Z rzutu wolnego wysoko nad bramką uderzył Phillips.

Niegroźna główka Wooda i piłkę spokojnie złapał Simon Mignolet.

84'

Sacko mógł jeszcze przywrócić nadzieję Pawiom, ale fatalnie przestrzelił z ostrego kąta.

83'

Piłka w siatce po strzale Wooda, ale zawodnik Leeds był na spalonym i gola nie ma.

81'

Gol! Strzelił Ben Woodburn. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Teraz jest już chyba po meczu! Po kombinacyjnej akcji Wijnaldum podał w polu karnym do zupełnie niekrytego Woodburna i ten trafił do siatki mocnym strzałem pod poprzeczkę. Silvestri bez szans.

Ben Woodburn #58
80'

Pawie podłamane, trudno im będzie wyrównać.

76'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Trent Arnold.

1:0 dla Liverpoolu! Kapitalnie z prawego skrzydła dośrodkował Arnold, a Origi uciekł Aylingowi i pokonał Silvestriego wślizgiem z najbliższej odległości.

72'

Teraz jęk zawodu na trybunach! Georginio Wijnaldum trafił z ostrego kąta w słupek.

71'

Liverpool - w przeciwieństwie do rywala - gra bardzo koronkowo, przez co praktycznie w ogóle nie oddaje groźnych strzałów.

67'

Liverpool. Schodzi: Kevin Stewart. Wchodzi: Ben Woodburn.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
66'

Simon Mignolet na raty obronił mocny płaski strzał Roofe'a z linii pola karnego.

65'

Po centrze z rzutu rożnego obok słupka w świetnej sytuacji główkował Bartley!

65'

Roofe szarżował w polu karnym The Reds, ale szczelnie krył go Ragnar Klavan i strzału nie było.

63'

Kevin Stewart ucierpiał w powietrznej walce o piłkę. Przerwa w grze.

62'

Leeds United. Schodzi: Stuart Dallas. Wchodzi: Chris Wood.

Stuart Dallas #15
61'

Berardi przytomnie zablokował płaską centrę Alberto Moreno z lewej strony pola karnego.

59'

Emre Can zbyt długo układał sobie piłkę do strzału z 15 metrów, w efekcie został przyblokowany i to ułatwiło interwencję bramkarzowi Leeds.

59'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

56'

Żółtą kartkę za faul na Stewarcie otrzymał Souleymane Doukara.

Souleymane Doukara #11
Leeds United
53'

Goście przedchwycili piłkę w pobliżu pola karnego Liverpoolu i Roofe trafił technicznym strzałem w słupek! Mogliśmy mieć sensację.

52'

Liverpool w ataku pozycyjnym, Pawie czyhają na kontry.

50'

Sadio Mane przytomnie odegrał w polu karnym do Origiego, ale Belga szybko osaczyło aż czterech rywali i nic już nie wskórał.

47'

Alberto Moreno oddał zupełnie nieudany strzał i piłka poszybowała w trybuny.

46'

Leeds United. Schodzi: Liam Cooper. Wchodzi: Luke Ayling.

Luke Ayling #2
Liam Cooper #6
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Phillips nieprzepisowo zatrzymywał dynamiczny rajd Origiego, ale w pewnym momencie zaprzestał faulu i gdy zawodnik Liverpoolu upadł, sędzia gwizdka już nie użył. Bardzo niezadowolony z tej decyzji był Juergen Klopp.

41'

Sprzed pola karnego uderzył Phillips, piłka odbiła się od nogi Leivy i poleciała obok słupka.

40'

Brzydki faul Phillipsa na Origim. Zawodnik Leeds zaatakował rywala wyprostowaną nogą, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

38'

Oviemuno Ejaria miał sporo miejsca w polu karnym i powinien oddać strzał. Zamiast tego próbował jeszcze podawać i bardzo łatwo stracił piłkę.

33'

Totalne nieporozumienie Bartleya z Silvestrim w polu karnym, jednak na szczęście dla gości Can uderzył płasko tuż obok słupka. Całe zamieszanie zaczęło się od niepotrzebnego wycofania piłki przez Phillipsa.

31'

Simon Mignolet wypiąstkował piłkę po głębokiej centrze z rzutu rożnego.

28'

Leeds United. Schodzi: Eunan O'Kane. Wchodzi: Kalvin Phillips.

Kalvin Phillips #23
27'

Przerwa w grze, medycy Leeds opatrują O'Kane'a.

26'

W zamieszaniu po rzucie rożnym gospodarze zablokowali strzał Vieiry z ostrego kąta.

24'

Na razie nie do końca widać różnicę jednej klasy między obiema drużynami. Pawie radzą sobie bardzo solidnie.

21'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Arnolda z rzutu wolnego z narożnika boiska.

18'

Sytuacja na boisku znów się zmieniła, Leeds zniwelowało przewagę rywala.

15'

Po początkowej przewadze Leeds, teraz zdecydowanie dominują The Reds.

12'

Efektownie uderzył Georginio Wijnaldum, piłka leciała niemal w okienko i gości uratował piękną robinsonadą Silvestri!

11'

Z dystansu nieźle przymierzył Roofe, ale Mignolet interweniował bez zarzutu.

9'

Kevin Stewart zablokowany przy próbie oddania mocnego strzału sprzed pola karnego.

6'

Dobrze zaczęły Pawie i Liverpool na razie w defensywie.

3'

Co za okazja Leeds! Sacko ruszył do podania za plecy obrońców, ale jego strzał świetnie obronił Simon Mignolet!