5
3
4
90+2'

Anglia stara się utrzymywać piłkę jak najdalej od własnego pola karnego. W ten sposób najwyżsi Słowacy koncentrują się na obronie zamiast próbować wykorzystać jakieś przypadkowe dośrodkowanie.

6
4
2
1
1
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

10
5
8
5
5
88'

Anglia U-21. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Cauley Woodrow.

6
88'

Albert Rusnak mierzył zza pola karnego. Nieudana próba prosto w nogi defensora, a czas ucieka!

3
4
5
5
5
86'

4
85'

Niewiele konkretów w polu karnym Anglii. Starają się atakować nasi południowi sąsiedzi, ale zmasowana defensywa jest trudna do pokonania.

5
4
2
4
5
83'

Tammy Abraham trafił na celownik tysięcy kibiców zasiadających na trybunach. Potworne gwizdy towarzyszą każdemu kontaktowi z piłką napastnika reprezentacji Anglii.

2
4
2
2
4
82'

Pavel Hapal nie może już dokonać zmian w swojej jedenastce. Jednego dublera może wprowadzić na boisko selekcjoner reprezentacji Anglii.

2
2
2
2
4
80'

Anglia U-21. Schodzi: John Swift. Wchodzi: Demarai Gray.

John Swift #15
4
2
2
2
3
79'

Nathaniel Chalobah zastawił piłkę we własnym polu karnym i sprowokował przeciwnika do faulu. Za moment druga zmiana w reprezentacji Anglii.

2
2
2
2
2
78'

Po skutecznym pościgu w drugiej połowie reprezentacja Anglii jest już blisko zwycięstwa.

2
2
2
2
3
76'

Próba powtórzenia akcji bramkowej, ale Tammy Abraham nie zachował się równie dobrze jak Nathan Redmond. Po zderzeniu ze Słowakiem zwija się z bólu na murawie. To irytuje Pavela Hapala.

3
3
3
3
3
74'

Aktywnie gra zmiennik Laszlo Benes. Przyspieszył już dwie akcje reprezentacji Słowacji, a na dodatek oddał niecelny strzał zza pola karnego.

4
4
4
3
4
73'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Przed momentem Jaroslav Mihalik nie opanował piłki po zbyt mocnym podaniu. Każda taka strata rozprasza Słowaków.

3
4
3
3
7
68'

Robert Mazan na drugiej stronie boiska. Nie było to zaskakujące dla Wyspiarzy, którzy zablokowali próbę dośrodkowania. Po chwili przenieśli grę na połowę przeciwnika.

4
7
3
4
4
66'

Słowacja U-21. Schodzi: Martin Chrien. Wchodzi: Laszlo Benes.

Martin Chrien #8
7
6
6
8
5
66'

Słowacja U-21. Schodzi: Adam Zrelak. Wchodzi: Pavol Safranko.

6
65'

8
64'

Kibice w Kielcach zobaczyli na żywo trzy bramki i to może nie być koniec.

5
6
5
5
6
63'

Nieco ponad 10 minut i kompletnie zmieniła się sytuacja w Kielcach. Nathan Redmond pokazał swoim partnerom, że właśnie w tym momencie muszą być maksymalnie skoncentrowani.

7
4
6
6
6
61'

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu James Ward-Prowse.

Nie zdążyli się dobrze ustawić Słowacy i stracili drugiego gola! Po crossowym podaniu Nathan Redmond rozpędził się w polu karnym i huknął celnie w narożnik bramki Adriana Chovana.

19
58'

Matus Bero wpadł w pole karne Anglików. Zdaniem sędziego faulował, więc nasi południowi sąsiedzi muszą wracać i ustawić się na własnej połowie.

4
3
3
5
4
57'

Fantazja poniosła Jaroslava Mihalika, który wdał się w drybling z dwoma Anglikami. Po zejściu jałowego Masona Holgate'a nie jest już równie łatwo na skrzydle.

3
2
2
3
3
55'

Stanislav Lobotka i spółka nie mogą się już wyłącznie bronić. Szybko przeorganizowuje się Słowacja.

