jiri Pavlenka.

46'

Gramy po przerwie.

46'

Czechy. Schodzi: Milan Skoda. Wchodzi: Michal Krmencik.

45'

Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym gości. Jednak Czesi nie zdołali oddać strzału, który doleciałby do bramki.

42'

Po stracie gola żwawiej po boisku zaczęli poruszać się Czesi, którzy wcześniej mieli mecz pod kontrolą.

39'

Gol! Strzelił Nicolai Joergensen. Asystował mu Simon Kjaer. Z rogu dośrodkował Schoene, piłkę w kierunku bramka uderzył Kjaer. Futbolówka leciała do siatki, a po drodze trącił ją jeszcze Joergensen i jemu należy zapisać trafienie.

#11
Dania
1
35'

Dośrodkowanie z lewej strony na szósty metr, do piłki rzucił się Skoda, ale głową uderzył niecelnie. To powinien być gol!

32'

Dynamiczniej na placu gru poruszają piłkarze obu drużyn. Coraz groźniej pod obiema bramkami, ale wciąż bez groźnych strzałów.

29'

Szybsze rozegranie piłki po prawej stronie, futbolówkę otrzymał Dockal, ale strzelił niecelnie.

25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Riza Durmisi.

24'

Po chwilowej dominacji gości, przy piłce znów częściej są gospodarze.

21'

Piłka wycofana na piętnasty metr, doszedł do niej Theo Gebre Selassie, ale jego płaski strzał padł łupem bramkarza.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolai Joergensen. Skoda wpadł na rywala i przez chwilę leżał na murawie. Chwilę wcześniej głową z siedmiu metrów obok bramki uderzył Wass.

#11
Dania
19'

Duńczycy w końcu przyspieszyl grę, w polu karnym gospodarzy zakotłowało się, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

15'

Mecz odbywa się bez dopingu kibiców, słychać pokrzykiwania piłkarzy. Gra wciąż głównie toczy się w okolicach środka pola.

11'

Duńczycy nie potrafią odpowiedzieć Czechom groźną akcją. Spotkanie głównie toczy się w środku pola.

8'

Gol! Strzelił Antonin Barak. Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy zakończyła się golem! Piłkę otrzymał Barak i nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Czech popisał się kapitalnym strzałem z ok. 30 metrów!

Czechy
1
7'

Zaatakowali Duńczycy, sprytnie dogranie do Foschera, który był jednak na spalonym.

3'

Spokojne pierwsze minuty. Zawodnicy nie narzucają zbyt dużego tempa. Piłkę rozgrywają gospodarze.