Copa del Rey: 1/8 finału, rewanże
10 sty 2017 21:15
90+3'

Gol! Strzelił Mateo Garcia. Asystował mu Jonathan Viera.

Niebywałe! Las Palmas strzela trzeciego gola. Po centrze z prawego skrzydła świetnym półwolejem popisał się Mateo Garcia.

Mateo Garcia #19
UD Las Palmas
1
7
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
89'

Gol! Strzelił Marko Livaja. Asystował mu Mateo Garcia.

2:2! Ależ dziury w obronie Atletico! Garcia wystawił piłkę jak na tacy do Livaji, który nie miał problemów ze strzeleniem drugiego gola.

Asysta:
1
3
87'

Fernando Torres na razie przegrywa wszystkie pojedynki jeden na jeden z rywalami.

3
83'

Spokojna końcówka meczu, gra toczy się głównie w środku boiska.

2
79'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Keidi Bare. Mamy debiut w zespole Atletico!

wchodzi Wchodzi
Keidi Bare #44
schodzi Schodzi
1
76'

Marko Livaja zdecydował się na strzał z dystansu, jednak został zablokowany.

1
72'

Ostatnia zmiana w Las Palmas. Schodzi: Momo. Wchodzi: Jonathan Viera.

Momo #11
1
70'

Atletico oddało inicjatywę rywalom, którzy muszą jednak zdobyć aż 3 gole, aby awansować do ćwierćfinału.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

Atletico Madryt
1
1
63'

Druga zmiana w Las Palmas. Schodzi: Michel Macedo. Wchodzi: Mauricio Lemos.

Mauricio Lemos #3
Michel Macedo #12
3
61'

Gol! Strzelił Angel Correa. Asystował mu Koke.

Atletico znów na prowadzeniu! Koke wybił piłkę wolejem z własnej połowy i dość niespodziewanie zaliczył asystę. Correa przepchnął przy linii bocznej Garcię i ruszył do sytuacji sam na sam. Argentyńczyk strzelił między nogami golkipera.

Asysta:
2
2
57'

Gol! Strzelił Marko Livaja.

Kapitalna akcja napastnika Las Palmas! Livaja minął dwóch rywali i z ostrego kąta strzelił celnie w długi róg bramkarza. Las Palmas znów potrzebuje dwóch bramek.

1
3
55'

Momo strzelił z rzutu wolnego nad bramką Atletico.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Momo.

Momo #11
2
49'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Nicolas Gaitan.

Bramka dla Atletico! Gaitan dograł z końcowej linii do środka pola karnego, gdzie do siatki trafił Griezmann! Atletico w dwumeczu prowadzi już 3:0.

46'

Świetną akcję przeprowadził Angel Correa. Argentyńczyk huknął z narożnika pola karnego, ale udaną interwencją popisał się Raul Lizoain z Las Palmas.

1
46'

Początek drugiej połowy!

1
46'

Atletico. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Gabi.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

1
44'

Angel Correa padł jak rażony piorunem na linii pola karnego Las Palmas, jednak sędzia nakazał dalszą grę.

1
40'

Tana przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego, wpadł do środka i z dobrej pozycji uderzył nad bramką Atletico. Było groźnie!

37'

Kolejna zła interwencja jednego z defensorów i do piłki na linii pola karnego dopadł Nicolas Gaitan, którego strzał po rykoszecie obronił golkiper gości.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.

32'

W końcu zaiskrzyło pod bramką Atletico! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła na krótkim słupku groźnie główkował Marko Livaja, ale insytnktowną interwencją popisał się Miguel Angel Moya.

1
29'

Pachnie golem dla Atletico. Gospodarzom brakuje jednak ostatniego skutecznego zagrania.

25'

Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Hernan Santana. Wchodzi: Angel Montoro. Goście w końcu grają w pełnym składzie.

Angel Montoro #6
Hernan Santana #14
23'

Las Palmas od 4 minut gra w osłabieniu, ponieważ Hernan złapał kontuzję i opuścił boisko.

1
23'

Bardzo groźna okazja dla Atletico. Strzał Griezmanna z bliskiej odległości odbił jednak golkiper.

20'

Saul Niguez uderzył zza pola karnego, jednak posłał piłkę wprost w dobrze ustawionego golkipera Las Palmas.

18'

Fatalne zagranie Hernana, który wystawił piłkę na 28. metr do Koke. Pomocnik Atletico strzelił jednak wyraźnie obok bramki.

15'

Las Palmas jeszcze ani razu nie znalazło się w okolicach pola karnego Atletico. Gospodarze stosują wysoki pressing i chcą szybko rozstrzygnąć losy tego dwumeczu.

11'

Atletico ma przewagę, a to Las Palmas musi strzelić minimum 2 bramki. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

8'

Angel Correa minął już bramkarza Las Palmas, jednak wypuścił sobie zbyt mocno piłkę i nie zdołał oddać strzału.

5'

Bardzo spokojny początek meczu. Na Vicente Calderon lekką przewagę mają gospodarze.

1
20:23

Trener Diego Simeone wprowadził kilka zmian w podstawowej jedenastce. Od 1. minuty zagrają m.in. Lucas Hernandez, Nicolas Gaitan czy Angel Correa.

1
20:23

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Atletico Madryt wygrało na wyjeździe z Las Palmas 2:0.