07 gru 2016 16:00
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Portugalczycy oddali dziś sporo strzałów, ale w zdecydowanej większości prób nie trafiali w bramkę. Legia była dużo konkretniejsza.

87'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Mateusz Olejarka.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Olejarka #26
schodzi Schodzi
Konrad Michalak #17
1
84'

Mogło być 3:0, jednak Silva obronił nogą płaski strzał Ryczkowskiego z ostrego kąta!

82'

Po kontrataku niegroźnie sprzed pola karnego strzelił Michalak i piłka w rękach Silvy.

81'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Jovane Cabral. Wchodzi: Gabriel Silva.

Gabriel Silva #17
Jovane Cabral #11
1
79'

Obok słupka uderzył teraz Leleno i Silva nie musiał interweniować.

75'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Elves Balde. Wchodzi: Douglas Aurelio.

Douglas Aurelio #19
Elves Balde #7
75'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Mateusz Leleno.

Mateusz Leleno #8
Mateusz Praszelik #29
73'

Znów mamy okres dużej przewagi Sportingu. Majecki z trudem obronił mocny strzał Luisa z ostrego kąta.

1
71'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Michał Góral.

Michał Góral #33
69'

Hołownia przytomnie zablokował strzał Paza z 10 metrów. Pachniało golem kontaktowym.

67'

Portugalczycy próbują atakować, ale teraz Legia radzi sobie w tyłach zdecydowanie lepiej i nie dopuszcza już do takiego zagrożenia pod bramką Majeckiego jak na początku drugiej połowy.

1
63'

Silva odbił piłkę po mocnym strzale Praszelika z ostrego kąta. Gol na 2:0 podciął skrzydła Sportingowi.

2
60'

Kolejna okazja Legii! Fatalny błąd Silvy, który wybił piłkę wprost pod nogi Kulenovicia, ale lob napastnika gospodarzy był niecelny.

1
57'

Co za pudło! Powinno być 3:0! Silva obronił strzał Praszelika z ostrego kąta, a dobijający Ryczkowski chybił z 8 metrów na pustą bramkę!

4
55'

Gol! Strzelił Konrad Michalak. Asystował mu Aleksander Waniek.

KAPITALNA riposta Legii! Waniek fenomenalnym prostopadłym podaniem zgubił całą obronę Sportingu, piłka dotarła do Michalaka, a ten pokonał Silvę uderzeniem z ostrego kąta.

Legia Warszawa juniorzy
Asysta:
Aleksander Waniek #11
3
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

W zamieszaniu po rzucie rożnym nieznacznie spudłował z 14 metrów Paz. Legia w rozpaczliwej defensywie.

51'

Waniek w ostatniej chwili zablokował strzał Leao z 7 metrów! Gdyby nie ta interwencja, pewnie byłoby 1:1.

1
50'

Sporting rzucił się do ataku i dość wyraźnie przeważa, Legia musi być bardzo czujna w tyłach.

1
47'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Braganca, ale bardzo pewnie interweniował Radosław Majecki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Sporting Lizbona juniorzy. Schodzi: Miguel Lopes. Wchodzi: Rafael Leao.

Rafael Leao #18
Miguel Lopes #2
1
44'

Po centrze Praszelika z rzutu wolnego bardzo niepewnie interweniował Silva, jednak Portugalczycy zdołali się wyratować.

1
42'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Jovane Cabral.

Sporting Lizbona juniorzy
1
41'

Ależ groźnie! Płasko z dystansu uderzył Paz i piłka sunęła minimalnie obok słupka.

1
37'

Teraz nieco spokojniejszy fragment w wykonaniu Legii, gra przeniosła się do środka pola.

1
33'

Legioniści nie upilnowali w polu karnym Luisa, ten główkował z kozłem, na szczęście niezbyt groźnie i Majecki obronił.

1
32'

Michalak ruszył do prostopadłego podania, wyszedł sam na sam z Silvą, ale sędzia przerwał grę, dopatrując się spalonego. To błędna decyzja, bo wszystko odbyło się zgodnie z przepisami, a zawodnik Legii miałby stuprocentową okazję do podwyższenia prowadzenia.

1
28'

Sandro Kulenović wyprowadził kontrę Legii, jednak zabrakło mu wsparcia, nie miał komu podać i stracił piłkę.

1
25'

Mogło być 1:1! Braganca oddał bardzo groźny strzał z 25 metrów i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

1
24'

Luis ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym, na szczęście uderzył w sam środek bramki - wprost do rąk Majeckiego.

1
24'

Sporting podejmuje coraz większe ryzyko, a to powinno dać Legii okazje do kontr.

1
20'

Rośnie przewaga Sportingu, Legia ma teraz spore kłopoty.

1
18'

Sprzed pola karnego wysoko nad bramką strzelił Cabral.

1
18'

Wynik w Pruszkowie jest dla Sportingu wybitnie niekorzystny, bo Portugalczycy zajmują 2. miejsce, ale mają tylko punkt przewagi nad Borussią Dortmund, która o godz. 18.00 rozpocznie swoje starcie z Realem Madryt (Królewscy zapewnili sobie awans już wcześniej).

1
15'

Teraz Empis dośrodkował spod końcowej linii w kierunku Balde. Ten główkował jednak z bardzo ostrego kąta i nie trafił w bramkę.

1
11'

Dobrze gra Legia. Sprzed pola karnego płasko uderzył Praszelik, jednak na posterunku Silva.

1
9'

Potężnie, jednak niecelnie uderzył z dystansu Tomasz Nawotka.

1
8'

Płasko z ostrego kąta uderzył Balde i po małym rykoszecie piłkę złapał Majecki.

1
6'

Radosław Majecki bez trudu obronił strzał głową Cabrala. Zawodnikowi Sportingu zabrakło mocy.

1
3'

Gol! Strzelił Mateusz Praszelik. Asystował mu Tomasz Nawotka.

Kapitalne otwarcie Legii! Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Nawotka, z piłką minął się w polu karnym Kulenović, ale Praszelik już do niej zdążył i pokonał Silvę uderzeniem z kilku metrów.