Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
0:2
Zakończony
Juventus FC
90+2'

Dani Alves dośrodkował w pole karne, ale Marko Pjaca nie zdolał oddać strzału głową.

3
3
90'

Spotkanie potrwa dwie minuty dłużej.

3
2
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Marcano.

6
1
89'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Juventusu na połowie gospodarzy po faulu na Gonzalo Higuainie.

1
87'

Wślizgiem w polu karnym chciał strzelać Sami Khedira. Piłka przeleciała tuż obok bramki Ikera Casillasa.

3
86'

Żółtą kartkę za faul wślizgiem otrzymał Hector Herrera.

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Juventusu piłkę wybił jeden z obrońców gości.

1
84'

Maxi Pereira dośrodkował w pole karne Juventusu. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1
83'

Dość spokojne tempo spotkania. Zawodnikom Juventusu Turyn już się nie śpieszy.

1
82'

Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie FC Porto. Zawodnicy Juventusu szukają swojej szansy po dośrodkowaniach w pole karne.

2
79'

FC Porto nie jest w stanie zagrozić bramce Juventusu. Gianluigi Buffon w tym meczu nie ma zbyt dużo pracy.

1
1
77'

Juventus Turyn spokojnie rozgrywa piłkę na połowie FC Porto.

5
2
74'

Gol! Strzelił Dani Alves. Asystował mu Alex Sandro. Po dośrodkowaniu Sandro w pole karne FC Porto Dani Alves ładnie przyjął sobie piłkę, a po chwili skierował ją do bramki.

30
1
4
73'

Porto. Schodzi: Yacine Brahimi. Wchodzi: Diogo Jota.

72'

Gol! Strzelił Marko Pjaca. Po podaniu Paulo Dybali w polu karnym piłka odbiła się od jednego z zawodników FC Porto i trafiła do Marko Pjacy, który pewnie skierował ją do bramki. 1:0 dla Juventusu.

Juventus FC
30
1
5
70'

Nieco śmielej zaatakowało FC Porto. Ostatecznie piłkę stracił jednak Yacine Brahimi.

3
67'

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Marko Pjaca.

66'

Gonzalo Higuain zakręcił obrońcami FC Porto i oddał techniczny strzał z 16 metrów. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

2
1
64'

Piłkarze Juventusu często dośrodkowują w pole karne FC Porto. Piłki zazwyczaj są jednak wybijane przez obrońców gospodarzy.

2
61'

Porto. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Jesus Corona.

60'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Sami Khedira.

2
59'

Maxi Pereira dośrodkował w pole karne Juventusu. Piłkę bardzo pewnie złapał jednak Gianluigi Buffon.

1
57'

FC Porto raz na jakiś czas stara się atakować, ale ma problemy, aby zagrozić bramce Juventusu Turyn.

3
55'

W polu karnym do strzału już składał się Paulo Dybala. W ostatniej chwili zablokował go Miguel Layun.

2
1
53'

Tym razem ładny strzał z dystansu oddał Paulo Dybala. Pewnie interweniował Iker Casillas.

3
1
52'

Bardzo niecelnie z ponad 20 metrów strzelał Sami Khedira.

2
50'

Żółtą kartkę za "nakładkę" otrzymał Stephan Lichtsteiner.

49'

Miguel Layun popisał się ładnym dośrodkowaniem w pole karne z głębi boiska. Minimalnie niecelnie główkował Hector Herrera. To była dobra okazja dla FC Porto.

1
2
47'

Paulo Dybala umieścił piłkę w bramce po podaniu Miralema Pjanicia. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i gola nie uznał.

1
6
46'

FC Porto cofnięte do defensywy od początku drugiej połowy, Juventus prowadzi grę.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+2'

Żółtą kartkę za faul wślizgiem otrzymał Maxi Pereira.

45+1'

Ależ blisko gola był Juventus TurynPaulo Dybala strzelał z około 20 metrów, a FC Porto przed stratą gola uratował słupek!

3
2
45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

1
1
44'

Miralem Pjanić wyprowadził kolejną akcję Juventusu. Zagrał do Paulo Dybali, ale po jego zagraniu w pole karne piłkę przejął Iker Casillas.

2
3
42'

Juventus Turyn cały czas jest przy piłce. FC Porto skutecznie się jednak broni. Dobre spotkanie rozgrywa także Iker Casillas.

4
2
39'

Świetną interwencją popisał się Iker Casillas. Bramkarz FC Porto obronił uderzenie Gonzalo Higuaina. Zadanie miał tym bardziej trudne, że wcześniej piłka odbiła się jeszcze od innego zawodnika.

5
1
36'

Gra została wznowiona.

4
1
35'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Iker Casillas.

2
4
34'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Sami Khedira. To było niecelne uderzenie.

1
1
33'

Z około 25 metrów strzelał Miralem Pjanić. Piłkę pewnie złapał bramkarz FC Porto.

1
2
32'

Sami Khedira wrzucił piłkę w pole karne. Tam pewnie złapał ją jednak Iker Casillas.

2
2
32'

FC Porto skupiło się teraz praktycznie tylko na defensywie.

2
3
31'

Juventus Turyn ma teraz zdecydowaną przewagę na boisku.

5
1
30'

Porto. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Miguel Layun.

28'

Z około 20 metrów strzelał Juan Cuadrado. Pomylił się minimalnie.

6
27'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alex Telles. Fatalne zachowanie obrońcy FC Porto. W kilka minut otrzymał dwie żółte kartki.

19
7
25'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Telles.

10
4
23'

Tuż zza pola karnego strzelał Paulo Dybala. To była dobra okazja, ale uderzenie niecelne.

2
1
21'

Miralem Pjanić szukał prostopadłego podania do Khediry. Dobrze jednak w defensywie FC Porto.

1
1
17'

Teraz dobry przechwyt zanotował Miralem Pjanić. A zanosiło się na dobrą okazję dla FC Porto.

5
14'

Bardzo niecelny strzał z dystansu jednego z zawodników Juventusu. Wcześniej bardzo dobrą interwencją w defensywie popisał się Ivan Marcano.

2
12'

Juventus ma lekką, optyczną przewagę. Gospodarze jak na razie jednak pewnie grają w defensywie.

5
10'

Z rzutu wolnego z około 40 metrów strzelał Miralem Pjanić. Piłka trafiła w mur.

3
1
7'

Juventus spokojnie rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie boiska.

4
2
6'

Z rzutu wolnego z 20 metrów strzelał Yacine Brahimi. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

5
2
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

3
3
19:51

Spotkanie poprowadz Felix Brych (Niemcy).

4
9
19:51

Od 22 lat żadnej włoskiej drużynie nie udało się wygrać w Porto. Przełamać portugalską klątwę w pierwszym meczu 1/8 finału LM spróbuje Juventus Turyn. Czy twierdza Estadio do Dragao padnie po ostrzale Gonzalo Higuaina i Paulo Dybali?