Bohater Anglików Jordan Pickford pod baczną obserwacją kolegów po fachu w ojczyźnie.

2
1
1
85'

Może pierwszego gola na turnieju w Polsce zdobędzie reprezentant Polski. Szwedzi i Anglicy nie potrafią wziąć palmy pierwszeństwa.

22
9
2
2
2
85'

Szwecja U-21. Schodzi: Simon Tibbling. Wchodzi: Muamer Tanković.

4
83'

Lepszej szansy na zdobycie prowadzenia może w tym meczu nie być. Z drugiej strony uratowani przez bramkarza Anglicy chcą wykorzystać pomyłkę Szweda.

9
3
1
1
81'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Linus Wahlqvist!

Klątwa działa. Poszkodowany postanowił wykonać rzut karny i zrobił to koszmarnie. Próba podcinki, ale Jordan Pickford przeczytał to jak elementarz!

14
80'

Rzut karny dla reprezentacji Szwecji! Ben Chilwell przesadził ze swoim wślizgiem. Sfaulował na skraju szesnastki Linusa Wahlqvista.

11
8
13
11
8
78'

Obrazki z Kielc. Wielkie rozczarowania po niewykorzystanych sytuacjach podbramkowych.

1
1
3
1
76'

Delikatne trącenie piłki zdążył zatrzymać jeszcze defensor i wyręczył Jordana Pickforda. Cały czas poluje w polu karnym Anglików Paweł Cibicki.

2
2
1
1
74'

Dwa lata temu Anglia wygrała ze Szwecją 1:0. Tym razem kibice Trzech Koron liczą na złotego gola w ostatnim kwadransie.

3
2
1
1
1
73'

Szwecja U-21. Schodzi: Alexander Fransson. Wchodzi: Kerim Mrabti.

1
71'

Nie dał się zaskoczyć Anton Cajtoft. Wypatrzył piłkę bramkarz reprezentacji Szwecji i sparował ją po strzale z rzutu wolnego Jamesa Ward-Prowse'a.

6
3
1
2
2
71'

Anglia U-21. Schodzi: Jacob Murphy. Wchodzi: Demarai Gray.

Jacob Murphy #14
5
5
1
2
2
70'

Podrażnieni Anglicy ruszyli na bramkę Szwecji. Po zmianie będzie szansa na zaskoczenie Antona Cajtofta z rzutu wolnego.

7
6
1
1
1
67'

Totalne przyspieszenie w Kielcach! Ben Chilwell mierzył zza pola karnego, a odbita rykoszetem piłka spadła dopiero na poprzeczkę bramki Szwecji. To mogło zaskoczyć golkipera.

2
3
1
1
2
65'

Carlos Strandberg dostał podanie między dwóch obrońców od Simona Tibblinga. Miał sporo miejsca i czasu na uderzenie zmiennik, więc huknął w boczną siatkę.

6
10
3
2
3
63'

Kwadrans po przerwie wyglądał inaczej niż pierwsza połowa. Szwecja odważniej, wyżej i bliżej gola. Futbolówka po strzale Pawła Cibickiego zatrzymała się na poprzeczce.

2
3
4
1
1
61'

Rozkręcają się piłkarze w Kielcach. Lewis Baker odpowiedział równie mocnym, ale trochę bardziej niecelnym strzałem na próbę Pawła Cibickiego. Ugieły się nogi w tej sytuacji pod Antonem Cajtoftem.

5
6
2
3
1
59'

Szwecja U-21. Schodzi: Gustav Engvall. Wchodzi: Carlos Strandberg.

Gustav Engvall #11
6
2
1
57'

Poprzeczka uratowała Anglików! Techniczne uderzenie Pawła Cibickiego z okolic linii pola karnego i Jordan Pickford miał furę szczęścia!

11
4
6
7
4
55'

Calum Chambers dostał podobnie jak kilka minut wcześniej obrońca Szwecji ostrzeżenie od sędziego. Niebawem Niemiec przestanie ostrzegać, a wyciągnie kartkę z kieszonki.

3
3
1
1
1
53'

Pierwsze celne uderzenie Szwecji nie sprawiło problemu jednej z największych gwiazd turnieju Jordanowi Pickfordowi.

7
9
3
2
5
51'

Kilkakrotnie szybowała w pole karne Szwedów piłka. Trochę sprytnie, trochę szczęśliwie bronią formalni gospodarze meczu otwarcia.

8
7
6
5
6
48'

Ben Chilwell wypchnięty z połowy Szwedów, ale zarazem sfaulowany przez Linusa Wahlqvista. Sędzia ostrzega defensora reprezentacji Szwecji, że za następne takie przewinienie zostanie upomniany kartonikiem.

6
8
4
4
3
46'

17:31

Piłkarzom zabrakło pomysłu na zdobycie pierwszego gola.

7
4
1
1
3
43'

Tammy Abraham! Najlepsza sytuacja podbramkowa Anglików w pierwszej połowie. Po wrzucie z autu piłka jakby zaskoczyła obrońców reprezentacji Szwecji. Dopadł do niej napastnik, złożył się do przewrotki i nieznacznie chybił.

8
11
4
4
3
41'

Ben Chilwell rozpędził się na lewym skrzydle, po czym próbować dośrodkować. Gdyby nie trybuna za bramką reprezentacji Szwecji, piłka mogłaby jeszcze lecieć.

6
7
5
3
3
39'

Podanie na obrzeża pola karnego do Kristoffera Olssona. Miał przed sobą angielski mur, a mimo to znalazł miejsce do strzału. Szkoda, że kapitan reprezentacji Szwecji chybił!

