Copa del Rey: 1/16 finału Copa del Rey, rewanże
21 gru 2016 22:00
89'

Gol! Strzelił Arda Turan.

Kapitalne trafienie Turana!!! Turek uderzył z narożnika pola karnego wprost w okienko bramki Herculesu.

FC Barcelona
20
2
88'

Z dystansu uderzył Paco Alcacer i bramkarz Herculesa popisał się udaną interwencją.

6
3
86'

Gol! Strzelił Arda Turan. 6:0!!! Paco Alcacer z najbliższej odległości trafił w golkipera, a celną dobitką popisał się Turan.

15
2
82'

Z dystansu silnie i po ziemi uderzył Ivan Rakitić. Na posterunku golkiper Hercuelsa.

7
1
77'

Powtórki bramki Alcacera jasno pokazują, że był ewidentny spalony. Wielki błąd sędziów.

5
1
76'

Kapitalna akcja Denisa Suareza! Pomocnik Barcy wycofał do Alcacera, który został zablokowany.

3
73'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Udało się! Paco Alcacer zdobył premierowego gola w barawch Barcelony! Napastnik trafił do siatki po strzale głową.

13
1
69'

Hercules. Schodzi: Jesus Berrocal. Wchodzi: Alvaro Salinas.

wchodzi Wchodzi
Alvaro Salinas #12
schodzi Schodzi
Jesus Berrocal #9
1
1
66'

Arda Turan uderzył lekko i wprost w golkipera Herculesa.

5
64'

Piłkarze Barcelony szukają w polu karnym Paco Alcacera, który wciąż czeka na premierowego gola w nowych barwach.

3
60'

Barca nadal ma przewagę i stara się atakować skrzydłami. Goście zostawiają coraz więcej miejsca mistrzom Hiszpanii.

4
55'

Gol! Strzelił Arda Turan. Asystował mu Aleix Vidal. Już 4:0! Po centrze Vidala z prawego skrzydła skutecznym szczupakiem popisał się Turan.

18
54'

Hercules. Schodzi: Pol Bueso. Wchodzi: David Mainz.

David Mainz #16
Pol Bueso #5
1
1
50'

Gol! Strzelił Rafinha. 3:0! Pomocnik Barcelony huknął jak z armaty z 16 metrów i piłka po ziemi wleciała do siatki Herculesa.

20
46'

Początek drugiej części gry.

46'

Hercules. Schodzi: Jose Gaspar. Wchodzi: Miguel Nieto.

Miguel Nieto #14
Jose Gaspar #11
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
45'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. 2:0! Chorwat strzelił po ziemi pod rękami golkipera gości. Było blisko dobrej interwencji!

21
1
44'

Rzut karny dla Barcelony! Arda Turan został sfaulowany w "szesnastce".

1
44'

Lucas Digne uderzył z główki obok słupka. Lewy defensor Barcy jest dzisiaj bardzo aktywny!

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Aleix Vidal.

3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Paco Pena.

Paco Pena #3
Hercules Alicante
2
41'

Piłkarze Herculesa mają sporo pretensji do Aleixa Vidala, który wdał się w ostrą dyskusję ze swoim rywalem.

1
37'

Gol! Strzelił Lucas Digne. Asystował mu Rafinha. Rafinha źle uderzył w piłkę na 12. metrze, ale ta wpadła pod nogi Digne'a, który nie zastanawiał się długo i trafił do siatki obok bezradnego golkipera!

21
31'

Kapitalna akcja Denisa Suareza! Pomocnik świetnym zwodem minął w polu karnym dwóch rywali i uderzył po ziemi w boczną siatkę bramki Herculesa. Niewiele zabrakło!

2
29'

Golkiper gości uprzedził w polu karnym Denisa Suareza. Ładna akcja młodego Hiszpana z Paco Alcacerem.

4
28'

Niespodziewany atak Herculesa. Chechu wpadł z lewej strony w pole karne, ale został powstrzymany przez Javiera Mascherano.

2
25'

Ivan Rakitić znalazł trochę miejsca przy narożniku pola karnego, ale strzelił wyraźnie nad bramką.

4
23'

Hercules momentami gra ustawieniem 6-3-1, przez co Barca ma wielkie problemy z przedostaniem się w pole karne rywala.

1
19'

Arda Turan wstrzelił piłkę wzdłuż pola bramkowego, jednak jeden z defensorów gości zdołał w ostatniej chwili uprzedzić nacierającego Denisa Suareza.

3
17'

Barca ma optyczną przewagę, ale wciąż czekamy na pierwszą podbramkową okazję. Sennie na Camp Nou.

3
13'

Posiadanie piłki - 81 do 19 procent dla Barcelony.

2
1
10'

W pierwszym meczu padł remis 1:1, dlatego to Hercules musi zdobyć bramkę, jeśli myśli o sensacyjnym awansie. Na razie praktycznie cały czas piłkę rozgrywają piłkarze Barcelony.

3
8'

Na razie III-ligowiec skutecznie broni się przed atakami mistrza Hiszpanii. Przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

4
4'

Lucas Digne uderzył z ostrego kąta nad poprzeczką bramki Herculesa. Od początku zdecydowana przewaga Barcelony.

3
1
21:15

FC Barcelona nie może być pewna awansu po pierwszym meczu, a mimo to trener Luis Enrique nie powołał Lionela Messiego, Luisa Suareza czy Neymara.

2
2
21:15

Hercules Alicante gra w III lidze. W swojej grupie zajmuje 4 miejsce i ma na koncie 3 zwycięstwa z rzędu. FC Barcelona jest wiceliderem rozgrywek Primera Division.

3
1
21:15

O 22:00 rozpocznie się rewanżowy mecz 1/16 finału Pucharu Króla pomiędzy Barceloną i Herculesem Alicente. W pierwszym spotkaniu niespodziewanie padł remis 1:1.