2
3
1
88'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Renato Sanches. Sanches kapitalnie dograł w pole karne do Fernandesa, a ten obok wychodzącego z bramki Milinkovicia-Savicia wpakował piłkę do siatki! 2:0!

27
8
5
7
11
86'

Medeiros ograł w polu karnym obrońcę, jednak jego strzał z dziewięciu metrów minął słupek!

5
5
4
5
3
81'

5
78'

5
75'

Po wrzutce z rogu piłka spadła pod nogi Radonjicia, ale ten spudłował z siedmiu metrów!

7
4
2
5
2
74'

Serbia U-21. Schodzi: Uros Djurdjević. Wchodzi: Ognjen Ozegović.

1
73'

Semedo zablokował groźny strzał Zivkovicia. Serbowie dążą do wyrównania.

5
2
1
3
71'

Mocny strzał z ok. 17 metrów oddał Radonjić. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
5
1
1
1
70'

1
69'

Z dystansu dwa metry ponad bramką uderzył Neves.

5
3
2
1
2
68'
68'

Portugalia U-21. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Iuri Medeiros.

2
66'

Gra toczy się na połowie Portugalii, która szans szuka w kontrach.

6
8
1
1
2
64'

Neves chciał przelobować bramkarza, jednak rosły Milinković-Savić nie dał się zaskoczyć.

4
3
1
1
4
62'

Przed szansą Gacinović, Varela zablokował rywala.

8
5
2
1
1
59'

Portugalia U-21. Schodzi: Joao Carvalho. Wchodzi: Renato Sanches.

Joao Carvalho #23
16
4
58'

Powinno być 1:1! Dośrodkowanie Zivkovicia z lewej strony, głową z kilku metrów uderzał Grujić, ale przestrzelił! Wyborna szansa!

5
6
2
5
2
55'

1
53'

Z dystansu uderzył Grujić, Varela pewnie złapał piłkę.

9
5
4
2
2
52'

Dogranie do Joao Carvalho, któremu zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki tuż przed bramką.

6
5
3
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Mijat Gacinović.

7
4
2
2
2
49'

Optyczna przewaga Serbów, ale niewiele z niej wynika. Portugalczycy przyczajeni.

7
2
2
1
2
46'

Piłka w bramce Portugalczyków, ale strzelający Djurdjević na wyraźnym spalonym.

6
3
3
1
1
46'

Gramy po przerwie.

7
1
1
46'

Portugalia U-21. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Bruma.

Bruma #20
6
3
1
1
1
46'

Serbia U-21. Schodzi: Aleksandar Cavrić. Wchodzi: Srdjan Plavsić.

Srdjan Plavsić #22
Aleksandar Cavrić #11
6
2
2
2
43'

Po objęciu prowadzenia lepiej prezentują się Portugalczycy. Serbowie sprawiają wrażenie podłamanych sytuacją.

8
5
3
1
3
40'

Niebezpiecznie w polu karnym Portugalczyków, ale udało się im wyjść cało z opresji.

12
2
1
1
2
37'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Pierwsza od wielu minut groźniejsza akcja Portugalczyków i gol! Podence otrzymał podanie w pole karne, jego dogranie źle odbił Vanja Milinković-Savić i futbolówkę z bliska do bramki wpakował głową Guedes.

38
22
9
5
7
36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego za plecy obrońców, do piłki doszedł Jota, ale minimalnie przestrzelił.

9
1
1
2
1
33'

W ataku Serbowie, Portugalia nastawiona na grę z kontrataku.

3
2
6
1
30'

Serbia wciąż groźniejsza od Portugalii. Varela wyszedł przed pole karne i przerwał bardzo groźną akcję.

4
6
1
1
27'

Zivković płasko między dwóch obrońców. Do piłki doszedł Djurdjević, ale nie trafił w bramkę z kilku metrów!

5
1
1
1
2
25'

Wciąż groźniej wyglądają akcje Serbów, którzy z dużą łatwością wymieniają podania w okolicach pola karnego. Problem zaczyna się w "szesnastce".

3
1
3
3
23'

Coraz lepiej prezentują się Serbowie, którzy uzyskali przewagę. Jednak póki co bez groźniejszych sytuacji pod bramką Portugalczyków.

2
4
4
1
20'

Zivković z rzutu wolnego trafił w mur, poprawka także zatrzymała się na jednym z Portugalczyków.

7
3
2
1
2
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Semedo.

Ruben Semedo #5
5
4
3
7
4
18'

Spadło tempo gry, coraz mniej emocji w Bydgoszczy.

3
1
4
1
15'

Piłkarze zaczęli szanować piłkę, od kilku minut obserwujemy mniej spięć w okolicach pola karnego.

6
2
1
11'

Piękna zespołowa akcja Serbów. Płaskie dogranie w pole karne, ale Joao Cancelo w ostatnim momencie zablokował Grujicia.

7
4
9'

Błąd Portugalczyków przed własną bramką, ale Serbowie źle rozegrali akcję i stracili piłkę.

7
5
3
8'

Portugalczycy pokazują wyższą kulturę grę, jednak Serbowie ambicją starają się niwelować braki techniczne.

1
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie piłki, a zamykający akcję Neves uderzając z narożnika pola bramkowego trafił w wewnętrzną część słupka!

6
8
3
4
3
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Grujić.

8
4
4
4
4
3'

Od pierwszej minuty otwarte spotkanie. Strzał Joty z dystansu zablokował jeden z Serbów.

6
4
4
5
4
17:46

W drugim meczu grupy B Hiszpania zagra z Macedonią.

7
3
3
3
3
17:46

Tylko na ławce Portugalczyków zasiadł Renato Sanches. Piłkarz w pełni sił ma być już na następny mecz grupowy.

5
3
3
6
3
17:46

Spotkanie poprowadzi Benoit Bastien (Francja).

5
3
4
3
3
17:46

Rozgrywki rozpoczyna grupa B. W pierwszym sobotnim meczu Portugalia zmierzy się z Serbią, której bramki broni Vanja Milinković-Savić.