27 lis 2016 20:00
88'

Anderlecht jeszcze atakuje. Czy strzeli ósmą bramkę?

84'

Gol! Strzelił Massimo Bruno. 7:0! Piłka tak się odbiła, że trafiła na piąty metr do Bruno, który tylko dołożył nogę.

Massimo Bruno #6
RSC Anderlecht
82'

Gol! Strzelił Uros Spajic. 6:0! Po rzucie rożnym nieobstawiony na piątym metrze Spajic uderzeniem głową zdobył bramkę.

Uros Spajic #2
80'

Anderlecht nie ma dość - nadal atakuje.

76'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 5:0! Pewny strzał w okienko bramki gości.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Matej Delac. Rzut karny dla Anderlechtu za faul bramkarza na rozpędzonym zawodniku gospodarzy.

Matej Delac #1
Royal Excel Mouscron
74'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Frank Acheampong.

wchodzi Wchodzi
Frank Acheampong #15
schodzi Schodzi
73'

Warto przypomnieć, że dla Teodorczyka był to dwunasty gol w 15 meczu w tym sezonie w lidze belgijskiej.

70'

Nieco osłabły ataki Anderlechtu w ostatnich minutach.

67'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Diego Capel. Po Polaku widać, że chętnie zostałby jeszcze na boisku.

66'

Trezeguet upadł w polu karnym Anderlechtu, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

63'

Royal Excel Mouscron. Schodzi: Simon Diedhiou. Wchodzi: Valentine Viola.

Valentine Viola #17
Simon Diedhiou #10
63'

Royal Excel Mouscron. Schodzi: Islam Feruz. Wchodzi: Fabrice Olinga.

Fabrice Olinga #15
Islam Feruz #9
63'

Teodorczyk doszedł do strzału głową po rzucie rożnym, ale był on niecelny.

61'

Ciągle atakuje Anderlecht. Goście tylko się bronią.

58'

Teodorczyk powinien mieć drugiego gola na koncie. Zamiast strzelać z dwóch metrów na pustą bramkę, to przyjmował piłkę, a po chwili został już zablokowany.

56'

Anderlecht. Schodzi: Kara Mbodji. Wchodzi: Andy Najar.

Andy Najar #13
Kara Mbodji #3
55'

Bruno zdecydował się na lobowanie bramkarza, który wyszedł poza linię bramkową i piłka spadła na poprzeczkę.

54'

Wrzawa na trybunach. Teodorczyk nie doszedł do piłki na piątym metrze, a na dodatek upadł po starciu z rywalem. Po chwili jednak efektownie podniósł się, co wywołało entuzjazm wśród kibiców.

50'

Świetną okazję zmarnował Nuytinck, który z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza.

48'

Z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką uderzył Youri Tielemans.

46'

Początek drugiej połowy.

19:49

Trwa głosowanie na najlepszego piłkarza meczu.

44'

Stanciu zamiast podać do Hanniego, który skompletowałby hattrick, sam postanowił wykończyć akcję i uderzył obok słupka.

42'

Teodorczyk złożył się do strzału "nożycami", jednak nie trafił w piłkę.

41'

Teodorczyk źle przyjął piłkę w polu karnym, a na dodatek był na spalonym.

38'

Hanni mógł mieć na koncie już hattrick, ale po jego bombie z 14 metrów piłka trafiła w poprzeczkę!

36'

Royal Excel Mouscron własną połowę przekroczył ledwie kilka razy w pierwszej odsłonie.

33'

Szykuje się pogrom, ponieważ Anderlecht cały czas atakuje - tak jakby było 0:0.

31'

Gol! Strzelił Nicolae Stanciu. 4:0! Stanciu przymierzył z 20 metrów tuż przy słupku! Goście na kolanach.

28'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Matej Delac. Hanni chciał dośrodkować w pole karne, ale piłkę trącił obrońca, a później nie złapał jej bramkarz i to temu ostatniemu zaliczono gola samobójczego.

28'

Hanni przeprasza Teodorczyka, ponieważ nie dograł mu tak, gdzie Polak oczekiwał.

25'

Głęboka centra z rzutu rożnego na piąty metr i bramkarz gości wypiąstkował piłkę.

23'

Dośrodkowanie w stronę Teodorczyka, ale Polak został uprzedzony.

21'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. 2:0! Kolejna akcja prawym skrzydłem, piłka trafiła na 13 metr do Hanniego, który mógł jeszcze podać do Teodorczyka, ale zdecydował się na strzał i futbolówka znalazła się w siatce.

Sofiane Hanni #9
18'

Anderlecht atakuje cały czas, bardzo aktywny jest Teodorczyk.

16'

Teodorczyk rozprowadził akcję na lewe skrzydło, gdzie Stanciu uderzył wysoko nad poprzeczką.

13'

Pewny chwyt bramkarza Royal Excel Mouscron po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

12'

Podanie na wolne pole do Teodorczyka, który był na spalonym.

11'

Goście mieli rzut wolny 25 metrów od bramki Anderlechtu, ale po strzale piłka ugrzęzła w murze.

8'

Totalna dominacja Anderlechtu - goście nawet nie mogą dotknąć piłki.

6'

Kolejna akcja Anderlechtu prawą flanką, tym razem głową obok bramki uderzył Stanciu.

2'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. 1:0! Co za początek! Teodorczyk z czterech metrów wpakował piłkę głową do siatki rywali!