8
6
7
4
4
53'

Milan Skriniar próbuje opanować sytuację na połowie Słowacji. Właśnie wygrał pojedynek jeden na jednego i spokojnie zostawił piłkę Adrianowi Chovanowi.

7
5
5
3
4
52'

Pierwsze trafienie reprezentacji Anglii w mistrzostwach stało się faktem. Powinno ono dodać skrzydeł Wyspiarzom, którzy oddali już kolejne celne uderzenie.

9
4
4
4
4
50'

Gol! Strzelił Alfie Mawson.

Wyrównanie w Kielcach! Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie było groźne, ale Anglicy poprawili z przeciwnej strony boiska. Strzał Alfiego Mawsona zatrzymał Adrian Chovan, ale obrońca zdążył dobić własne uderzenie.

Anglia U-21
29
10
4
6
22
49'

Niebezpiecznie! Nathan Redmond przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika w polu karnym i oddał celny strzał z kilkunastu metrów. Bramkarz reprezentacji Słowacji sparował futbolówkę na korner.

4
3
4
5
3
48'

Efektem agresywnego ataku Słowaków beznadziejne podanie Nathaniela Chalobaha, którego jedynym adresatem mógł być Adrian Chovan.

4
3
3
3
3
47'

Wyższy pressing Słowacji po przerwie. Byłoby dużym błędem formalnych gospodarzy, gdyby właśnie cofnęli się w jedenastu we własne pole karne.

2
3
4
3
3
46'

Gra wznowiona po przerwie!

4
5
4
3
4
46'

Anglia U-21. Schodzi: Mason Holgate. Wchodzi: Jacob Murphy.

4
2
2
3
3
17:32

W szatni Anglików mogą padać obecnie męskie słowa.

5
45+1'

W doliczonej minucie techniczne uderzenie Jamesa Ward-Prowse'a z rzutu wolnego. Widział wszystko dokładnie Adrian Chovan, przesunął się na nogach i nie pozwolił, by piłka wpadła do siatki.

4
4
5
7
5
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

5
5
5
4
4
44'

Była w ostatnim fragmencie pierwszej połowy również interwencja Jordana Pickforda, który poradził sobie ze strzałem Jaroslava Mihalika.

4
3
3
3
4
43'

Bardzo skutecznie stoperzy reprezentacji Słowacji, którym pomaga Stanislav Lobotka. W tym spotkaniu praktycznie nie istnieje napastnik Tammy Abraham.

4
3
3
3
3
42'

John Swift dośrodkował w pole bramkowe, gdzie zdecydowanie sprytniejszy od Anglików był golkiper Adrian Chovan.

4
3
3
3
4
40'

Reprezentacja Anglii ma jeszcze pieć minut, żeby zlikwidować przewagę Słowacji przed przerwą!

4
3
3
3
3
38'

Kręcą się jak pszczoły w ulu Anglicy przed polem karnym Słowacji, ale efektem było dotychczas tylko jedno celne uderzenie. Na dodatek Mason Holgate faulował po stracie piłki i ta została przyznana rywalom.

5
3
2
3
2
35'

John Swift strzelał głową po miękkiej wrzutce, ale to nie było soczyste uderzenie. Futbolówka przeturlała się po głowie skrzydłowego i nie poleciała w światło bramki Adriana Chovana.

6
4
5
4
4
34'

Dwie godziny Anglii bez gola w mistrzostwach. Tymczasem Słowacja zdążyła zdobyć trzy bramki w 113 minut i przed momentem próbowała zdobyć czwartą.

9
4
4
4
3
32'

Odbita rykoszetem piłka po dośrodkowaniu Nathaniela Chalobaha i rzut rożny. Poprawka ze stojącej piłki i ponownie radzi sobie reprezentacja Słowacji.

5
3
3
3
5
30'

Jordan Pickford wyszedł na przedpole i sprzątnął piłkę sprzed nosa Adama Zrelaka. Czekał na swoją szansę kapitan reprezentacji Słowacji.

