Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Ander Herrera.

4:1! Ibrahimović trafił do siatki z 5 metrów po podaniu Herrery.

Sprzed pola karnego mocno, ale tuż obok słupka uderzył Bastian Schweinsteiger.

88'

Z rzutu rożnego dośrodkował Sofiane Feghouli, ale znów zabrakło zamknięcia.

84'

Mogło być 3:2, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Simone Zaza minimalnie minął się z piłką.

81'

Sprytny płaski strzał zza zasłony oddał Zlatan Ibrahimović, ale kapitalnie obronił to Adrian!

79'

Angelo Ogbonna zablokował mocny strzał Mchitarjana sprzed pola karnego.

78'

Techniczny strzał Rooneya z narożnika pola karnego, ale piłka nie została odpowiednio dokręcona i poleciała obok dalszego słupka.

76'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Simone Zaza.

75'

Na twarzy Rooneya pojawiła się krew. Zawodnik MU został kopnięty w walce o piłkę przez Reida. Wszystko działo się w polu karnym Młotów.

74'

Miękko w kierunku Ibrahimovicia centrował Anthony Martial, ale piłka nie dotarła do adresata.

70'

Nieśmiałe próby ofensywne w wykonaniu West Hamu. Goście nie oddają jednak groźnych strzałów.

66'

Wrzawa na Old Trafford, na rozgrzewkę ruszył Bastian Schweinsteiger.

65'

Wayne Rooney nie opanował piłki po mocnym prostopadłym podaniu Ibrahimovicia i złapał ją Adrian.

62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Antonio Valencia.

Po meczu? Wiele na to wskazuje! Po otwierającym podaniu Ibrahimovicia Valencia dośrodkował płasko do Martiala i ten tylko dołożył nogę kilka metrów przed bramką.

61'

Z rzutu wolnego z 25 metrów płasko uderzył Zlatan Ibrahimović i piłkę złapał Adrian.

58'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Manuel Lanzini. Powodem zmiany kontuzja.

56'

Wayne Rooney podał prostopadle do Martiala, ale ten w świetnej sytuacji uderzył wprost w Adriana!

53'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Wayne Rooney.

Manchester United
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła Ashley Fletcher trafił w Feghouliego.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

2:1 dla MU! Mchitarjan wyłożył piłkę na 14. metr do Martiala, a ten wykonał egzekucję mocnym strzałem. Adrian bez szans.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Daley Blind.

45'

Doliczone 2 minuty.

41'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Aaron Cresswell.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Valencia.

38'

Młoty uwierzyły w siebie, a ekipa Jose Mourinho wyraźnie zszokowana utratą prowadzenia.

35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ashley Fletcher.

Absolutnie nic na to nie wskazywało, ale mamy remis! De Gea odbił piłkę przed siebie po strzale Payeta i ten prezent skrzętnie wykorzystał Fletcher.

West Ham United
1
32'

Angelo Ogbonna zablokował strzał Rooneya z 18 metrów.

30'

Celny, ale zbyt lekki strzał Martiala z ostrego kąta. Podawał Mchitarjan.

29'

Cheikhou Kouyate w ostatniej chwili uprzedził Ibrahimovicia, który chciał zamknąć głową dośrodkowanie Rooneya z prawego skrzydła.

26'

Ładnie dla oka rozgrywali swoją akcję piłkarze Man Utd, ale Michael Carrick nie miał miejsca do oddania strzału z 20 metrów i nic nie wskórał.

23'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Ander Herrera, ale przyjął to na głowę jeden z obrońców WHU.

21'

Gospodarze nieco spuścili z tonu, ale i tak kontrolują mecz, spokojnie wymieniając podania na połowie przeciwnika.

18'

Sprzed pola karnego wysoko w trybuny uderzył Anthony Martial.

17'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Dimitri Payet, ale goście nie zdołali oddać strzału.

15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Obiang.

13'

Sofiane Feghouli zbyt wolno rozgrywał kontrę West Hamu i stracił piłkę na rzecz powracającego Rojo.

11'

West Ham jeszcze bez groźnej akcji, gospodarze dominują bezdyskusyjnie.

7'

Już mogło być 2:0, ale Adrian obronił dwa uderzenia z bliska Ibrahimovicia!

6'

Bardzo dynamiczny początek na Old Trafford, dominują gospodarze.

3'

"Ibra" przez chwilę leżał trzymając się za kolano, bo tuż po strzale został kopnięty w piszczel. Wrócił jednak do gry.

2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Już 1:0 dla Czerwonych Diabłów! Mchitarjan krótko odegrał do Ibrahimovicia, a Szwed podciął piłkę do siatki nad Adrianem.