8
4
2
38'

Zatroskani trenerzy obu drużyn. Pewnie już zastanawiają się, co powiedzieć swoim podopiecznym w szatni.

4
3
1
37'

Zanosiło się, że Jacob Murphy zatrzyma się dopiero poza stadionem albo z drugiej strony Kielc. Zdecydowanie źle wymierzył boisko reprezentant Anglii.

6
4
1
1
1
36'

Kibice reprezentacji Szwecji rządzą na trybunach. Piłkarze mają wziąć z nich przykład na murawie.

7
4
1
1
1
34'

Jacob Murphy huknął zza pola karnego! Dobra próba bocznego pomocnika i futbolówka przeleciała z wysoką prędkością tuż nad bramką Szwedów.

9
4
1
1
3
32'

Szwecja trochę postraszyła przeciwnika, ale już wróciła w jedenastu na własną połowę. Taktyka piłkarzy ze Skandynawii wymusza na Anglikach atak pozycyjny.

7
3
2
5
3
30'

Minął drugi kwadrans meczu w Kielcach. Wciąż nie wiadomo, który zawodnik strzeli pierwszego gola na turnieju w Polsce.

6
3
2
2
1
27'

Pierwsze dośrodkowanie Kristoffera Olssona wybite przez Anglików, ale ich rywale ponowili atak. Niebezpieczne uderzenie Pawła Cibickiego to zarazem pierwsze Szwedów. Nieznaczne pudło!

8
8
5
4
4
26'

Paweł Cibicki tym razem nie pchał piłki w środek pola karnego, a wywalczył rzut wolny dla reprezentacji Szwecji. Szansa na zdobycie gola po dośrodkowaniu.

4
6
2
2
4
25'

0:0 w strzałach celnych, natomiast w niecelnych 0:3. Piłkarze zabrali mało prochu na boisko, więc na fajerwerki w Kielcach trzeba trochę poczekać.

5
6
2
7
2
24'

Ben Chilwell dośrodkował z lewego skrzydła na głowę Szweda. Chwila odpoczynku dla drugiego bocznego defensora Anglii Masona Holgate'a.

7
4
3
2
4
23'

Wielkie zamieszanie w centrum boiska. Z trybun niesie się doping dla reprezentacji Szwecji.

9
9
5
5
5
20'

Nathan Redmond miał ochotę na oddanie strzału po dośrodkowaniu Masona Holgate'a. Zabrakło mu kilku centymetrów wzrostu, a może dozy precyzji w stopie podającego.

6
6
4
4
4
18'

Paweł Cibicki rozpędził się na połowie przeciwnika. Wstrzelenie w gąszcz reprezentantów Anglii i któryś z nich po prostu musiał wyekspediować piłkę.

9
8
3
4
4
16'

Bezbramkowy kwadrans spotkania. Delikatna przewaga Anglików, ale podobnie jak rywale, nie oddali jeszcze celnego uderzenia. Widać nerwy po piłkarzach obu drużyn.

10
6
3
3
8
15'

Tammy Abraham wyprzedził grupkę przeciwników i w pewnym momencie miał przed sobą tylko bramkarza. Wybity z rytmu napastnik Anglii nie oddał celnego strzału!

9
9
6
5
5
14'

Nathan Redmond sprowokował przeciwnika do faulu. Co ciekawe, napastnik reprezentacji Anglii bronił głęboko na własnej połowie.

10
7
4
5
3
12'

Polacy oglądają początek meczu otwarcia przed wyjazdem na stadion.

9
7
2
1
2
11'

Akcja Trzech Koron zatrzymana na prawym skrzydle. Powoli zdobywają teren Anglicy po przechwycie.

8
5
3
3
2
9'

Szwedzi bronią skutecznie w pierwszym tempie po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów, ale mają problem z przetransportowaniem piłki na połowę przeciwnika. Chwila oddechu dla nich po niecelnym uderzeniu Nathaniela Chalobaha.

5
4
6
5
2
8'

Uruchomiona przeciwna strona boiska. Jacob Murphy wymanewrował defensora i wywalczył korner dla reprezentacji Anglii.

9
6
4
2
1
7'

Mason Holgate podłączył się do ataku Anglików na prawej stronie boiska. Płaskie wstrzelenie bocznego defensora wybił stoper reprezentacji Szwecji. Sytuację uspokaja bramkarz Anton Cajtoft.

5
5
2
3
1
6'

Tak wyglądała prezentacja obu reprezentacji!

10
10
2
3
3
5'

Nerwowo, chaotycznie, ale wyekspediowali piłkę Skandynawowie z własnego pola karnego. Obecnie próbują coś skonstruować Paweł Cibicki i spółka.

6
7
3
2
7
4'

Przystąpili do ataku pozycyjnego Anglicy i Filip Dagerstal zdecydował się na przerwanie akcji faulem. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jakoś radzą sobie Szwedzi.

7
8
2
2
1
2'

Szwedzi w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach atakują na bramkę, za którą zasiadają ich kibice. Pierwszą akcję zespołu z północy Europy przerwał Jordan Pickford.

8
8
3
1
2
17:31

Kristoffer Olsson oraz James Ward-Prowse są kapitanami drużyn. Z powodu opadów deszczu murawa jest nasiąknięta wodą.

5
5
3
4
5
17:31

Młodzi piłkarze wyszli z szatni na boisko. Czas na hymny narodowe. Formalnie w roli gości Anglicy.