Doliczone zostały 3 minuty.

88'

Groźnie po drugiej stronie, mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Sarah Cools.

87'

Po wrzutce z rogu strzał Tielemansa odbił bramkarz, a Teodorczyk omal nie wbił jej do bramki!

1
86'

Żadnej z drużyn podział punktów nie zadowala. Akcja za akcję, groźniej wyglądają te w wykonaniu gospodarzy.

84'

Brugge. Schodzi: Jelle Vossen. Wchodzi: Wesley.

wchodzi Wchodzi
Wesley #7
schodzi Schodzi
84'

Teodorczyk walczył o piłkę w polu karnym, ale zdaniem sędziego faulował.

82'

Szybka akcja Anderlechtu, wrzutka Tielemansa z lewej strony wprost w ręce bramkarza.

80'

Anderlecht. Schodzi: Sofiane Hanni. Wchodzi: Diego Capel.

Sofiane Hanni #94
79'

Anderlecht jest aktywniejszy w ofensywie, ale gospodarze są w niedzielę nieskuteczni i brakuje im precyzji.

75'

Z rzutu wolnego groźnie uderzył Youri Tielemans, bramkarz świetnie interweniował.

72'

W końcu goście, piłkę otrzymał Lior Refaelov, ale w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę.

70'

Alexandru Chipciu na środku boiska odebrał piłkę rywalowi i popędził z nią w kierunku bramki. Rumun mógł podawać do Teodorczyka, ale zdecydował się na strzał. Wysoko ponad bramką!

68'

Brugge. Schodzi: Anthony Limbombe. Wchodzi: Lior Refaelov.

Anthony Limbombe #17
67'

Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Dendoncker, ale przestrzelił.

66'

Strzelał Hanni, po raz kolejny bramkarz gości skutecznie interweniował.

64'

Sprzed pola karnego mocno, ale ponad bramką uderzył Youri Tielemans.

63'

Strzał Alexandru Chipciu bez problemów obronił bramkarz.

61'

Dobrą akcję przeprowadził Hanni, ale wykończenie nie było już precyzyjne. Piłka trafiła w boczną siatkę.

59'

Anderlecht. Schodzi: Stephane Badji. Wchodzi: Massimo Bruno.

Stephane Badji #8
58'

W dobrej sytuacji znalazł się Badji, ale jego mocny strzał trafił w obrońcę.

54'

Wciąż brakuje spięć podbramkowych. Tempo gry jest dobre.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Stephane Badji.

RSC Anderlecht
49'

Badji uderzył sprzed pola karnego, ale płaski strzał pewnie złapał bramkarz.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

42'

Mbodji zagrał ręką w polu karnym, sędzia uznał, że to był przypadek i nie podyktował "jedenastki".

41'

Znowu gospodarze w natarciu. Teodorczyk do Chipciu, ale ten trafił w obrońcę!

39'

Obradović dośrodkował z prawej strony, głową świetnie uderzył Dendoncker, bramkarz kapitalnie odbił piłkę!

38'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Alexandru Chipciu, daleko od celu.

36'

Wciąż bez celnych strzałów, a emocji dużo mniej niż w pierwszych trzydziestu minutach.

32'

Mecz trochę "siadł". Gra jest rwana, zaczynają mnożyć się faule.

30'

Brakuje dokładności obu drużynom pod polem karnym rywala. W ostatnich minutach kilka dobrych akcji kończyło się fatalnym dograniem do partnera.

27'

Wszystko dobrze wygląda w wykonaniu obu drużyn, ale tylko do pola karnego.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z boku pola karnego piłka spadła sześć metrów przed bramką pod nogi Dendonckera, a ten uderzył metr ponad bramką.

24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefano Denswil.

20'

Alexandru Chipciu przedostał się z piłką w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

1
16'

Wciąż bez dogodnych okazji, ale mecz może się podobać. Zespoły nie zamierzają bronić się przed rywalem, tylko atakują.

12'

Gracze gości przejęli piłkę na połowie Anderlechtu, sędzia uznał, że nie było faulu. Jednak piłkarze Club Brugge fatalnie rozegrali akcję i zgubili piłkę.

1
9'

Obradović pognał lewą stroną i dobrze dośrodkował. Do piłki nie zdołał dojść Teodorczyk, którego uprzedził obrońca.

1
8'

Dobrze zapowiadają się akcja Anderlechtu zaprzepaszczona zbyt mocnym dograniem do Tielemansa, który mógł się znaleźć w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

6'

Z piłka w polu karnym gospdoarzy znalazł się Vossen, ale jego strzał został zablokowany.

1
3 '

Od początku w ataku Anderlecht. Gospodarze chcą szybko objąć prowadzenie.

14:24

Spotkanie poprowadzi Sebastien Delferiere.

14:24

Andelecht w tabeli plasuje się na 3. pozycji i 31 punktów, Club Brugge jest wiceliderem i ma zgromadzone 2 punkty więcej.