Dania U-21
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Ingvartsen. Asystował mu Kenneth Zohore.

Decydujący cios zadała reprezentacja Danii Czechom! Szósta bramka w tym spotkaniu. Po podaniu genialnego dziś Kennetha Zohore strzał z bliska do siatki oddał Marcus Ingvartsen.

Marcus Ingvartsen #9
Dania U-21
4
2
3
2
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Soucek.

Tomas Soucek #5
Czechy U-21
2
85'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Danii i Jeppe Hojbjerg musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Simić.

Stefan Simić #2
Czechy U-21
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Vaclav Cerny.

Vaclav Cerny #17
Czechy U-21
2
1
1
81'

Michal Travnik zapewnił kolejny test bramkarzowi reprezentacji Danii. Jeppe Hojbjerg interweniował bez zarzutu po uderzeniu z dystansu.

2
80'

Coraz bliżej 40 strzałów w tym pojedynku. Delikatnie trącona po wrzutce z rzutu wolnego piłka wylądowała w rękawicach Jeppe Hojbjerga.

2
1
1
1
1
79'

Patrik Schick główkował po dośrodkowaniu zmiennika Marka Havlika. Nie ma gola! Gwiazdorowi reprezentacji Czech przeszkodzili na spółkę defensor oraz bramkarz.

1
78'
ZMIANA

Czechy U-21. Schodzi: Daniel Holzer. Wchodzi: Marek Havlik.

wchodzi Wchodzi
Marek Havlik #3
schodzi Schodzi
1
1
77'

Czesi znów potrzebują, by ich ofensywni piłkarze zareagowali na zły wynik w ostatnim kwadransie.

74'
ZMIANA

Dania U-21. Schodzi: Mads Pedersen. Wchodzi: Jakob Blabjerg.

Jakob Blabjerg #5
Mads Pedersen #15
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kenneth Zohore. Asystował mu Casper Nielsen.

Świetna partia Kennetha Zohore! Po asyście, golu, strzelił drugą bramkę po podbitym dośrodkowaniu Caspera Nielsena z lewego skrzydła. Zmiennik uciekł wszystkim Czechom.

2
71'

W polu karnym Patrik Schick poradził sobie z imiennikiem Banggaardem, ale zabrakło mu energii na soczyste uderzenie. Anemiczna próba zatrzymana przez bramkarza reprezentacji Danii.

2
1
1
1
1
70'

Patrik Schick autorem 30. strzału w tym spotkaniu. Piłkarze obu drużyn nie kalkulują i akurat kibice w Tychach powinni być zadowoleni z widowiska.

1
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Ingvartsen.

Dania U-21
1
1
1
67'

Vaclav Cerny próbował nawinąć sobie przeciwnika, ale ten został na nogach we własnym polu karnym i przyblokował płaskie uderzenie zawodnika znanego z Eredivisie.

1
66'

Rasmus Nissen był za linią obrońców w momencie podania Caspera Nielsena. Sędzia asystent to wszystko zauważył i zasygnalizował spalonego.

1
65'
ZMIANA

Dania U-21. Schodzi: Andrew Hjulsager. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

Andrew Hjulsager #7
2
1
65'

Czesi dwa razy w tym meczu przegrywali i w obu przypadkach potrafili odpowiedzieć.

1
1
64'
ZMIANA

Czechy U-21. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Lukas Julis.

63'

Czechów obecny wynik nie premiuje awansem, dlatego muszą atakować. To szansa dla Danii, by wykorzystała wolne przestrzenie na ich połowie.

61'

Po kilku minutach przewagi reprezentacji Czech odpowiedział naszym południowym sąsiadom Kenneth Zohore. Zabrakło piłkarza, by zamknąć tę akcję napastnika.

2
57'
ZMIANA

Dania U-21. Schodzi: Lasse Vigen Christensen. Wchodzi: Casper Nielsen.

Lasse Vigen Christensen #8
1
2
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Chory. Asystował mu Jakub Jankto.

Czesi wyrównali po raz drugi! Zmiennik Tomas Chory wykorzystał dośrodkowanie Jakuba Jankto i podobnie jak Patrik Schick zdobył swojego pierwszego gola w mistrzostwach.

Tomas Chory #9
Czechy U-21
9
3
2
4
50'

Czesi mogli pokazać rywalom jak zdobyć gola z rzutu rożnego po szarży Michala Travnika, ale również nie potrafili dokładnie dośrodkować.

1
3
2
1
47'

Lukas Zima miał mnóstwo czasu, żeby złożył się do interwencji po strzale z dystansu. Po chwili poprawka Andrewa Hjulsagera i Dania ma korner.

