90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
89'

Jeszcze jedna, dobra interwencja Alissona tak jakby na podsumowanie udanego występu. Widać, że Luciano Spalletti ma duży komfort przy wyborze bramkarza.

1
86'

Zablokowane uderzenie w polu karnym AS Roma. Próba szybkiego kontrataku, a zerwał się najbardziej doświadczony spośród rzymian Francesco Totti.

84'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Federico Fazio.

81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Antonio Ruediger.

79'

Komplet zmian wykorzystał trener Villarreal CF, ale czy to cokolwiek zmieni? Goście już dawno wytracili impet i druga połowa nie jest specjalnie ekscytująca. Przed momentem Francesco Totti huknął za wysoko.

1
73'
70'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Nie kontrolował tego ani Alisson, ale obrońcy AS Roma, ale szczęśliwie zatrzymali piłkę i wciąż Villarreal CF ma do odrobienia trzy gole.

1
66'
66'

Diego Perotti chciał przeprowadzić akcję indywidualną i przebić się w pole karne gości. Obrońca interweniował jak profesor.

1
62'

Piłka po strzale Francesco Tottiego z rzutu wolnego utonęła w gąszczu zawodników Villarreal CF, którzy stali w murze. Weteran sygnalizował zagranie ręką, ale sędziowie nic takiego nie widzieli.

1
59'

Lepiej niż kilka minut temu zachował się obok własnego pola karnego Antonio Ruediger i po jego przechwycie przyjezdni ratowali się faulem na Francesco Tottim.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

56'

Rozegranie Villarreal CF przerwane faulem na skrzydle i Denis Czeryszew domaga się pokazania żółtej kartki. Jaka będzie decyzja sędziego?

53'

Wojciech Szczęsny został sam na ławce rezerwowych AS Roma, ponieważ piłkarze z pola rozgrzewają się. Bardzo obojętne spojrzenie bramkarza reprezentacji Polski. Jego drużyna jest blisko awansu.

1
51'

Strzał głową z bliska Diego Perottiego, ale prosto w rękawice dobrze ustawionego Andresa Fernandeza. Nie mógł pomylić się bramkarz gości.

1
1
49'

Świetna kontrakcja Villarreal CF i po raz drugi gospodarzy uratował Alisson. Brazylijczyk miał szczęście, że piłka po mocnym strzale Rafaela Santosa Borre szybowała w zasięgu jego ramion.

1
48'

Krótko po przerwie akcja oskrzydlająca rzymian, po której mieli rzut rożny. Lepiej ustawili się obrońcy Villarreal CF i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

1
46'

Piłka ponownie w grze!

1
46'

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Antonio Ruediger.

45'

Doliczona minuta.

3
43'

Ponownie zdenerwowali się piłkarze z Hiszpanii, ponieważ gra została przerwana z powodu spalonego Denisa Czeryszewa.

1
2
42'

Roberto Soldado jest przekonany, że jego drużynie należał się rzut karny. Bardzo blisko całego zdarzenia był sędzia bramkowy i nie zobaczył złamania przepisów.

1
2
38'

W dobrym momencie Alisson zrobił kilka kroków do przodu i sprzątnął płaskie dośrodkowanie sprzed nosa Rafaela Santosa Borre.

1
36'

Futbolówka w środku pola, gdzie krótkie podania wymienia drużyna z Villarreal. Drużyna w żółtych strojach ma 53 procent posiadania piłki.

1
1
33'

Riposta Alissona. Nie chce być gorszy bramkarz AS Roma i w ładnym stylu zatrzymał uderzenie Rodrigo Hernandeza ze skraju pola karnego. Była szansa na drugiego gola dla Villarreal CF, a jest tylko pierwszy korner.

1
31'

Pierwsza w tym spotkaniu trudniejsza interwencja bramkarza Villarreal CF. Andres Fernandes wybił piłkę na trzeci dziś korner dla AS Roma.

1
1
29'

Francesco Totti zgarnął piłkę przed polem karnym przyjezdnych i spróbował oddać strzał. Wyraźne pudło i obojętna mina Wojciecha Szczęsnego, który dyskutuje na ławce rezerwowych z Radją Nainggolanem.

1
26'

Pewny chwyt Alissona, który tradycyjnie gra w bramce AS Roma w Lidze Europy. Dubler Wojciecha Szczęsnego nie mógł zdziałać wiele więcej przy golu. Winowajcą był Thomas Vermaelen.

1
1
23'

Sędzia nie pozwolił gospodarzom oddać strzału po rzucie rożnym. Złamanie przepisów, więc bramkarz Andres Fernandez zainicjował atak Villarreal CF od rzutu wolnego.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Hernandez.

Rodrigo Hernandez #16
7
20'

Rozgrywa przedstawiciel Primera Division na obrzeżach pola karnego Giallorossich. Ich druga linia, choć wzmocniona Daniele De Rossim, mało agresywna.

17'

Trudno powiedzieć, żeby rzymianie znaleźli się w opałach po jednym golu, ale jeżeli myśleli, że awansują na stojąco, to właśnie zostali wyprowadzeni z błedu.

15'

Gol! Strzelił Rafael Santos Borre.

Villarreal CF odrabia jednego gola w początkowym kwadransie. Asystował Thomas Vermaelen, który po prostu beznadziejnie wybił dośrodkowanie pod nogi Rafaela Santosa Borre. Z takich prezentów się korzysta!

6
12
13'

Trochę kotłuje się w polu karnym AS Roma. Gospodarze rozpoczęli mecz od ataku pozycyjnego, ale w ostatnich minutach mają już problem z długim utrzymaniem się przy piłce.

10'

Roberto Soriano pozostawiony bez opieki kilka metrów przed bramką Alissona. Miał czas, by przymierzyć ofensywny piłkarz Villarreal CF, ale nie zrobił tego idealnie i trafił w poprzeczkę!

8'

Antonio Rukavina pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki i znów drużyna z Hiszpanii nie może nabrać rytmu, a musi postarać się o odzyskanie futbolówki.

6'

Pierwsza próba Villarreal CF przerwana przez sędziego asystenta, który zasygnalizował spalonego. Dlatego strzał z dystansu, który ominął bramkę AS Roma, nie miał już znaczenia.

3'

W posiadaniu piłki na początku starcia AS Roma. Drużyna z wiecznego miasta w tradycyjnych, bordowych strojach, natomiast Villarreal CF na żółto.

Kto wygra mecz?
AS Roma
3
1
18:30

AS Roma zagrała koncertowo w pierwszym meczu z Villarreal CF. Po zwycięstwie 4:0 na El Madrigal ma awans prawie w kieszeni. W czwartek trener Luciano Spalletti daje odpocząć między innymi Edinowi Dzeko, Radji Nainggolanowi, Federico Fazio.