WKS
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Piłka meczowa dla Wybrzeża! Uderzenie Pepe z kilku metrów i fantastyczna, intuicyjna obrona Costila!

86'

WKS. Schodzi: Serey Die. Wchodzi: Victorien Angban.

wchodzi Wchodzi
Victorien Angban #7
schodzi Schodzi
85'

WKS. Schodzi: Max-Alain Gradel. Wchodzi: Nicolas Pepe.

Nicolas Pepe #22
85'

Dobra okazja dla gospodarzy do celnego dośrodkowania. Rzut wolny z prawej strony na wysokości pola karnego. Fekir dograł jednak w sposób koszmarny.

82'

Zderzenie dwóch graczy robiących wślizgi. Sio wyszedł z tego cało, ale Digne wyraźnie odczuł to starcie.

78'

Francja. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Thomas Lemar.

77'

Przerwa w grze. Opatrywany jest Adrien Rabiot.

75'

Giroud chytrze przeskoczył nad piłką, a ta trafiła pod nogi Payeta. Strzał z 17 metrów zatrzymał się jednak na nogach obrońcy.

71'

Kontratak Francji zakończony anemicznym strzałem świeżo wprowadzonego Sio. To była czysta pozycja i rezerwowy WKS-u powienien to wykończyć zdecydowanie lepiej.

69'

Świetne podanie do Fekira, ale ten źle przyjmował piłkę. Strzał jednak zdołał oddać. Uderzoną z ostrego kąta piłkę nogami odbił Gbohouo.

68'

WKS. Schodzi: Cheick Doukoure. Wchodzi: Ismael Diomande.

Cheick Doukoure #10
68'

WKS. Schodzi: Jonathan Kodjia. Wchodzi: Giovanni Sio.

Jonathan Kodjia #21
67'

"Wielbłąd" Costila. Bramkarz Francji wybiegł poza pole karne i odbił piłkę głową prosto pod nogi Gradela. Iworyjczyk powienien przelobować bramkarza, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

65'

Serge Aurier zbiegł do linii końcowej i wyłożył futbolówkę na 7. metr. Tam jednak nie było nikogo w pomarańczowej koszulce.

63'

Francja. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Olivier Giroud.

60'

Digne wygarnął piłkę niemal z linii końcowej, ale uczynił to na tyle dobrze, że ta trafiła na głowę Sissoko. Uderzenie po dużym koźle minęło bramkę.

57'

Zupełnie niezrozumiałe przeniesienie ciężaru gry z lewej na prawą stronę przez Payeta. Niezrozumiałe, bowiem tam nie było żadnego z gospodarzy i piłka poleciała na aut.

55'

Były podstawy do wyrzucenia z boiska piłkarza WKS-u. Serey Die ponownie przesadził, faulując Sidibe tuż przy linii bocznej. Afrykanin spuścił głowę i szybko oddalił się z miejsca zdarzenia. Tym razem jeszcze mu się upiekło.

52'

Adrien Rabiot stracił piłkę niebezpiecznie blisko własnego pola karnego. Max-Alain Gradel wpadł w szesnastkę i upadł. Zdaniem arbitra nie ma mowy o rzucie karnym. My mamy wątpliwości, czy wracający Rabiot nie zahaczył rywala.

49'

Bardzo cierpliwie budowali swój atak Francuzi. Szukanie luki w obronie powiodło się. Świetne podanie w polu karnym otrzymał Nabil Fekir. Mocny strzał rezerwowego na ciało przyjął Wilfried Kanon. Obrońca był jedyną osobą dzielącą napastnika od bramkarza.

46'

Francja. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Nabil Fekir.

46'

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Moussa Sissoko.

46'

Początek II połowy.

44'

Dwie centry we francuską szesnastkę, raz z lewej, raz z prawej strony. Za każdym razem główkował Raphael Varane.

40'

Szarża Dembele prawym skrzydłem zakończona podaniem do Gameiro. Nic z tego. Dobre ustawienie stoperów i niebezpieczeństwo oddalone.

39'

Płaski strzał Pogby z 20 metrów. W sam środek, zatem afrykański golkiper dopisał kolejną interwencję do statystyk.

38'

Faul na Kante w narożniku boiska. Dośrodkowanie Payeta trafiło do zamykającego akcję Pogby. Ten jednak, mimo iż miał dużo miejsca, ponownił centrę. Zbyt wysoko, nawet jak dla Varane'a.

36'

Ładna akcja Wybrzeża zakończona przyblokowanym strzałem z woleja. Z 15 metrów uderzał Max-Alain Gradel.

33'

Sidibe wypatrzył partnera stojącego na 18. metrze. Był nim Ousmane Dembele. Celny strzał w kierunku dalszego słupka, ale Sylvain Gbohouo nie miał większych problemów z obroną.

30'

Odpowiedział Kodjia. Napstnik Aston Villi przedarł się lewym skrzydłem i oddał mocny strzał. Costil odbił piłkę, do której nie zdążył już Kalou.

27'

Cóż za kocioł w polu karnym Wybrzeża! Francuzi przedzierali się środkiem pola karnego. Było mnóstwo chaosu. Zablokowany został strzał Payeta, a następnie piłka odbijała się od nóg piłkarzy, by ostatecznie trafić do bramkarza.

24'

Tym razem górą, nad głowami obrońców zagrywał Pogba, ale Gameiro ponownie przegrywa pojedynek z defensorem.

22'

Podanie na wolne pole, wymuszające ruch do piłki Gameiro. Napastnik przegrał jednak pojedynek biegowy z Kone.

20:18

Griezmann tym razem nie na boisku, ale pokazuje, że jest z reprezentacją.

18'

Sylvain Gbohouo miał problemy z chwytem po centrze z lewej strony. Piłka wymknęła mu się z rąk i bliski jej przejęcia był Ousmane Dembele. Ostatecznie jednak bramkarz naprawił swój błąd.

16'

Dryblingiem w kole środkowym zachwycił Dimitri Payet. Rozgrywający łatwo ograł Kodjię, ale napastnik zdołał go dogonić i powalić na ziemię w zapaśniczym stylu. Bez kartki tym razem.

14'

Szybka kontra Francji wyprowadzona w liczebnej przewadze 4 na 3. Dobre podanie gwarantowało idealną okazję do otworzenia wyniku, ale Paul Pogba wyrzucił Rabiota na lewą stronę i z dużej chmury spadł mały deszcz.

11'

Zaskakujący strzał Traore z 18 metrów i słupek! Po chwili piłka już w bramce gospodarzy, ale dobijający Salomon Kalou był na ofsajdzie.

9'

Błąd obrońcy gości przy próbie przecięcia podania do Gameiro. Kone niepewnie główkował i napastnik zdołał przechwycić piłkę. Po natychmiastowym strzale z 18 metrów, futbolówka minęła lewy słupek.

7'

Kolejny raz do gry pokazał się Djibril Sidibe. Centra z narożnika boiska okazała się jednak zbyt głeboka. Sylvain Gbohouo stał metr przed linią bramkową, nie zrobił nawet kroku, a piłka sama trafiła mu do rąk.

6'

Na lewej flance Sidibe chciał ośmieszyć rywala zakładając mu siatkę, ale efektem tego była tylko strata piłki.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Serey Die. Bezpardonowy atak na nogi Payeta.

3'

Pierwszy korner i od razu groźnie pod bramką Wybrzeża Kości Słoniowej. Dośrodkowanie Payeta strącił głową Adrien Rabiot, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

20:18

Gospodarze wystąpią w niebieskich strojach. Afrykanie w pomarańczowych koszulkach i biało-zielonych spodenkach.