Będzie rzut wolny dla Niemców z ok. 22 metrów. Dobra szans na zdobycie gola.

10
14
21
116'

Niemcy znowu zepchnęli rywali pod ich bramkę. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

24
14
14
12
18
114'

Akcja Toljana, dogranie przed bramką, ale żaden z partnerów nie wbił piłki do siatki Anglików.

19
15
13
13
17
114'

Wysokie dogranie w pole karne, do piłki starał się dojść Abraham, ale zabrakło mu kilku centymetrów.

11
11
10
12
12
113'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Arnold.

18
12
11
14
16
111'

W drugiej części dogrywki to Anglicy lepiej prezentują się od Niemców.

31
16
15
15
21
108'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, bramkarz minął się z piłką. Uderzał Chambers, ale nie trafił do pustej bramki.

22
20
19
16
16
108'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Oliver Kempf.

15
106'

Iorfa dośrodkował z lewej strony, Swift uderzył głową. Pomylił się o dwa metry.

13
12
10
10
9
106'

Początek drugiej części dogrywki.

16
10
9
9
8
106'

Anglia U-21. Schodzi: Mason Holgate. Wchodzi: Dominic Iorfa.

9
105+1'

W odpowiedzi Baker, ale Anglik nie trafił w bramkę.

14
10
7
7
12
105+1'

Strzelał Arnold, piłka minęła jednak dalszy słupek bramki Anglików.

12
11
7
8
9
105'

Pogramy jeszcze przez minutę.

14
10
7
7
7
102'
13
12
12
7
6
102'

Niemcy wyraźnie górują nad rywalami, ale nie potrafią tego przełożyć na wynik.

18
14
12
11
14
100'

Setną minutą strzałem... sto metrów ponad bramką uczcił Arnold. Fatalna próba po dograniu z rogu.

9
19
7
6
6
99'

Anglicy w ofensywie niemal nie istnieją. To Niemcy nadają ton wydarzeń na boisku.

8
9
4
6
9
96'

Niemcy cały czas w natarciu. Przed momentem źle zagrał jednak Gerhardt.

9
7
6
8
10
94'

Amiri płasko uderzył z okolic linii pola karnego. Wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

14
10
8
8
6
93'

Amiri przedostał się w pole bramkowe, jego dogranie, a może strzał, nogą odbił golkiper.

10
7
6
4
4
92'

Z dystansu uderzył Arnold, ale bardzo niecelnie.

6
7
5
4
7
91'

Po dośrodkowaniu z lewej strony błąd popełnił Pickford, ale po chwili piłka wróciła do bramkarza.

8
5
4
5
7
91'

W Tychach rozpoczęła się pierwsza część dogrywki.

7
7
4
3
5
90+5'

Strzał Arnolda, piłka przeleciała w okolice ulicy Edukacji w Tychach.

11
14
6
6
6
90+5'

Cały czas Niemcy w ataku, nasi zachodni sąsiedzi fizycznie wyglądają lepiej od Anglików.

13
10
6
6
13
90+2'

Składna akcja Niemców, ale dwa strzały zostały zablokowane.

12
11
4
7
9
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

15
8
6
5
10
89'

Niemcy spokojnie budują atak na połowie Anglików. Wiele wskazuje na to, że będziemy świadkami dogrywki.

15
11
5
7
9
87'
12
6
4
4
6
86'

Anglia U-21. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: John Swift.

John Swift #15
14
11
6
5
7
85'

Redmond uderzył sprzed pola karnego. Piłka o metr minęła słupek.

5
3
3
6
6
83'

5
83'

Z ok. 16 metrów niecelnie uderzył Serge Gnabry.

5
4
2
6
10
81'

13
80'

Niemcy U-21. Schodzi: Gideon Jung. Wchodzi: Thilo Kehrer.

10
9
7
7
7
78'

Świetna akcja Niemców, piłka w bramce po strzale Meyera. Okazało się jednak, że strzelec był na niewielkim spalonym.

13
9
6
9
13
77'

Niemcy chcą trafić na 3:2! Z dystansu niecelnie uderzył Arnold.

13
9
7
11
14
74'

Potężny strzał z dystansu Philippa, piłka odbita przez Pikcforda przeszła tuż obok bramki. Chwilę wcześniej z bliska uderzał Gnabry, ale trafił w nogę bramkarza!

7
5
4
5
7
73'
9
7
5
5
9
73'

Gnabry świetnie dograł do Philippa, ale ten w świetnej sytuacji spudłował.

10
5
4
5
6
72'

Niemcy wciąż przeważają. Anglicy podobnie jak w końcówce pierwszej części oddali inicjatywę rywalom.

10
5
4
6
6
70'

Gol! Strzelił Felix Platte. Asystował mu Maximilian Arnold. Arnold dośrodkował z rogu, a rezerwowy Platte nabiegł w kierunku bliższego słupka i głową wpakował piłkę do bramki. 2:2!

34
18
7
15
23
69'

Strzał Haberera zablokowany przez Mawsona. Ofiarnie grają w defensywie Anglicy.

5
5
7
9
9
67'

Anglicy umiejętnie zwalniają grę, kradną cenne sekundy. Niemcy nie potrafią złapać odpowiedniego rytmu.

8
7
4
8
12
65'

Anglia U-21. Schodzi: Nathaniel Chalobah. Wchodzi: Jacob Murphy.

Jacob Murphy #14
11
4
3
5
5
63'

Niemcy U-21. Schodzi: Davie Selke. Wchodzi: Felix Platte.

13
6
4
4
4
62'

Po raz kolejny strzał z pola karnego Gerhardta został zablokowany.

