Stanislav Levy końcówkę meczu oceniłby krótko: piłkarscy pozoranci.

4
5
4
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty. Trwa pozorowanie piłki nożnej. Nie się jednak co dziwić.

3
3
2
2
3
90'

Jeśli nic się nie zmieni to w półfinałach Hiszpania - Włochy i Anglia - Niemcy. Wkrótce zostanie ustalone w jakich miastach rozegrane zostaną mecze.

2
2
1
4
6
88'

Włosi pokonają Niemców. Przegrają... Słowacy i po raz kolejny przepisy. Zespoły czekają na końcowy gwizdek.

4
2
2
2
6
86'
84'

5
83'

Włosi chcą trafić na 2:0. Strata gola sprawiłaby, że Niemcy odpadliby z turnieju kosztem Słowaków.

3
8
3
5
6
81'

Niespełna dziesięć minut do końca meczu. Wygrana z Niemcami da Włochom awans z 1. miejsca, natomiast rywale wyjdą z grupy z 2. pozycji.

6
6
4
4
5
79'

Groźna akcja Włochów, ale Berardi na spalonym.

6
3
3
3
3
78'

Niemcy starają się doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafią poważniej zagrozić Włochom.

3
3
3
3
3
78'
76'
2
73'
4
67'
6
66'

Niemcom udało się w końcu przenieść ciężar gry na połowę Włochów. Piłka spokojnie rozgrywana jest w okolicach środka boiska.

4
4
4
3
2
63'

Włosi starają się znowu wysoko atakować Niemców. Wcześniej taka gra przyniosła wymierny efekt.

1
2
2
6
3
61'

Kapitalny strzał oddał z okolic linii pola karnego Pellegrini, bramkarz świetnie sparował piłkę na róg.

2
3
58'

Ładna akcja Niemców zakończona niecelnym strzałem Weisera z ok. 17 metrów.

2
1
1
57'

Optyczna przewaga Niemców, Włosi nie potrafią przejąć piłki.

1
2
3
1
2
55'

Próba rozegrania piłki przez Włochów. Akcja przerwana. Na spalonym znalazł się Bruno Conti.

1
1
1
3
1
54'

Piłkarze podobnie jak w pierwszej części powoli rozkręcają się. Niewiele spięć pod bramkami.

1
1
1
1
51'

Z rzutu wolnego dośrodkował Arnold, ale efektem tylko rzut rożny dla Niemców.

2
3
3
1
1
49'

W miarę spokojny początek drugiej części. Włosi nie rzucili się na Niemców. To na pewno jednak kwestia minut.

2
4
1
46'

Gramy po przerwie.

2
2
1
45+1'

2
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

1
1
3
2
42'

Dynamiczny mecz zrobił się w końcówce pierwszej części. Oglądamy akcję za akcję.

5
2
1
40'

Po rzucie rożnym w polu karnym Włochów powstało zamieszanie. Jednak udało im się wyjść cało z opresji.

3
3
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi.

2
2
2
2
2
37'

Włosi chcąc awansować muszą zdobyć jeszcze dwa gole. Niemcy mają problemy w defensywie, wysoko atakowani przez rywali.

3
4
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa.

1
4
2
4
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Arnold. Po golu dla Włochów doszło do przepychanek. Sędzia ukarał po jednym zawodniku z obu ekip.

2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi.

5
5
4
5
3
30'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Strata Niemców przed własnym polem karnym, piłkę szybko rozegrali Włosi. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Bernardeschi padł gol.

38
24
8
13
14
26'

Federico Bernardeschi uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Piłka o metr minęła bramkę.

11
7
9
2
6
25'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Oliver Kempf.

6
25'

Aktywniejsi w ofensywie są w ostatnich minutach Włosi. Niemcy przyczajeni w każdej chwili mogą jednak wyprowadzić zabójczą kontrę.

2
6
1
2
4
23'

Domenico Berardi utykając opuścił boisko, ale za moment na nie wróci.

5
2
1
1
9
20'

Mocny strzał Pellegriniego, bramkarz z problemami obronił uderzenie.

4
2
5
4
5
19'

Faul taktyczny Meyera w okolicach środka pola. Sędzia oszczędził jednak Niemca i nie pokazał mu kartki.

1
3
4
2
4
16'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Stark.

2
6
3
2
15'

Włosi momentami niemal całym zespołem bronią się przed atakami Niemców.

4
3
3
5
13'

Conti dośrodkował z prawej strony, na krótkim słupku piłkę głową uderzył Benassi, bramkarz pewnie interweniował.

1
1
4
3
3
10'

Uwidoczniła się przewaga Niemców. Włosi mają problemy z dłuższym rozegraniem piłki.

4
3
1
2
5
6'

Piłka w bramce Włochów. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kempf głową skierował piłkę do siatki. Sędzia gola nie uznał dopatrując się spalonego. Jednak nie strzelający był na pozycji, ale jego partner. Błąd sędziego.