Mistrzostwa Europy U-21 2017: Finał
30 cze 2017 20:45
90+3'

Strzał przewrotką z ok. 16 metrów. To nie miało prawa się udać. Piłka daleko od bramki.

49
41
27
50
50
90+2'

I znowu piłka w rękach bramkarza po dośrodkowaniu z lewej strony. Już tylko 120 sekund do końca!

40
23
14
18
55
90+2'

Dośrodkowanie w pole karne Julian Pollersbeck zdążył uśmiechnąć się i spokojnie złapać piłkę.

35
23
13
15
44
90+1'

Hiszpanie już zmienili taktykę. Muszą grać na tzw. aferę.

53
25
13
14
17
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

71
38
20
21
31
89'

44
89'

Mocny strzał Saula korpusem zablokował jeden z obrońców.

28
21
13
13
34
89'

Ależ walczą Niemcy. Oni już widzą cel na wyciągnięcie ręki.

27
88'

Zmiany, gra przerywana faulami. Tak wygląda obraz meczu w ostatnich minutach.

14
11
11
13
21
87'
ZMIANA
16
13
15
13
22
85'

Biją głową w mur Hiszpanie. Niemcy nie pozwalają rywalom rozwinąć skrzydeł.

27
19
10
18
31
83'
ZMIANA
24
16
12
12
24
83'
ZMIANA
23
13
11
11
17
81'

Strzał z okolic środka pola, piłka jednak przeleciała ponad bramką Niemców.

23
21
12
24
28
81'
ZMIANA
34
20
16
15
21
80'

Gerard Deulofeu wyrzucił opaskę kapitana. Dziwne zachowanie Hiszpana.

32
19
31
25
24
79'

Marco Asensio z rzutu wolnego z ok. 23 metrów uderzył w mur.

23
20
12
21
21
78'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Max Meyer.

Niemcy U-21
29
28
18
21
21
76'

Gerard Deulofeu uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze Kempfa tuż obok bramki wyszła na róg.

23
13
12
12
14
76'

Ładną akcję wyprowadził Hector Bellerin, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności.

18
14
12
14
16
75'

Hiszpanie muszą coraz więcej ryzykować. Jednak taka gra póki co nie przynosi efektu.

9
72'

Świetna akcja Ceballosa, strzał sprzed pola karnego przeszedł tuż obok słupka!

23
13
10
10
12
71'
ZMIANA
24
10
8
10
12
71'

Jak po sznurku rozgrywali piłkę Niemcy, wykończenie jednak pozostawiało sporo do życzenia.

24
11
11
13
16
69'

Zaporę nie do przejścia ustawili Niemcy na własnej połowie. Hiszpanie mają duże problemy.

21
11
9
13
18
68'

Hiszpanie w końcu przejęli piłkę, ale widać, że Niemcy tylko czekają na wyprowadzenie zabójczej kontry.

26
21
12
13
15
66'

Zamieszanie w polu karnym Hiszpanów, piłka ostatecznie przeleciała ponad bramką.

22
18
11
14
23
64'

Hiszpanie po kilku groźnych akcja Niemców stracili koncepcję gry. To nasi zachodni sąsiedzi są obecnie bliżej zdobycia gola. Przed momentem kolejny raz strzelał Gnabry. Jednak źle przymierzył.

27
12
9
9
21
63'

Sprzed pola karnego uderzył Gnabry, ale źel przymierzył i wyraźnie chybił.

14
62'

Do wrzutki z rogu jak taran doszedł Kempf. Przestawiony obrońca, niczym drzwi po wejściu ABW o 6 rano. Strzał głową przeleciał tuż obok słupka!

24
8
12
9
12
61'

Gnabry sam na sam z bramkarzem, jego sytuacyjny strzał nogą odbił bramkarz!

18
15
11
10
11
59'

Ale w przeciwieństwie do naszych byłych reprezentantów wyprowadzają groźne kontry. Przed momentem strzał Meyera zablokował obrońca. Bramką pachniało nawet w jamie smoka.

19
12
10
12
14
59'

Niemcy włączyli opcję, kiedyś dobrze znaną z gry naszej kadry: obrona Częstochowy.

19
13
8
9
12
58'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Saul NiguezJulian Pollersbeck odbił piłkę! Był to pierwszy celny strzał Hiszpanów w meczu.

22
18
6
5
9
58'

Po raz drugi w meczu piłka wylądowała na dachu stadionu w Krakowie.

22
32
10
6
7
56'

Asensio dogrywał piłkę, ale obrońca wślizgiem zatrzymał ją. Hiszpanie coraz dłużej przebywają pod polem karntm Niemców.

19
13
9
11
11
54'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente. Sędzia pokazuje kartki na lewo i prawo. Tym razem napomniał Hiszpana za dyskusje.

21
9
10
10
15
53'

Hiszpanie uparcie rozgrywają piłkę od środka, widać pewien schemat. Jednak wciąż nie przynosi on efektów.

23
19
12
10
13
52'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Stark. Niemcy zaczęli kolekcjonować napomnienia w niemal ekspresowym tempie.

Niemcy U-21
19
10
11
12
12
51'
ZMIANA

Hiszpania U-21. Schodzi: Jonny. Wchodzi: Jose Gaya.

12
50'

Żółtą kartkę za ostre wejście otrzymał Janik Haberer.

21
11
10
12
16
48'

Niemcy wysoko ustawieni utrudniają Hiszpanom wyprowadzenie akcji.

19
11
8
12
15
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximilian Arnold.

9
46'

Za nami analizy, komentarze. Przed nami druga część meczu, która właśnie się rozpoczęła!

14
45'

Niemcy nie pozwalają Hiszpanom na zbyt wiele i na przerwę prawdopdoobnie zejdą prowadząc.

28
21
12
12
26
43'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

29
22
17
20
28
41'

Piana pojawiła się na ustach Hiszpanów. Wściekli ruszają do ataku, ale Niemcy tylko na to czekają. Oj, będzie się działo!

36
20
13
11
13
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mitchell Weiser. Asystował mu Jeremy Toljan. Toljan dośrodkował z prawej strony, a kapitalnie głową uderzył Weiser. Bramkarz nie miał szans na obronę tego strzału!