AS Saint-Etienne
1
3
83'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Pajot. Dla wszystkich byłoby najlepiej, gdyby ten mecz się już skończył.

1
80'

Theophile-Catherine dość spokojnie powstrzymał szarżującego w polu karnym Ibrahimovicia.

4
76'

Mogło być 0:2, ale Stephane Ruffier odbił piłkę nogą po bardzo groźnym uderzeniu Rashforda z ostrego kąta.

5
1
74'

Po dośrodkowaniu Younga z rzutu rożnego próbował główkować Paul Pogba, przeszkodził mu jednak Malcuit i piłka poleciała obok słupka.

2
3
73'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Florentin Pogba.

2
1
71'

Rzut wolny egzekwował Romain Hamouma i uderzył w stojącego w murze Schweinsteigera.

3
2
65'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył Romain Hamouma, jednak bardzo pewnie interweniował Sergio Romero.

3
2
64'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcos Rojo.

63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Eric Bailly. Bezmyślne zachowanie obrońcy Man Utd, który w krótkim odstępie czasu popełnił kolejny faul - tym razem na Hamoumie.

Manchester United
1
7
60'

Żółtą kartkę za faul na Hamoumie otrzymał Eric Bailly.

5
59'

Stephane Ruffier złapał piłkę po płaskim strzale Paula Pogby z 18 metrów.

59'

St.Etienne. Schodzi: Robert Berić. Wchodzi: Nolan Roux.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Robert Berić #27
58'

Marouane Fellaini uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

1
56'

Komedia. Romain Hamouma poślizgnął się przy oddawaniu strzału z rzutu wolnego z 20 metrów i piłka poleciała w trybuny. To było idealne podsumowanie ofensywnych poczynań gospodarzy.

3
54'

St.Etienne. Schodzi: Henri Saivet. Wchodzi: Jorge Intima.

Jorge Intima #26
2
53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
51'

Robert Berić przeciął groźną centrę Maty z lewej strony pola karnego.

1
3
49'

Pierwsze minuty drugiej części takie jak większość pierwszej połowy - w zasadzie bezbarwne.

1
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

2
1
43'

Niezłą okazję w polu karnym miał Monnet-Paquet, ale Sergio Romero skrócił kąt i go zatrzymał.

2
1
40'

Teraz mocno, ale nad poprzeczką uderzył Zlatan Ibrahimović.

1
37'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnie, ale w środek bramki główkował Loic Perrin i piłkę złapał Sergio Romero.

1
37'

Temperatura meczu jest bardzo niska i widowisko nie dostarcza niestety wielkich emocji.

1
1
33'

Eric Bailly zablokował mocny strzał Veretouta sprzed pola karnego.

2
1
31'

Płasko z prawego skrzydła centrował Ashley Young, zrobił to jednak niedokładnie i zamykający akcję Juan Mata nie miał szans oddać strzału.

2
27'

Romain Hamouma zepsuł dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

4
2
25'

Man Utd. Schodzi: Henrich Mchitarjan. Wchodzi: Marcus Rashford. Ormianin złapał jakiś uraz.

23'

Z lewego skrzydła dośrodkował Juan Mata i zapachniało golem samobójczym, bo wybijający piłkę Perrin nastrzelił Pajota. Na szczęście dla gospodarzy Stephane Ruffier zdążył z interwencją.

4
22'

Zobaczyliśmy już jednego gola, jednak widowisko nadal nie porywa.

3
18'

Monnet-Paquet chciał zamknąć dośrodkowanie Malcuita z prawego skrzydła, lecz nie sięgnął piłki.

2
17'

Teraz AS Saint-Etienne potrzebuje do awansu pięciu bramek. Losy dwumeczu są w zasadzie rozstrzygnięte.

4
16'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Juan Mata.

1:0 dla Man Utd! Z lewego skrzydła dośrodkował Mata i zamknął to lekkim, ale precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku Mchitarjan.

31
1
12'

Czerwone Diabły grają bardzo spokojnie, długo utrzymują się przy piłce i mają pełną kontrolę nad meczem.

6
8'

Nie ma na razie sytuacji strzeleckich. Manchester United nie pozwala rywalowi nabrać odpowiedniego tempa.

5
4'

Gospodarze od razu próbują atakować i Czerwone Diabły mogą grać z kontry.

9
1'

Płasko z prawego skrzydła centrował Malcuit, ale zbyt głęboko i piłkę złapał Sergio Romero.

8
3
17:29

W pierwszym spotkaniu na Old Trafford Manchester United zwyciężył 3:0 po hat-tricku Zlatana Ibrahimovicia.