3
5
8
90'

Jeszcze w końcówce zaatakowali Włosi. Przed chwilą niecelnie z dystansu strzelał Alberto Cerri.

4
4
3
3
2
89'

Hiszpania U-21. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Mikel Oyarzabal.

4
87'

Włochy U-21. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Luca Garritano.

Luca Garritano #16
2
2
2
4
4
85'

Hector Bellerin zagrał przed bramkę, gdzie piłkę pewnie złapał Gianluigi Donnarumma.

10
4
2
1
3
83'
11
5
4
2
2
82'

Piłkarze reprezentacji Hiszpanii nie śpieszą się i spokojnie rozgrywają piłkę.

6
4
2
4
6
80'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Davide Calabria.

6
5
1
2
1
78'
77'

7
74'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Marco Asensio idealnie dograł do nabiegającego Saula, a ten przymierzył nie do obrony z około 14 metrów.

Hiszpania U-21
65
23
7
11
19
74'

Z blisko 30 metrów obok bramki strzelił Lorenzo Pellegrini.

8
4
4
5
7
73'
72'

Zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelił Marco Asensio.

11
8
5
3
3
70'

Kolejna efektowna akcja reprezentacji Hiszpanii. Ostatecznie strzał został zablokowany.

10
8
5
4
7
69'

Hiszpanie znów spokojnie rozgrywają piłkę. Przed chwilą zablokowany został Sandro Ramirez.

13
7
3
3
6
65'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Świetny strzał z dystansu oddał Saul! Gianluigi Donnarumma nie zdołał obronić tego uderzenia. Bramkarz reprezentacji Włoch chyba mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.

70
27
12
15
25
62'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Po indywidualnej akcji z około 18 metrów uderzył Federico Bernardeschi. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki.

47
23
18
25
35
61'
61'

Hiszpanie rozgrywają piłkę na połowie rywala.

9
5
4
6
8
60'

Zza pola karnego strzelał Marco Asensio. Uderzenie zostało zablokowane.

7
4
4
4
9
58'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Roberto Gagliardini. Gagliardini faulował rywala.

32
16
14
18
20
57'

Sandro Ramirez zdecydował się na strzał z około 20 metrów. Antonio Barreca zablokował to uderzenie.

11
6
6
7
8
57'

Włosi starają się grać wysokim pressingiem.

10
7
5
4
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Davide Calabria.

13
8
5
5
6
53'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Świetna akcja Hiszpanów! Dani Ceballos przebiegł z piłką kilkanaście metrów, zagrał do Saula, a ten pokonał Gianluigiego Donnarumme.

67
26
10
17
23
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Gagliardini.

11
8
15
6
6
48'

Federico Bernardeschi zagrał w pole karne rywala. Jeden z zawodników reprezentacji Hiszpanii wybił jednak piłkę.

8
5
4
7
3
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

11
5
3
3
4
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Benassi.

Włochy U-21
18
12
7
7
9
45'

Doliczona minuta.

13
5
5
4
4
44'

Andrea Petagna ładnie wypracował sobie pozycję do strzału. Piłkę po jego uderzeniu pewnie złapał jednak Kepa Arrizabalaga.

10
14
8
8
9
42'

Federico Bernardeschi wbiegł w pole karne Hiszpanów, ale ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

7
6
5
11
7
39'

Andrea Petagna padł w polu karnym. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

8
7
8
12
6
37'

Ładną akcję przeprowadził Federico Bernardeschi. Zabrakło jednak strzału na bramkę Hiszpanii.

11
7
4
5
5
35'

Z dystansu niecelnie strzelał Sandro Ramirez.

8
3
3
3
3
35'

Gerard Deulofeu ładnie zagrał w pole karne Włochów, ale nikt nie zamknął akcji. Rzut rożny dla Hiszpanów. Po nim piłka została wybita.

6
3
5
4
4
32'

Davide Calabria zbyt mocno dośrodkował w pole karne. Piłka wyszła poza boisko.

6
3
3
4
4
31'

Z rzutu wolnego strzelał Gerard Deulofeu. Trafił w mur. Chwilę później Deulofeu znów otrzymał piłkę, ale jego uderzenie było niecelne.

5
4
4
8
5
29'

Hiszpanie będą mieli kolejny rzut wolny. Do bramki Włochów około 25 metrów.

7
9
7
4
7
27'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę wybił jeden z włoskich obrońców.

13
11
9
12
12
26'

Będzie rzut wolny dla Hiszpanów i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

17
12
8
9
11
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mattia Caldara. Kepa Arrizabalaga i tym razem nie dał się zaskoczyć.

15
12
12
10
10
24'

Włosi zamknęli teraz Hiszpanów na ich połowie boiska.

15
10
11
9
15
22'

Dość przypadkowo piłkę w polu karnym otrzymał Lorenzo Pellegrini. Strzelał z ostrego kąta, lecz świetnie obronił Kepa Arrizabalaga.

11
11
7
6
8
20'

Z 20 metrów bardzo niecelny strzał oddał Dani Ceballos.

10
9
8
12
8
19'

Ładny strzał z około 17 metrów oddał Gerard DeulofeuGianluigi Donnarumma pewnie złapał jednak piłkę.

13
11
7
8
7
17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Włochów. Piłka wyszła poza boisko, grę wznowił Gianluigi Donnarumma.

9
10
8
12
11
15'

Federico Chiesa zdecydował się na indywidualną akcję, ale w polu karnym Hiszpanów stracił piłkę.

12
9
11
8
9
12'

Gerard Deulofeu zbiegł ze skrzydła do środka boiska i zagrał w pole karne. Włosi zdołali jednak wybić piłkę.

12
19
10
12
14
11'

Teraz to Hiszpanie są częściej przy piłce i starają się atakować.

19
15
9
9
11
10'

Gerard Deulofeu groźnie dośrodkował z rzutu rożnego. W ostatniej chwili piłkę wybił Gianluigi Donnarumma.

19
17
10
10
7
7'

Hiszpanie przejęli piłkę i rozgrywają ją na własnej połowie.

19
12
9
11
10
5'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Hiszpanów. Po chwili piłka została wybita. Włosi są częściej w posiadaniu piłki.

12
11
11
13
19
4'

Dośrodkowanie w pole karne Hiszpanów. Piłka wyszła jednak poza boisko.

15
13
11
13
10
3'

Federico Chiesa zbiegł ze skrzydła w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta. Kepa Arrizabalaga nie dał się zaskoczyć.

13
13
10
8
8
2'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

10
11
17
9
9
20:31

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.