Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: John Guidetti.

Celta Vigo. Schodzi: Theo Bongonda. Wchodzi: Pione Sisto.

Theo Bongonda #7
1
3
83'

Karim Benzema zmarnował "setkę"! Alvaro Morata główką wycofał na 7. metr, a Francuz strzelił wysoko nad poprzeczką!

3
8
82'

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Sergi Gomez.

Sergi Gomez #20
2
81'

Raphael Varane główkował tuż obok bramki.

2
1
80'

Real. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Karim Benzema.

78'

Sergio Alvarez mógł zanotować kolejną spokojną interwencję. Tym razem po strzale Casemiro.

1
74'

Słaby strzał Wassa z rzutu wolnego. Kiko Casilla odprowadził piłkę wzrokiem.

2
2
73'

Cristiano Ronaldo strzelił z linii pola karnego w Sergio Alvareza. Kolejne niedoprecyzowane uderzenie w wykonaniu Portugalczyka.

3
2
71'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Mateo Kovacić.

70'

Gol! Strzelił Jonny Castro. Asystował mu Iago Aspas. Niewiarygodne! Celta błyskawicznie odebrała piłkę, Aspas zagrał między dwóch defensorów, a sytuację sam na sam wykorzystał Jonny!

Jonny Castro #19
Celta Vigo
28
13
69'

Gol! Strzelił Marcelo.

Wyrównanie!!! Marcelo zrehabilitował się za "asystę" przy golu Celty! Brazylijczyk huknął z powietrza z półwoleja i piłka po rykoszecie wpadła do siatki Celty!

Real Madryt
26
19
64'

Gol! Strzelił Iago Aspas.

Bramka dla Celty Vigo!!! Po kontrze Bongonda dośrodkował z lewego skrzydła, Marcelo wybił piłkę wprost pod nogi Aspasa, który uderzył pod poprzeczkę!

Celta Vigo
28
15
59'

Lucas Vazquez znów uderzał! Pomocnik Realu zza pola karnego strzelił metr nad bramką.

7
3
58'

Alvaro Morata mógł trafić do siatki tuż po wejściu na boisko! Napastnik Realu w dobrej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką.

1
3
55'

Cristiano Ronaldo dosłownie zawisł w powietrzu, ale i tak nie dosięgnął piłki dośrodkowanej od Kroosa.

5
2
53'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Alvaro Morata.

50'

Cristiano Ronaldo uderzył po ziemi z dystansu, lecz na posterunku stał golkiper Celty.

3
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Hernandez.

Pablo Hernandez #8
Celta Vigo
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Diaz.

Marcelo Diaz #5
Celta Vigo
4
40'

Casemiro bardzo ładnie uderzył z 30 metrów i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Celty! W strzałach już 7:4 dla Realu.

1
3
39'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

4
1
37'

Cristiano Ronaldo zagrał groźnie na 7. metr, ale w piłkę nie trafił Marco Asensio.

2
4
34'

Bardzo groźnie! Po zagraniu Ramosa w wyśminitej okazji Cristiano Ronaldo trafił w nogi rywala.

7
1
33'

Najaktywniejszy Lucas Vazquez minął dwóch rywali w "szesnastce", ale jego uderzenie zostało zablokowane.

3
2
31'

Ładny techniczny strzał Kroosa z dystansu i Sergio Alvarez na raty złapał piłkę.

5
2
30'

Diaz silnie strzelił w środek bramki Realu. Na posterunku Kiko Casilla.

5
1
29'

Dwa groźne dośrodkowania w pole karne Celty Vigo, ale w obu przypadkach defensorzy gości uprzedzili składającego się do strzału Cristiano Ronaldo.

5
2
25'

W wyśmienitej sytuacji znalazł się Sergio Ramos, który jednak źle trafił w piłkę z główki i ta poleciała daleko obok bramki.

2
1
20'

Lucas Vazquez zdecydował się na 2. strzał z dystansu, ale ten również nie sprawił problemów Sergio Alvarezowi.

2
1
18'

Na razie spokojnie na Santiago Bernabeu. W strzałach 1-1.

2
1
15'

Kibice Realu Madryt wspierają Sergio Ramosa i jego matkę. To efekt ostatnich wydarzeń na stadionie Sevilli, gdzie "oberwało" się stoperowi "Królewskich".

5
13'

Cóż zrobił Iago Aspas?! Napastnik Celty miał piłkę na lewej stronie pola karnego, a w środku w idealnej pozycji znajdował się zupełnie niepilnowany Daniel Wass. Aspas jednak nie wiedział do końca co zrobić w tej sytuacji i zagrał... daleko poza linię bramkową.

3
11'

Zakończył się już inny pierwszy mecz w 1/4 finału Pucharu Króla:

3
9'

Celta przeprowadziła już kilka oskrzydlających ataków, jednak nie przyniosły one większego zagrożenia pod bramką Realu.

4
2
6'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Kapitan ukarany za faul na Iago Aspasie.

Real Madryt
2
7
3'

Lucas Vazquez oddał strzał z 17 metrów, a piłka po nogach rywala wleciała wprost w rękawice golkipera Celty.

7
20:41
9
20:41

W weekend Real Madryt przegrał pierwsze spotkanie w tym sezonie - z Sevillą, ale wciąż pozostaje liderem Primera Division. Celta Vigo plasuje się na 8. miejscu.

10
20:41

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Króla Real Madryt przyjmie Celtę Vigo. Rewanż odbędzie się za tydzień.