Kąśliwy strzał Welbecka z 20 metrów i bramkarz wybił piłkę na korner.

90'

Cztery minuty doliczone.

1
89'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Lucas Perez. 2:1 dla Arsenalu! Giroud zgrał piłkę głową do Pereza, który z powrotem podał ją do Francuza, który z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

86'

Indywidualna akcja Iwobiego zakończona celnym strzałem z 17 metrów, jednak Nigeryjczyk uderzył płasko i wprost w bramkarza.

84'

Preston cofnięte bardzo głęboko na własną połowę.

1
81'

Preston. Schodzi: Daniel Johnson. Wchodzi: Daryl Horgan.

wchodzi Wchodzi
Daryl Horgan #7
schodzi Schodzi
Daniel Johnson #11
1
77'

Piłka w siatce Preston po strzale Girouda, ale Francuz był na spalonym. Gol nie został uznany.

1
1
75'

Preston. Schodzi: Jordan Hugill. Wchodzi: Simon Makienok.

Jordan Hugill #25
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Pearson.

Ben Pearson #4
Preston North End
4
72'

Świetny refleks bramkarza, który zatrzymał silny strzał Mustafiego z sześciu metrów.

2
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Paulista.

68'

Giroud upadł przed polem karnym. Domagał się faulu, ale innego zdania byli sędziowie.

1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Gregory Cunningham.

Gregory Cunningham #3
3
63'

Arsenal cały czas atakuje, jednak okazji jest jak na lekarstwo.

1
1
60'

Preston. Schodzi: Paul Gallagher. Wchodzi: Alan Browne.

Alan Browne #8
1
57'

Gra toczy się głównie na połowie Preston.

1
54'

Starcie przy linii bocznej Girouda z Gallagherem, ale sędzia uspokaja obu piłkarzy.

50'

Arsenal zaczyna dominować na boisku w Preston.

4
46'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Alex Iwobi. 1:1! Iwobi zagrał na linię pola karnego skąd silny strzał oddał Ramsey. Bramkarz nawet się nie rzucił.

12
2
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Trzy minuty doliczone.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Hugill.

2
43'

Krew na łuku brwiowym Paulisty, który ucierpiał w starciu z rywalem.

2
39'

Próba składnej akcji Arsenalu, ale znów zabrakło dokładności w okolicach pola karnego rywali.

1
36'

Ale się zagotowało w polu karnym Arsenalu. Gallagher przelobował Ospinę, ale Monreal wybił piłkę zmierzającą do bramki.

4
34'

Strzelał czy dogrywał Giroud? Efekt jest taki, że piłka przeleciała obok bramki.

1
2
31'

Spore odległości pomiędzy defensywą a drugą linią Arsenalu - to stwarza okazje dla Preston.

1
2
29'

Giroud doszedł do strzału głową, jednak z ośmiu metrów uderzył wyraźnie obok bramki.

4
26'

Arsenal wyszedł z kontrą, ale zawiódł Alex Oxlade-Chamberlain, który stracił piłkę już na środku boiska.

1
3
24'

Znów pogubiła się defensywa Arsenalu, ale Robison nie dograł do niepilnowanego kolegi z zespołu, który miałby przed sobą tylko pustą bramkę.

2
1
22'

Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu na siódmy metr Robinson oddał strzał głową, który trafił w piłkarza Arsenalu.

3
1
18'

Giroud wścieka się na Monreala, który zamiast dośrodkować, to podał do najbliższego kolegi.

2
1
16'

Sprzed pola karnego przymierzył Perez - wprost w bramkarza.

2
1
15'

Zbyt mocne dośrodkowanie Pereza i piłka przeleciała przez całe pole karne.

1
1
13'

Nie klei się gra Arsenalowi w tym spotkaniu. Arsene Wenger już na stojąco ogląda mecz.

2
1
11'

Rzut wolny dla Preston, jednak dośrodkowanie pewnie złapał Ospina.

4
10'

Przyblokowany strzał Lucasa Pereza.

1
7'

Gol! Strzelił Callum Robinson. 1:0 dla Preston! Piłka przypadkowo odbiła się od gracza Arsenalu i spadła pod nogi Robinsona, który pokonał Ospinę z kilku metrów.