Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

Ajaccio. Schodzi: Riad Nouri. Wchodzi: Hugo Videmont.

schodzi Schodzi
Riad Nouri #7
2
84'

Wyrównanie było blisko. Mouaad Madri nieomal pokonał Morgana De Sanctisa strzałem głową po dośrodkowaniu Riada Nouriego. Znakomicie ustawił się bramkarz AS Monaco.

80'

AS Monaco stara się długo utrzymywać przy piłce, by rywale musieli biegać, a ich zapał do atakowania zmniejszał się.

77'

Ajaccio. Schodzi: Johan Cavalli. Wchodzi: Maazou Ouwo Moussa.

Maazou Ouwo Moussa #14
Johan Cavalli #9
75'

Dośrodkowanie na drugi słupek. Piłkarz AC Ajaccio walczył do końca o możliwość oddania strzału, ale musiałby mieć wzrost Marcina Gortata. Czas ucieka przyjezdnym.

73'

Ajaccio. Schodzi: Christophe Vincent. Wchodzi: Mohamed Mady Camara.

Mohamed Mady Camara #12
Christophe Vincent #2
1
71'

Monaco. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Andrea Raggi.

70'

Małe trzęsienie ziemi. Po dwóch stałych fragmentach dwie bramki. AC Ajaccio pokazało, że może wyrównać, ale cieszyło się za długo z gola. Znów bliżej awansu AS Monaco.

1
67'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Joao Moutinho.

AS Monaco błyskawicznie odzyskało prowadzenie! Zmiennik Velere Germain główkował po dośodkowaniu z rzutu wolnego, a Riffi Mandanda nie zdołał sparować piłki, choć miał ją na dłoniach.

65'

Gol! Strzelił Johan Cavalli.

Z problemami, ale skutecznie! Johan Cavalli strzelił po rękach bramkarza do siatki z rzutu karnego. Niespodziewane wyrównanie stało się faktem.

AC Ajaccio
2
1
64'

Rzut karny dla AC Ajaccio. Robi się interesująco. Jemerson podciął w obrębie szenastki Mouaada Madriego.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Pierre Charles.

Jordan Pierre Charles #3
AC Ajaccio
58'

Kylian Mbappe Lottin zakręcił przeciwnikami w szesnastce. W końcu oddał strzał, który odbił się rykoszetem i wyszedł na rzut rożny. Nie może przymierzyć napastnik AS Monaco.

56'

Futbolówka blisko koła środkowego. Gospodarze posiadali ją dotychczas przez 57 procent czasu i nie inaczej jest w tym momencie.

1
53'

Na trybunach zasiadł Kamil Glik i w towarzystwie małżonki raczy się ciepłym napojem. Obecni na boisku obrońcy AS Monaco na razie na zero z tyłu.

51'

Riad Nouri wbiegł za linię obrońców AS Monaco. Szarżę pomocnika zatrzymał sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

48'

Poprzeczka! Kylian Mbappe Lottin dostał świetne podanie w uliczkę od Fabinho i strzelił wewnętrznym podbiciem ponad golkiperem w obramowanie. Niewykorzystane sytuacje mogą się zemścić.

47'

Brawa z trybun dla bramkarza AC Ajaccio. Druga połowa zaczyna się tak jak wyglądała pierwsza. Riffi Mandanda uratował gości po strzale Radamela Falcao.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

42'

Yann Boe Kane dostał ostatnie ostrzeżenie słowne od sędziego. Na zbyt dużo zaczynają pozwalać sobie zawodnicy z Korsyki.

40'

Radamel Falcao przysiadł na dłuższą chwilę na murawie. To efekt ostrego wejścia przeciwnika. Sędzia dyktuje faul dla przedstawiciela Ligue 1.

37'

Bernardo Silva strzelił z 20. metra po indywidualnym rajdzie. Niezła precyzja, niezła siła, ale to za mało, by zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza AC Ajaccio.

35'

Tak to dzielni przyjezdni nie wyrównają. Niedokładnie dośrodkował Johan Cavalli i Morgan De Sanctis mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
32'

Mimo ostrego kąta Gabriel Boschilia dokręcił piłkę w światło bramki z rzutu wolnego. Przekroczyłaby ona linię, gdyby nie interwencja Riffiego Mandandy. Piękna obrona!

1
31'

AS Monaco pilnuje prowadzenia po strzale Radamela Falcao. Kilkakrotnie było ciepło w polu karnym faworyta, ale żadna sytuacja podbramkowa AC Ajaccio nie była stuprocentowa.

1
28'

Riffi Mandanda wyskoczył wysoko i wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bramkarz AC Ajaccio uniemożliwił w ten sposób oddanie strzału.

25'

Tym razem Jordan Pierre Charles dośrodkował w środek pola karnego z okolic jego narożnika. Mouaad Madri wyskoczył do piłki, ale nie oddał soczystego uderzenia głową pod naciskiem rywali.

23'

Głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wybite za krótko przez obrońców AS Monaco. Przed polem karnym był Jordan Pierre Charles, który chybił z dystansu.

2
21'

Pogubili się przyjezdni, którzy z czasem zaczęli zostawiać coraz więcej miejsca na boisku przedstawicielowi Ligue 1. Na efekt w postaci gola nie trzeba było długo czekać.

2
19'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Szybkie rozrzucenie akcji na lewe skrzydło, skąd Kylian Mbappe Lottin dośrodkował płasko do czujnego Radamela Falcao. Kolumbijczyk wyprzedził stoperów AC Ajaccio i strzelił z bliska na 1:0!

17'

Dłuższe rozegranie AS Monaco. Gospodarze dostrzegają coraz więcej miejsca między obrońcami AC Ajaccio.

1
14'

Dośrodkowanie Fabinho z rzutu rożnego było zbyt głębokie i Radamel Falcao mógł wyłącznie obserwować jak futbolówka ucieka mu poza boisko.

1
13'

Radamel Falcao został sfaulowany przed polem karnym AC Ajaccio. Gospodarze nie zrobili użytku z rzutu wolnego, ale mają jeszcze szansę na poprawkę z narożnika boiska.

1
1
10'

Po dwóch sytuacjach podbramkowych na początku spotkania rozgorzała walka o panowanie w środku pola. AS Monaco stara się budować dłuższe akcje.

1
1
8'

Pojedynek w mocno sparingowej atmosferze. Na trybunach garstka kibiców, a doping z trybun brzmi jak śpiew w końcowej fazie wesela. Piłkarze muszą dodać pikanterii wydarzeniu.

1
5'

Morgan De Sanctis musiał zapobiec nieszczęściu po przeciwnej stronie boiska. Bramkarz AS Monaco ustawił się odpowiednio i nie dał się zaskoczyć strzałem Johana Cavalliego.

1
4'

Pierwszy gol dla AS Monaco wisiał w powietrzu. Gabriel Boschilia powinien skierować piłkę do opuszczonej już bramki AC Ajaccio, tymczasem kopnął ją dziwnym sposobem w poprzek.

1
2'

Gospodarze w biało-czerwonych strojach próbują zbudować pierwszy atak. Agresywna obrona przeciwnika zdaje na razie egzamin.

1
Kto wygra mecz?
AS Monaco
AC Ajaccio
4
20:37

Kamil Glik jeszcze odpoczywa. Tymczasem jego partnerów z AS Monaco czeka mecz w ramach Pucharu Francji z AC Ajaccio. To pierwszy pojedynek bramkostrzelnego zespołu z księstwa w rozgrywkach.