Zakończony
Real Madryt
90+3'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

3:3!!! Kapitalna akcja francuskiego napastnika, który po strzale z 14 metrów doprowadził do wyrównania!

Real Madryt
33
1
1
1
10
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

12
1
1
1
5
88'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
5
14
86'

Słupek dla Sevilli! Po dośrodkowaniu Sarabii z główki w "aluminium" trafił Langlet.

11
4
85'

I znów blisko bramki dla Sevilli! Po główce Joveticia świetnie piłkę sparował Kiko Casilla.

4
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
5
7
83'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Pewnie "jedenastkę" wykonał były piłkarz Sevilli - Sergio Ramos!

Real Madryt
25
8
82'

Rzut karny dla Realu Madryt! Casemiro był faulowany w "szesnastce".

12
6
77'

Gol! Strzelił Vicente Iborra.

3:1! Iborra wpakował piłkę z trzech metrów do siatki. Sevilla potrzebuje jeszcze 2 bramek!

16
17
76'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Karim Benzema.

75'

Po rożnym obok słupka główkował Stevan Jovetić.

2
2
75'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Realu i ofiarne wybicie Marcelo. Taka gra Sevilli bardzo podoba się zgromadzonym kibicom.

5
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Stevan Jovetić.

2
3
71'

Co za bomba! Sergio Escudero huknął zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka!

3
3
68'

Toni Kroos uderzył silnie z dystansu i z wielkimi problemami interweniował David Soria.

3
2
67'

Po akcji Danilo w dobrej sytuacji piłkę nad poprzeczkę przeniósł Alvaro Morata.

2
3
65'

Sevilla. Schodzi: Gabriel Mercado. Wchodzi: Vitolo.

65'

Ależ blisko! Wissam Ben Yedder główkował centymetry obok słupka! Sevilla jeszcze walczy!

3
2
64'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Dani Carvajal.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

2
1
63'

Stevan Jovetić huknął jak z armaty i instynktownie nogami obronił Kiko Casilla.

3
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra.

4
2
61'

Sevilla w ataku pozycyjnym, Real czyha na kolejne kontry.

3
2
58'

Real. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Mateo Kovacić.

55'

Sevilla. Schodzi: Luciano Vietto. Wchodzi: Samir Nasri.

54'

Na tę chwilę Sevilla potrzebuje jeszcze 3 trafień, aby liczyć na awans do ćwierćfinału.

2
1
1
54'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Sergio Escudero. Bramka dla Sevilli! Po wrzutce Escudero z pierwszej piłki do siatki trafił Jovetić. Bramka w debiucie dla Czarnogórca!

48'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Kapitalna kontra Realu! Asensio ruszył niemalże z własnego pola karnego, minął dwóch rywali, a na koniec posłał piłkę między nogami bramkarza Sevilli! W dwumeczu 4:1 dla Realu Madryt.

30
1
1
1
11
46'

Mariano Diaz znalazł się przed dobrą sytuacją na linii pola karnego, ale skiksował i posłał piłkę w trybuny Sanchez Pizjuan.

8
1
1
1
1
46'

Zaczynamy drugą część gry.

5
1
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
1
1
4
45'

Sevilla. Schodzi: Joaquin Correa. Wchodzi: Stevan Jovetić. Mamy zmianę i debiut Joveticia w zespole Sevilli.

45'

Danilo szykował się do strzału z ostrego kąta, jednak świetnym powrotem popisał się Sergio Escudero.

2
44'

Ależ blisko wyrównania! Toni Kroos rozegrał piłkę z Mariano Diazem, strzelił z linii pola karnego i piłka niemalże prześlizgnęła się po słupku!

3
41'

Sevilla znów przejęła inicjatywę i zostawia sporo miejsca na tyłach, narażając się na kontrataki Realu.

1
38'

Do rozgrzewki ruszył nowy piłkarz Sevilli - napastnik Stevan Jovetić.

4
4
35'

Langlet dośrodkował w pole karne, gdzie źle piłkę przyjmował sobie Wissam Ben Yedder. Mogło być groźnie pod bramką Realu!

2
1
32'

Mariano Diaz wycofał piłkę na 18. metr, skąd niecelnie strzelił Toni Kroos.

1
1
29'

Trwa strzeleckie show Sevilli. Luciano Vietto z dystansu uderzył wprost w bramkarza Realu Madryt.

5
3
28'

Wissam Ben Yedder strzelił silnie zza pola karnego i po raz kolejny Kiko Casilla odbił piłkę przed siebie.

4
27'

Groźny strzał po ziemi Ben Yeddera, ale znów udanie interweniował Kiko Casilla.

3
1
27'

Mariano Diaz trafił do siatki Sevilli, jednak kilka chwil wcześniej sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

5
2
24'

Ależ to mogła być kuriozalna bramka dla Realu Madryt!!! David Soria tak wybijał z 17. metra, że trafił w nogę nacierającego Mariano Diaza. Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Sevilli!

3
19'

Po bramce Sevilla nie atakuje już z takim animuszem i inicjatywę przejął Real. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

5
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego David Soria wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Lucasa Vazqueza, który zza pola karnego uderzył nad poprzeczką.

4
13'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

3
2
11'

I odpowiedź Realu. Marco Asensio huknął z dystansu w kierunku bliższego słupka, ale bardzo dobrą interwencją popisał się David Soria. Fantastyczny mecz na Sanchez Pizjuan!

4
1
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Danilo.

Sevilla na prowadzeniu!!! Po dośrodkowaniu Sarabii z prawego skrzydła piłkę głową do własnej siatki skierował Danilo.

Real Madryt
21
21
7'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

7
1
6'

Matias Kranevitter uderzył po ziemi z 17 metrów i bramkarz Realu z problemami odbił piłkę na korner.

3
3'

Sevilla musi strzelić 3 bramki i od samego początku zdecydowanie naciera na Real Madryt. Będzie ciekawie!

3
1'

Ależ początek Sevilli! Już w 34. sekundzie Sergio Escudero huknął zza pola karnego. Kiko Casilla nie zdecydował się na złapanie piłki i odbił ją przed siebie.

4
1
20:25

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano Mallenco.

3
20:25

Decyzją trenera poza kadrą meczową znaleźli się Cristiano Ronaldo i Luka Modrić. Ponadto z powodu kontuzji nie wystąpią Gareth Bale, Pepe, Isco i James Rodriguez.

2
2
20:25

Real Madryt niezbyt dobrze czuje się na stadionie Sevilli. Ostatnie 16 wizyt to 5 wygranych, remis i 10 porażek.