Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Basa. Asystował mu Naim Sliti.

Bramka honorowa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Marko Basa wyszedł w powietrze i po prostu nie mógł lepiej strzelić głową po wrzutce Naima Slitiego!

Marko Basa #21
Lille OSC
Asysta:
Naim Sliti #27
1
86'

Unai Emery ma do wykorzystania jeszcze jedną zmianę, ale na ławce pozostali mu sami doświadczeni piłkarze, których wprowadzenie może uznać za zbędne.

82'

Podania na obrzeżach pola karnego Lille OSC. W końcu goście znaleźli sposób na przerwanie niebezpiecznego ataku, ale Eder szybko pozbył się futbolówki po przechwycie.

1
80'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Eder.

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Younousse Sankhare.

Younousse Sankhare #4
Lille OSC
2
75'

Kwadrans do końca i można się spodziewać raczej kolejnego gola Paris Saint-Germain niż honorowego Lille OSC.

72'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Nanitamo Ikone.

wchodzi Wchodzi
Nanitamo Ikone #36
schodzi Schodzi
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jese Rodriguez. Asystował mu Blaise Matuidi.

Bezkarna wymiana podań Jese Rodrigueza z Blaise'm Matuidim na połowie przyjezdnych. Zakończył ją celnym strzałem na 3:0 były pomocnik Realu Madryt!

Paris Saint-Germain
2
67'

Lille OSC próbuje zaatakować, ale to ofensywna bardzo jałowa, bezowocna. Przed momentem Franck Beria stracił piłkę w polu karnym gospodarzy i zareagował brzydkim faulem na Maxwellu.

64'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Stoppila Sunzu. Wchodzi: Marko Basa.

Stoppila Sunzu #13
63'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Blaise Matuidi.

59'

Pokazał się Grzegorz Krychowiak, którego poteżne uderzenie zza linii pola karnego przeleciało nad poprzeczką bramki Lille OSC.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Marco Verratti.

Tym razem wszystko zostało wykonane w odpowiednim tempie. Lucas Moura zdobył swojego drugiego dziś gola z bliska po płaskim dograniu Marco Verrattiego.

55'

Płasko bite dośrodkowanie w pole bramkowe Lille OSC. Spóźnili się do piłki wszyscy zainteresowani piłkarze Paris Saint-Germain z Jeanem-Kevinem Augustinem na czele.

53'

Fragment ostrego futbolu z obu stron. Sędzia temperuje atmosferę słowami i apeluje, by piłkarze wrócili do wymiany ciosów, ale piłkarskich.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Terrier.

Martin Terrier #28
Lille OSC
48'

Christopher Nkunku rozpoczął drugą połowę od bardzo mocnego akcentu. Potężne uderzenie piłkarza Paris Saint-Germain i zatrzęsła się poprzeczka bramki gosci!

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45+2'

Po akcji Martina Terriera sędzia pozwoli gościom wykonać rzut rożny, ale zanim to nastąpi musiał wyjaśnić sytuację z Jese Rodriguezem, który leżał na boisku.

45'

Doliczone 2 minuty.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Moura.

Bramkarz wyczuł intencję egzekutora jedenastki, ale nie sięgnął piłki. Lucas Moura zdobył więc gola na 1:0 z rzutu karnego!

43'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Nicolas de Preville. Wchodzi: Naim Sliti.

Nicolas de Preville #12
42'

Żółtą kartkę otrzymał Mike Maignan.

Mike Maignan #16
Lille OSC
41'

Faul w polu karnym Lille OSC i goście są wściekli na sędziego. Jean-Kevin Augustin dostał świetne podanie od Lucaca Moury i wywrócił się po pojedynku z bramkarzem. Jedenastka!

37'

Akcję Paris Saint-Germain zainicjował Grzegorz Krychowiak. Najpierw strzał oddał Lucas Moura, a po chwili Jean-Kevin Augustin i przyjezdnych uratował dopiero instynktowny wślizg Renato Civelliego.

34'

Christopher Nkunku huknął potężnie z ponad 20 metów, ale prosto w dobrze ustawionego bramkarza Lille OSC. Stołeczna drużyna ma tylko korner po brawurowej decyzji pomocnika.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

29'

Ponownie Jean-Kevin Augustin i napastnik Paris Saint-Germain słyszy pod swoim adresem gwizdy. Znów wybiegał sam na sam i zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję. Renato Civelli dogonił Augustina i zabrał mu futbolówkę spod stóp.

26'

Jean-Kevin Augustin wyskoczył w tempo do podania z głębi pola i był blisko bramki gości. Wygonił się jednak jak jeździec bez głowy do boku pola karnego, po czym dośrodkował pod nogi przeciwnika.

23'

Yassine Benzia próbował szybko zmienić stronę boiska. Zdążyli wrócić na czas podopieczni Unaia Emery'ego i zatrzymali atak Lille OSC.

20'

Zarysowała się przewaga optyczna Paris Saint-Germain. Przyjezdni koncentrują się na obronie bezbramkowego wyniku. Problem mają przede wszystkim z zatrzymaniem Thomasa Meuniera.

16'

Płaskie podanie Thomasa Meuniera i piłkarze Lille OSC mieli dużo szczęścia, że przeciął je ostatni obrońca, a nie Jean-Kevin Augustin.

15'

Lucas Moura szukał miejsca do oddania strzału sprzed pola karnego. Tym razem zorganizowali się piłkarze w białych strojach i wybili dynamicznego pomocnika z rytmu.

11'

Zaskoczył Grzegorz Krychowiak akcją indywidualną na połowie Lille OSC. Po podaniu Polaka na strzał zdecydował się Lucas Moura i Mike Maignan znalazł się w opałach. Na szczęście dla gości bramkarz zdążył z interwencją.

8'

Wysoko na przedpolu musiał interweniować Mike Maignan. W ostatniej sekundzie uniemożliwił przeciwnikowi oddanie strzału do bramki.

5'

Piłkarze Lille OSC nie dają się zepchnął na własną połowę. Grzegorz Krychowiak musi pilnować środka pola przed atakami rywali.

3'

Paris Saint-Germain bez kilku podstawowych zawodników. Stołeczna drużyna potrzebuje czasu, by zorganizować się w ataku. Na razie spokojnie zatrzymują ją goście.

21:01

Sędzia: Benoit Bastien.

21:01

Grzegorz Krychowiak jest w podstawowym składzie Paris Saint-Germain. W ramach Pucharu Ligi Francuskiej mistrz kraju powalczy o awans z Lille OSC.