1
2
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
46'
ZMIANA

Czechy U-21. Schodzi: Martin Hasek. Wchodzi: Tomas Chory.

1
45'

Szansa na wyrównanie w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Patrik Schick strzelił z rzutu wolnego obok muru, ale też jednocześnie obok bramkarza, któremu ułatwił interwencję.

1
1
1
43'

Dotychczas ostatnie słowo należało do reprezentacji Danii. Coraz bliżej końcowy gwizdek w pierwszej połowie.

1
1
40'

Vaclav Cerny dostał podanie na wolne pole. Mógł lepiej wykorzystać sytuację podbramkową, ale strzelił prosto w dobrze ustawionego Jeppe Hojbjerga.

1
1
1
39'

Patrick Banggaard wybił miękkie dośrodkowanie na korner. Po stałym fragmencie Czesi nie oddali strzału, a na dodatek sprowokowali Duńczyków do kontrataku.

1
1
2
1
37'

Większość kibiców na trybunach sprzyja reprezentacji Czech. Ta próbuje wyrównać jeszcze przed przerwą.

1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kenneth Zohore. Asystował mu Mads Pedersen.

12 minut i trzy gole w Tychach! Kapitalne przyspieszenie Madsa Pedersena na lewym skrzydle. Po jego płaskim dośrodkowaniu Kenneth Zohore wpakował piłkę z bliska do siatki. Do asysty dorzucił gola napastnik reprezentacji Danii.

2
32'

Zablokowane dośrodkowanie Daniela Holzera, który włączył się do ataku reprezentacji Czech na lewym skrzydle. Miał jeszcze szansę na strzał z dystansu Jakub Jankto, ale nie trafił dobrze w piłkę.

2
1
2
30'

Więcej animuszu mają Czesi po wyrównaniu. To oni aktualnie prowadzą grę i zmuszają Duńczyków do biegania.

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrik Schick. Asystował mu Vaclav Cerny.

Ekspresowa odpowiedź na gola Duńczyków! Patrick Schick opanował piłkę po podaniu Vaclava Cernego tuż przed linią pola karnego i huknął potężnie pod poprzeczkę na 1:1. Piękne i ważne trafienie.

6
25'

Muszą się budzić Patrik Schick i spółka. Napastnik Sampdorii Genua daje partnerom sygnał do ataku.

1
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Qvistorff Andersen. Asystował mu Kenneth Zohore.

Pierwsza bramka reprezentacji Danii w Polsce! Po rajdzie Kennetha Zohore jego partner z linii ataku obrócił się z defensorem na plecach i mimo trudnego położenia, oddał strzał wślizgiem na 1:0.

Lucas Qvistorff Andersen #10
Dania U-21
7
3
1
3
20'

Lucas Qvistorff Andersen wpadł w pole karne Czechów. Co prawda trochę wygonił się do boku, ale zdołał oddać strzał tuż obok słupka po wymianie podań z Mathiasem Jensenem.

1
1
17'

Szybko przemieszcza się piłka spod jednego pod przeciwne pola karne. Już miał ją Patrik Schick i oddał płaski strzał w nogi Duńczyka. Musi próbować dalej napastnik znany z Serie A.

15'

Jeszcze raz zadrżała boczna siatka bramki Czechów. Tym razem pokazał się drugi napastnik reprezentacji Danii. Przestrzelił minimalnie Kenneth Zohore.

12'

Lucas Qvistorff Andersen przyjął piłkę w polu karnym, zatańczył z przeciwnikiem, ale nie znalazł miejsca do celnego strzału.

10'

Na trybunach są wolne miejsca, ale zarazem piłkarska atmosfera.

9'

Andreas Maxso próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W ostatnim momencie piłkę trącił defensor reprezentacji Czech.

8'

Początkowo schowani Duńczycy przystąpili do ataku pozycyjnego. Selekcjoner przygotował na ostatni mecz eksperymentalną mieszankę podstawowych dotychczas piłkarzy oraz dublerów.

1
5'

Riposta reprezentacji Danii zza pola karnego. Kenneth Zohore nie przymierzył dobrze zza pola karnego i grę od bramki wznowił Lukas Zima.

4'

Mobilizują się Czesi do ataku. Nie tylko muszą wygrać, ale ponadto powinni wygrać wysoko. Vaclav Cerny liczy na wsparcie nie tylko kibiców z ojczyzny, ale również Polaków.

2'

Czesi formalnie w roli gospodarzy i w czerwonych strojach. Pierwsze uderzenie Vaclava Cernego zza pola karnego otarło się o nogę przeciwnika i nasi południowi sąsiedzi mieli korner.

20:14

Koncentracja selekcjonera Czechów przed ostatnim meczem grupowym.