Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
3
3
88'

Mijat Gacinović i kolejny egzamin dla bramkarza reprezentacji Hiszpanii. Koncentracja i chwyt na wysokim poziomie.

2
2
1
2
1
87'

Serbia U-21. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Srdjan Plavsić.

3
85'

Andrija Zivković odpowiedział potężnym strzałem z obrzeży pola karnego. Zauważył piłkę w ostatnim momencie Pau i przeniósł nad poprzeczkę! Ambitnie mimo osłabienia Serbia!

1
1
1
1
83'

Borja Mayoral z kilku metrów! Świetna szansa, ale strzelił trochę zbyt blisko bramkarza reprezentacji Serbii i Filip Manojlović interweniował skutecznie po raz szósty w tym pojedynku.

2
1
82'

Powoli do celu Hiszpanie. Sasa Lukić wyczekał na moment rozkojarzenia faworyta i po przechwycie został zatrzymany dopiero faulem.

2
1
78'

Przeturlała się niebezpiecznie piłka po głowach Hiszpanów. Jeden czujny Serb mógł wyrównać, gdyby spodziewał się, w którym miejscu spadnie futbolówka.

1
1
1
2
76'

Dzięki bramkarzowi Serbia ma wciąż szansę na zapunktowanie!

1
1
1
75'

Krótka przerwa spowodowana skurczami jednego z Serbów. Drużyna musi biegać w dziesięciu przeciwko jednemu z kandydatów do mistrzostwa.

1
1
1
1
1
73'

Elegancka akcja Serbów zakończona strzałem zza pola karnego. Pau był przygotowany i bez problemu zatrzymał piłkę przed linią bramkową.

1
1
1
1
1
71'

Serbia U-21. Schodzi: Nemanja Radonjić. Wchodzi: Mihailo Ristić.

Mihailo Ristić #20
1
1
1
1
1
70'

20 minut przed końcem regulaminowego czasu bedzie pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Krząta się rezerwowy między ławką reprezentacji Serbii a linią boczną.

1
1
1
1
66'

Dwa strzały Denisa Suareza. Pierwsze zatrzymał bramkarz, a drugie było niecelne. Hiszpania dobiła właśnie do 15 uderzeń w tym spotkaniu.

1
65'

Liczą bydgoszczanie na jeszcze jakieś przyspieszenie Hiszpanii. Niektórzy obecni teraz na boisku piłkarze mogą już nie dostać szansy w tym turnieju, więc powinni dać coś od siebie.

1
2
63'

Hiszpania atakuje pozycyjnie. Próbował to przyspieszyć jeden z pomocników strzałem z dystansu, ale miał za mało miejsca na soczyste uderzenie.

2
60'

Uros Djurdjević może być w tym turnieju już wyłącznie kibicem po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce.

1
1
1
59'

Po dośrodkowaniu Alvaro Odriozoli było gorąco. Ponownie mógł asystować, gdyby tylko Mikel Oyarzabal lepiej przymierzył głową. Po chwili Inaki Williams gorszy w pojedynku sam na sam z bramkarzem.

2
2
3
1
1
55'

Stosunkowo odważnie Serbowie pomimo osłabienia. Starają się przedostać w pole karne Hiszpanii dzięki swoim szybkim skrzydłowym.

1
1
1
2
3
52'

Mikel Merino nie popisał się hiszpańska techniką i wykopał piłkę obok własnej bramki na korner. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową prosto w golkipera.

1
51'

Denis Suarez autorem dotychczas jedynego gola w meczu z Serbią.

1
50'

Za duży rozmach miała akcja Inakiego Williamsa. Wybiegł z piłką poza boisko, dlatego grę wznowił dalekim wykopem bramkarz Filip Manojlović.

47'

Denis Suarez dostał prezent po złym przyjęciu bramkarza reprezentacji Serbii. Nie potrafił wymierzyć za nią surowej kary i zdobyć swojego drugiego gola w sytuacji sam na sam.

1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
1
Czy reprezentacja Serbii wyrówna po przerwie?
2
1
1
1
3
20:07

Hiszpania może wygrać trzecie spotkanie w fazie grupowej!

5
2
1
42'

W ostatnim fragmencie pierwszej części dominuje Hiszpania. Krótko po zmianie wyniku Carlos Soler mógł śmiało podwoić jej przewagę.

1
2
1
40'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Uros Djurdjević za uderzenie łokciem w twarz przeciwnika.

13
9
3
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Vukasin Jovanović.

