30 sekund do końca, Ajax sprytnie kradnie czas.

16
1
31
90+3'

Kontra Ajaxu, Hakim Ziyech uderzył jednak źle i Malarz złapał piłkę. Gospodarze wyszli 5 na 1!

16
7
90+2'

Desperacka akcja Pazdana, ale efektem tylko kolejny róg, po którym potężny strzał oddał Moulin. Piłka trafiła w obrońcę.

12
15
Legia Warszawa doprowadzi do remisu?
29
24
90'

4 minuty szans, nadziei, a może po prostu złudzeń Legii Warszawa.

19
1
16
90'

Pazdan dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie był w stanie dojść do piłki.

15
1
21
89'

Ajax... zaatakował. Legia już od kilku minut nie gościła pod bramką gospodarzy.

18
21
87'

Legia postawiła wszystko na jedną kartę. Ajax już nawet nie wyprowadza kontr. Czasu coraz mniej.

27
8
86'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Veltman.

Ajax Amsterdam
20
8
85'

Michał Kucharczyk przewrócił się w polu karnym. Sędziemu nie drgnął nawet jeden miesięń i nakazał grać dalej.

9
19
85'

Zawodnikom Ajaxu udało się przenieść grę w kierunku środka pola.

11
7
83'

Zamieszanie pod bramką Ajaxu, ale efektem tylko rzut rożny dla Legii.

14
6
81'

Ajax. Schodzi: Kasper Dolberg. Wchodzi: Abdelhak Nouri.

wchodzi Wchodzi
Abdelhak Nouri #34
schodzi Schodzi
9
10
81'

Lasse Schoene uderzył z ok. 16 metrów, ale minimalnie przestrzelił.

9
5
80'

Potężny strzał z ok. 17 metrów Hakim Ziyech, piłka po nodze gracza Legii wyszła na róg.

11
7
80'

Kolejne dogranie w pole karne Legii, gdzie jednak Pazdan wystawił nogę i uratował zespół przed stratą gola.

13
5
79'

Atakował Legia, ale została skontrowana przez Ajax. Groźną akcję technicznym strzałem tuż obok słupka zakończył Bertrand Traore.

9
4
77'

Coraz groźniejsza Legia, najpierw Vadis Odjidja-Ofoe starał się wjechać z piłką do bramki, a po chwili groźnie z ok. 17 metrów przymierzył Waleri Kazaiszwili. Bramkarz pewnie interweniował.

10
4
75'

Dośrodkowaniu w pole karne, do piłki doszedł Maciej Dąbrowski, ale źle uderzył i Andre Onana pewnie obronił.

10
6
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bertrand Traore.

20
1
3
73'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Tomas Necid.

17
1
1
9
72'

Żółtą kartkę otrzymał Davy Klaassen.

20
3
71'

Bertrand Traore w pole karne do Dolbera, ale piłka źle przyjęta nie miała prawa polecieć w światło bramki.

11
4
68'

Thibault Moulin chciał rozciągnąć grę na prawą stronę, ale wybił piłkę w aut. Widać, że zawodnik Legii wrócił do gry po przerwie.

20
6
67'

Dolberg zagrał wzdłuż pola bramkowego, jednak żaden z jego partnerów nie zdążył dojść do piłki.

6
6
66'

Techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Traore, Malarz pewnie złapał piłkę.

12
3
65'

Póki co forma Guilherme jest daleka od optymalnej. Brazylijczyk jest spóźniony, nie angażuje się w grę. Dotrwa do końca meczu?

9
6
64'

Goście atakują, ale Ajax nie pozwala mistrzom Polski na zbyt wiele.

11
4
61'

Ajax cofnął się, piłkarze Legii starają się stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Gości czeka jednak trudne zadanie.

26
7
59'

Dośrodkowanie w pole karne Ajaxu z rzutu wolnego, sędzia przerwał grę. Dąbrowski zbyt ostro zaatakował bramkarza.

21
6
57'
57'

Dolberg mocno uderzył sprzed pola karnego, ale trafił w Dąbrowskiego.

10
8
56'

Po rzucie rożnym i kombinacyjnym rozegraniu z ok. 15 metrów w środek bramki uderzył Waleri Kazaiszwili.

10
7
55'

Malarz musiał wyjść niemal do linii pola karnego, aby uprzedzić rywala. Nakręcony golem Ajax zdominował mecz.

12
7
52'

Po zdobyciu gola gospodarze zyskali pewność siebie. Na bramkę Legii sunie akcja za akcją. Goście póki co bezradni.

18
12
51'

Kontra Ajaxu, ale Holendrzy źle rozegrali akcję i piłkarzom Legii udało się wyjść cało z opresji.

12
13
49'

Gol! Strzelił Nick Viergever. Rozklepana defensywa Legii, sytuacyjny strzał Younesa odbił Malarz, a do bramki piłkę z kilku metrów wbił Viergever.

57
1
2
87
49'

Ajax ponownie przeważa, ale wciąż niewiele z tego wynika. Poza strzałem w słupek tętno Malarza nie wzrosło.