5
4
5
3
6
61'

Anglicy po objęciu prowadzenia całą uwagę skupili na defensywie. Niemcy starają się rozbić mur stworzony przez rywala.

10
6
3
4
4
58'

Dośrodkowanie z lewej strony, żaden z Anglików nie potrafił wybić piłki. Doszedł do niej Toljan, ale źle uderzył i przestrzelił.

9
7
5
8
6
56'

Po dośrodkowaniu z rogu Meyer, strzał Selke został jednak zablokowany. Podobnie było chwilę wcześniej, kiedy z pola karnego uderzał Gerhardt.

10
8
3
3
4
53'

Niemcy uzyskali przewagę, ale póki co niewiele z niej wynika.

12
8
5
7
8
50'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Will Hughes. Błąd pod własną bramką popełnił Gnabry, Hughes wpadł z piłką w pole karne i wyłożył ją Abrahamowi. Napastnik z bliska pewnie trafił do siatki. Anglia po raz pierwszy na prowadzeniu.

44
21
12
16
22
49'

Odpowiedź Anglików, strzelał Gray, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

7
9
4
4
6
47'

Meyer w polu karnym zwiódł rywala i uderzył. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i padła łupem bramkarza.

8
4
2
3
3
46'

Anglicy wznowili grę po przerwie.

8
7
3
4
3
45'

Pogramy jeszcze minutę.

12
4
5
2
4
45'

Abraham potrzebował pomocy medyków. Anglik zszedł z boiska, ale za moment na nie wróci.

4
4
5
10
4
44'

Abraham padł w polu karnym, litewski sędzia nie dopatrzył się gry niezgodnej z przepisami. I wydaje się, że miał rację.

12
6
3
2
2
41'

Gol! Strzelił Demarai Gray. Angliy długo nie potrafili zagrozić Niemcom. Jednak pierwsza groźniejsza akcja zakończyła się golem. Po dośrodkowaniu z rogu dwa strzały zostały zablokowanie, ale trzeci Gray'a znalazł drogę do bramki.

Anglia U-21
40
21
14
19
26
37'

Niemcy chcą pójsć za ciosem. Kolejne zamieszanie w polu karnym Anglików. Strzał Selke został zablokowany, a dobitka Meyera przeleciała ponad bramką

12
7
4
6
8
35'

Gol! Strzelił Davie Selke. Asystował mu Jeremy Toljan. Philipp dograł w pole karne do Toljana, ten dośrodkował na piąty metr, gdzie głową nie do obrony uderzył Selke. Napastnik chwilę wcześniej potknął się, ale zdążył pozbierać się o zdobyć gola.

47
25
6
14
24
33'

Philipp ograł rywala i mocno uderzył. Strzał był niecelny. Gol dla Niemców coraz bliżej.

11
8
4
4
8
32'

Groźny strzał Toljana z ok. 17 metrów, bramkarz Anglików kolejny raz sparował uderzenie na róg.

10
7
4
5
4
31'

Niemcy po słabym początku aktualnie są lepszym zespołem. Anglicy stracili impet z pierwszych minut gry.

8
7
3
2
4
28'

Kolejny strzał Niemców. Sprzed pola karnego niecelnie przymierzył Meyer.

9
6
2
2
6
27'

Niemcy coraz groźniejsi, po dośrodkowaniu z rogu niewiele brakowało aby Janik Haberer wbił piłkę do bramki.

10
7
3
2
8
25'

Składna akcja Niemców zakończona niecelnym strzałem Toljana sprzed pola karnego.

10
6
3
2
4
24'

Anglicy już z taką łatwością nie przedostają się pod bramkę Niemców.

13
11
4
3
4
21'

Dogranie do Selke, ten natychmiast uderzył. Piłka poszybowała w środek bramki.

9
4
2
2
3
19'

10
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karnego, Abraham uderzył z kilku metrów. Świetnie piłkę odbił bramkarz.

9
6
5
3
4
17'

Ganbry otrzymał dobrą piłkę od Arnolda, natychmiastowy strzał głową minął bramkarza, ale także bramkę.

4
5
2
4
5
15'

Strzelał Ward-Prowse, piłka po raz kolejny przeszła obok bramki.

6
5
2
3
5
12'

Dobry początek w wykonaniu Anglików, Niemcy mają duże problemy.

8
5
2
4
7
10'

9
7'

Gray w wybornej sytuacji, ale jego strzał wślizgiem odbił obrońca. Dobitkę fenomenalnie wybronił z kolei bramkarz!

11
6
4
5
4
6'

Po wrzutce z rogu głową z pięciu metrów ponad bramką uderzył Chalobah.

9
6
2
3
3
4'

Groźna akcja Anglików, Hughes wjechał z piłką do końcowej linii, ale jego dogranie na korner wybił obrońca.

9
6
2
3
5
3'

Selke ewidentnie zaczepiony w nogę w polu karnym. Sędzia uznał, że to był przypadek.

8
7
2
5
10
2'

Próba ataku Anglików prawą stroną, Baker nie zdołał dojść do piłki.

11
7
3
3
6
17:33

Spotkanie poprowadzi Gediminas Mazeika (Litwa).

8
5
4
4
10
17:16

Przed nami pierwszy półfinał Młodzieżowym Mistrzostw Europy do lat 21. W Tychach zwycięzca grupa A Anglia zmierzy się z Niemcami, którzy zajęli 2. miejsce w grupie C. Nasi zachodni sąsiedzi legitymowali się najlepszym bilansem spośród drużyn które zajęły 2. pozycję i dzięki temu pozostali w turnieju.