Vukasin Jovanović #14
Serbia U-21
3
2
1
38'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Szybka wymiana podań na prawej stronie boiska. Alvaro Odriozola dostał piłkę w tempo od Inakiego Williamsa, po czym bardzo przytomnie uruchomił w środku pola karnego Denisa Suareza. Serbowie zapomnieli o kryciu i autor gola mógł spokojnie przymierzyć na 1:0!

Asysta:
Alvaro Odriozola #17
22
16
3
36'

Nemanja Radonjić przyspieszył na lewym skrzydle, a jego partnerzy nie nadążyli za tym rajdem. Po dośrodkowaniu skrzydłowego nie było komu oddać strzału. Przysnął Uros Djurdjević.

1
1
34'

Kilkanaście rozsądnych podań Serbów. Selekcjoner namawia ich do ofensywnego grania na pożegnanie z turniejem w Polsce.

1
3
32'

Tradycyjnie przewaga reprezentacji Hiszpanii pod względem posiadania piłki, ale tyle samo pożytku jest z szybkich ataków reprezentacji Serbii.

3
2
2
1
30'

Mija drugi kwadrans całkiem dynamicznego spotkania w Bydgoszczy. Brakuje goli i nie padnie również po ostatnim rajdzie Inakiego Williamsa.

2
26'

Dużo dzieje się w ostatnich minutach. Denis Suarez wpadł z wysoką prędkością w pole karne Serbii i huknął z ostrego kąta w boczną siatkę.

3
1
24'

Uros Djurdjević już po przeciwnej stronie boiska. Nie zdecydował się na strzał i próbował uruchomić Andriję Zivkovicia. Zabrakło precyzji, porozumienia.

1
1
1
22'

Po faulu Urosa Djurdjevicia płaskie wstrzelenie z rzutu wolnego w pole karne reprezentacji Serbii. Borja Mayoral liczył na gwizdek po strarciu z Aleksandarem Filipoviciem, ale nie doczekał się reakcji sędziego.

1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Djurdjević.

1
1
1
1
1
20'

Ulewa w Bydgoszczy nie jest przyjemna dla kibiców, ale dzięki niej piłkarze mogą grać szybko piłką na naturalnie zroszonej murawie.

1
2
18'

Carlos Soler sam na sam z bramkarzem. Zabrakło pomysłu na wygranie pojedynku z Filipem Manojloviciem, co ułatwiło interwencję Serbowi.

1
1
1
16'

Szybka kontrakcja reprezentacji Serbii zakończona strzałem Urosa Djurdjevicia. Bramkarz pilnował krótkiego słupka i to była świetna decyzja.

2
2
13'

Coraz dłuższe są akcje reprezentacji Hiszpanii. Piłka wędruje z jednej strony boiska na drugą i obrona z Serbii musi się uwijać po dośrodkowaniach.

1
2
1
9'

Inaki Williams autorem pierwszego strzału w kierunku bramki Serbii. Mierzył z kilkunastu metrów i niespodziewanie został przyblokowany.

2
1
9'

Inaki Williams autorem pierwszego strzału w kierunku bramki Serbii. Mierzył z kilkunastu metrów i niespodziewanie został przyblokowany.

1
1
1
1
1
8'

Opanowali sytuację Hiszpanie i wymienili kilkanaście podań w centrum boiska. Serbowie już z mniejszym animuszem.

2
3
1
1
1
6'

Szybują piłki w pole karne Hiszpanów. Ci dopiero łapią rytm w eksperymentalnym składzie i mają szczęście, że nie przegrywają.

3
3
2
1
1
4'

Koszmar! Milos Veljković strzelił po wrzutce z rzutu rożnego z trzech metrów. Nie miał obok siebie żadnego przeciwnika i to była naprawdę duża sztuka spudłować.

4
3
2
1
1
4'

Rozgrywa wysoko reprezentacja Serbii. Akcja wreszcie przyspieszona i drużyna z Półwyspu Iberyjskiego ratowała się wybiciem z pola bramkowego na korner.

1
1
2
1
1
2'

Serbowie w jednolitych czerwonych strojach, natomiast reprezentacja Hiszpanii w białych z czerwono-żółtymi akcentami. Na początku meczu Uros Djurdjević złapany w pułapkę ofsajdową.

5
2
1
1
1
20:07

Hymny narodowe na stadionie w Bydgoszczy!

20:07

Serbowie rozgrzewają się przed swoim ostatnim meczem. Liczą na pokonanie grającej w rezerwowym składzie Hiszpanii.

3
2
3
3
2
20:07

Podstawowi piłkarze reprezentacji Hiszpanii odpoczywają w ostatniej kolejce fazy grupowej. Zagrają dublerzy, których przeciwnikiem będzie Serbia. Drużyna z Balkanów jeszcze nie zwyciężyła w turnieju w Polsce.