Burkina Faso. Schodzi: Ibrahim Toure. Wchodzi: Bakary Sare.

Tunezja. Schodzi: Yassine Khenissi. Wchodzi: Saber Khalifa.

Saber Khalifa #19
Yassine Khenissi #11
84'

Gol! Strzelił Prejuce Nakoulma. To była kontra na wagę awansu! Piłkę otrzymał Nakoulma i w sytuacji sam na sam pewnie trafił do bramki!

5
2
82'

Mogło być po meczu! Strzelał Bance, ale trafił w słupek, dobitkę przejęli obrońcy!

1
81'

Gol! Strzelił Aristide Bance. Rezerwowy na wagę awansu? Prawdopodobnie tak! Bance uderzył z rzutu wolnego i Burkina Faso wyszła na prowadzenie!

Aristide Bance #15
4
3
76'

. Schodzi: Cyrille Bayala. Wchodzi: Aristide Bance.

Cyrille Bayala #21
70'

W dalszym ciągu żaden z zespołów nie stawia na ofensywę. Dogrywka staje się coraz bardziej realna.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Yacouba Coulibaly.

Yacouba Coulibaly #20
62'

Tunezja. Schodzi: Wahbi Khazri. Wchodzi: Hamza Lahmar.

Hamza Lahmar #8
Wahbi Khazri #10
60'

Po dośrodkowaniu głową uderzył Kone, ale nie będzie to strzał o którym zawodnik będzie opowiadał wnukom.

2
57'

Groźnie zapowiadała się akcja Burkina Faso, jednak sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

54'

Niewiele dzieje się na placu gry. Drużyny nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

48'

Głową uderzał Khenissi, ale trafił w bramkarza.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Poziom gry przypomina ten z pierwszych minut. Sporo chaosu, niedokładnych podań.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Syam Ben Youssef. Zaostrzył się mecz głównie za sprawą Tunezyjczyków.

Syam Ben Youssef #2
Tunezja
34'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Yacoubi.

Mohamed Yacoubi #20
Tunezja
33'

I znowu Tunezja! Dośrodkowanie z rogu, do piłki doszedł Abdennour, ale ten chyba trochę wystraszył się i nie trafił w bramkę.

31'

Ben Amor uderzył z ok. 17 metrów i nieznacznie się pomylił. To była pierwsza dobra okazja Tunezyjczyków. Kto pierwszy strzeli gola, ten może być dużo bliżej wygranej. W tym meczu jedna bramka może zdecydować o awansie.

26'

Coraz ciekawsze spotkanie. Przeważają Nakoulma i koledzy, ale wybrańcy Kasperczaka coraz częściej zapędzają się pod bramkę.

1
22'

Nakoulma wypatrzył Bertranda Traore, który uderzył tuż obok bramki. Piłka uderzoma niemal z narożnika pola bramkowego spadała za bramkarzem, ale minęła słupek. Kolejna dobra okazja graczy z Burkina Faso.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Aymen Abdennour.

Aymen Abdennour #3
Tunezja
18'

Żółtą kartkę otrzymał Charles Kabore.

Charles Kabore #18
18'

Przewagę w piosiadaniu piłki mają piłkarze Burkina Faso, którzy powinni prowadzić. Tunezja póki co bez klarownej sytuacji, przyczajona.

14'

Dogranie do Nakoulmy, który wbiegł z piłką w pole karne, ale uderzył dwa metry ponad bramką.

9'

Nerwowo grają obydwa zespoły. Przed momentem zakotłowało się w polu karnym Burkina Faso, ale żaden z Tunezyjczyków nie zdołał oddać strzału.

1
5'

Jak na razie sporo niedokładności, zawodnicy indywidualnymi akcjami starają się zaskoczyć rywali.

16:33

W Pucharze Narodów Afryki rozpoczynają się ćwierćfinały. W pierwszym meczu Burkina Faso z Prejuce Nakoulmą i Abdou Razackiem Traore zmierzy się z Tunezją prowadzoną przez Henryka Kasperczaka.