Copa del Rey: Ćwierćfinały, rewanże
26 sty 2017 21:15
90+2'

FC Barcelona chciała zakończyć mecz kolejnym golem, ale Arda Turan zagrał ciut za mocno w kierunku Luisa Suareza.

5
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
1
86'

Lionel Messi zagrał do Aleixa Vidala, który z ostrego kąta trafił w nogi golkipera.

4
2
86'

Mogła być kolejna bramka dla Realu Sociedad! Juanmi strzelił z półwoleja tuż obok słupka.

5
1
82'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. 5:2! Kolejna kapitalna akcja Messiego. Argentyńczyk zagrał w pole karne do Denisa Suareza, który minął golkipera i trafił do pustej siatki.

27
5
80'

Gol! Strzelił Arda Turan. Asystował mu Aleix Vidal. 4:2!!! Lionel Messi zagrał w pole karne do Vidala, który silnie wstrzelił piłkę na długi słupek, gdzie czyhał już Arda Turan. Turek po wślizgu trafił do siatki.

19
3
76'

Ładna akcja Messiego, którego strzał z 15 metrów został zablokowany.

4
2
75'

Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Alvaro Odriozola.

wchodzi Wchodzi
Alvaro Odriozola #29
schodzi Schodzi
Aritz Elustondo #15
3
2
75'

Barcelona. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Arda Turan.

2
4
73'

Gol! Strzelił Willian Jose. Asystował mu Aritz Elustondo. Znów się robi ciekawie na Camp Nou! Po centrze Elustondo z prawego skrzydła do siatki po strzale głową trafił Willian Jose.

Willian Jose #12
Real Sociedad
Asysta:
6
16
70'

Barcelona oddała inicjatywę Realowi Sociedad. Na bramki dla Basków się jednak nie zanosi. W dwumeczu już 4:1 dla ekipy z Camp Nou.

5
65'

Luis Suarez zagrał z prawego skrzydła w pole karne, gdzie do strzału mógł dojść Lionel Messi. Argentyńczyk ostatecznie nie trafił w piłkę.

6
2
63'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. I jest odpowiedź Barcelony! Messi wypuścił w uliczkę Luisa Suareza, który przepchnął rywala i strzelił do siatki obok bezradnego golkipera.

33
4
62'

Gol! Strzelił Juanmi. Jest bramka dla Realu Sociedad! Po świetnym zagraniu z głębi pola do sytuacji sam na sam wyszedł Juanmi, który skutecznie przelobował golkipera.

11
17
61'

Goście muszą teraz strzelić 3 bramki, aby myśleć o awansie.

4
4
57'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Sergio Canales.

57'

Sociedad. Schodzi: Carlos Vela. Wchodzi: Juanmi.

2
4
55'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Niemalże perfekcyjny strzał Messiego z 11. metrów.

FC Barcelona
34
6
54'

Żółtą kartkę otrzymał Inigo Martinez. Stoper Realu Sociedad sfaulował Neymara.

5
54'

Rzut karny dla Barcelony!!!

5
1
54'

Ależ sytuacja dla Realu Sociedad!!! Po kilku błyskawicznych podaniach przed 100-procentową okazją stanął Willian Jose, który z bliskiej odległości trafił wprost w golkipera!

3
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

4
4
51'

Znów robi się gorąco na Camp Nou. Piłkarze Realu Sociedad mają spore pretensje do Luisa Suareza, który łokciem zaatakował rywala.

4
49'

Jordi Alba wrócił do gry.

5
1
47'

W starciu powietrznym urazu głowy nabawił się Jordi Alba. Boczny defensor Barcy potrzebuje interwencji lekarzy.

2
4
47'

Elustondo uderzył z główki wyraźnie nad poprzeczką.

2
3
47'

Na stadionie blisko 60 tysięcy widzów:

4
46'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Aleix Vidal.

46'

Początek drugiej połowy.

4
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

3
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Berchiche. Zaczyna robić się nerwowo.

Yuri Berchiche #19
5
3
40'

Bardzo ostre spięcie na linii Carlos Vela - Neymar. Meksykanin sfaulował Brazylijczyka, po czym wywiązała się przepychanka między zawodnikami. Obaj dostali po żółtej kartce.

3
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

3
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Vela.

7
4
39'

Luis Suarez w dobrej sytuacji zdecydował się na zagranie do środka w kierunku jednego ze swoich kolegów. Ostatecznie został zablokowany przez pierwszego rywala i wywalczył tylko rzut rożny.

3
1
35'

Willian Jose strzelił z powietrza z niemalże zerowego kąta, jednak Jasper Cillessen nie miał żadnego problemu z interwencją.

4
1
30'

Niewiele dzieje się na Camp Nou. Baskowie mają wielkie problemy z rozmontowaniem defensywy gospodarzy.

7
26'

Barcelona już w komplecie. Boczny defensor powrócił do gry.

12
1
25'

Przez lekarzy opatrywany jest Sergi Roberto. Piłkarza Barcelony przypadkowo kopnął jego kolega z drużyny - Pique.

1
13
24'

Willian Jose dopadł do piłki w polu karnym Barcelony i po ekwilibrystycznych nożychach posłał ją ponad metr nad bramką.

8
1
21'

Luis Suarez po pięknym lobie nad golkiperem trafił do siatki. Bramka nie została jednak uznana, ze względu na pozycję spaloną Urugwajczyka.

4
8
20'

Przypominamy, że Real Sociedad musi wygrać, aby awansować do kolejnej rundy.

7
2
17'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Luis Suarez. Cóż za akcja Barcelony! Umtiti odebrał piłkę w środku boiska, gospodarze przeprowadzili błyskawiczną kontrę i do siatki po strzale z boku pola karnego trafił Denis Suarez. Piękną asystą piętką popisał się Luis Suarez.

52
7
14'

Na razie z murawy Camp Nou wieje nudą. Żadna ze stron nie narzuca szybszego tempa i wciąż nie mieliśmy podbramkowych okazji ani strzałów.

1
10
12'

Jasper Cillessen zaryzykował i wdał się w drybling z rywalem we własnym polu karnym. Holenderski golkiper skutecznie oszukał napastnika Sociedad.

8
4
8'

FC Barcelona przejęła inicjatywę, ale goście są wysoko ustawieni i po odbiorze piłki starają się szybko zaatakować.

13
1
4'

Spokojny początek meczu, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

2
6
20:26

W tej parze poznamy ostatniego półfinalistę Pucharu Króla. Wcześniej awans wywalczyły ekipy Deportivo Alaves, Atletico Madryt i Celty Vigo. Losowanie odbędzie się jutro w południe.