3
3
3
2
2
29'

Anglicy muszą zaatakować, by wrócić "do świata żywych". Ich pierwsze akcje po zmianie wyniku zostały zatrzymane przez naładowanych energią Słowaków.

4
3
2
2
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

Anglia U-21
4
4
4
3
2
26'

Gorąco być może, a głośno już jest. Kibice reprezentacji Słowacji świętują prowadzenie swojego zespołu po pierwszym celnym strzale.

5
4
1
2
2
25'

Powinno być jeszcze goręcej na murawie. Porażka Anglii, na którą się aktualnie zanosi, przekreśli jej szansę na sukces w Polsce.

3
1
2
1
3
23'

Gol! Strzelił Martin Chrien. Asystował mu Albert Rusnak.

Świetny ten rzut rożny! Albert Rusnak przymierzał się dwa razy do dośrodkowania aż dostarczył piłkę na głowę Martina Chriena. Sprytny strzał i Jordan Pickford skapitulował po raz pierwszy!

17
22'

Trwa wyrównana walka. Po rzucie rożnym dla Wyspiarzy będzie korner dla Słowacji. Zobaczymy, co wymyśli drużyna w białych strojach.

3
1
1
1
1
20'

Kibice ze Słowacji, podbudowani poprzednim zwycięstwem swojego zespołu, jeszcze mocniej wspierają go z trybun.

7
2
1
1
1
19'

Płaskie, nietypowe podanie Jamesa Ward-Prowse'a z rzutu rożnego. Zorientowali się Słowacy i nawet dwóch wyprzedziło adresata dośrodkowania.

2
1
1
1
1
18'

Tym razem solowa akcja Nathana Redmonda, ale zabrakło mu boiska i dośrodkowanie zza linii bramkowej nie miało już znaczenia.

2
1
1
1
1
16'

Nathan Redmond przyspieszył w centrum boiska i uruchomił podaniem na prawym skrzydle Masona Holgate'a. Boczny defensor nie potrafił precyzyjnie dośrodkować. Piłka dla Słowacji.

4
2
2
2
2
14'

Martin Valjent także niebezpiecznie kopnął w stopę przeciwnika. Sędzia mógł śmiało upomnieć dwóch Słowaków kartonikiem w ciągu dwóch minut.

4
2
2
2
2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Matus Bero.

5
3
2
3
2
11'

Adrian Chovan niepewnie po wstrzeleniu w pole karne. Na szczęście piłka z dziurawego koszyczka uciekła bramkarzowi tylko na pół metra i zdążył się zaasekurować.

3
3
2
2
2
10'

Jest pierwsze uderzenie, ale bardzo wątpliwej jakości. Nathaniel Chalobah kopnął piłkę anemicznie zza pola karnego obok bramki Słowacji.

3
2
2
3
3
9'

Wymieniają podania Słowacy przed polem karnym Anglii, ale już dostarczenie piłki w szesnastkę jest trudniejszym zadaniem. Stąd blisko 10 minut meczu bez strzału.

4
5
2
2
3
7'

Strata Jaroslava Mihalika przed polem karnym przeciwnika sprowokowała kontratak reprezentacji Anglii. Na szczęście dla Adriana Chovana poradzili sobie jego obrońcy.

5
3
3
3
3
5'

Słowacja rozgrywa piłkę. Świadczy to o tym, że nabrała pewności siebie po zwycięstwie w pierwszym meczu z Polską. Wyspiarze jeszcze wyczekują.

3
2
2
2
2
4'

Na początku starcia jedno niebezpieczne dośrodkowanie reprezentacji Anglii zatrzymał spokojnie Adrian Chovan.

3
3
2
2
2
3'

Piłka już w grze. Słońce znad stadionu oświetla pół boiska.

5
2
2
2
2
2'

Słowacy w białych strojach, a na razie ostrożnie ustawieni na własnej połowie Anglicy w granatowych koszulkach i spodenkach.