Doliczone 2 minuty.

1
1
89'

Christopher Nkunku miał znakomitą okazję na 1:5, ale przestrzelił z kilku metrów.

1
88'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Alec Georgen.

86'

Wszystko jest już jasne, oba zespoły tylko dogrywają mecz.

83'

Bordeaux. Schodzi: Valentin Vada. Wchodzi: Abdou Traore.

wchodzi Wchodzi
Abdou Traore #15
schodzi Schodzi
Valentin Vada #23
82'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

81'

Gol! Strzelił Angel di Maria.

1:4! Piękny płaski strzał z dystansu oddał Di Maria, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i ugrzęzła w siatce.

Paris Saint-Germain
8
78'

Rozpaczliwe ataki Żyrondystów, ale oni są dziś wyraźnie słabsi i doprowadzenie przez nich do remisu 3:3 byłoby cudem.

74'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Marquinhos.

Chyba po meczu! Po rzucie rożnym piłkę zgrał głową Marquinhos, Rabiot do niej nie doszedł, ale Cavani już tak i Urugwajczyk trafił do siatki z 3 metrów po rękach bramkarza.

7
73'

Z dystansu mocno, jednak wysoko nad bramką uderzył Vada.

71'

Groźna płaska centra Di Marii z lewego skrzydła, jednak zabrakło wykończenia.

67'

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Jeremy Menez.

Malcom #25
2
1
67'

Bordeaux. Schodzi: Nicolas Pallois. Wchodzi: Jaroslav Plasil.

Nicolas Pallois #5
1
65'

Z rzutu wolnego z 20 metrów wprost w mur obrońców uderzył Lucas Moura.

1
63'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Vada i piłka opuściła boisko.

1
60'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Lucas Moura.

1:2! Po prostopadłym podaniu Lucasa Cavani uciekł Palloisowi i trafił do siatki potężną bombą. Piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części poprzeczki.

11
59'

Jeśli wynik się nie zmieni, to finalistę Pucharu Ligi Francuskiej wyłoni konkurs rzutów karnych.

1
57'

Druga połowa jest na razie dużo słabsza niż pierwsza. Brakuje sytuacji strzeleckich.

1
53'

Po dośrodkowaniu Lucasa z rzutu wolnego celnie, ale zbyt lekko główkował Thiago Silva i piłkę złapał Prior.

51'

Na razie bez większych spięć po przerwie. Paryżanie dość spokojnie rozgrywają piłkę.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Maxwell przeciął dośrodkowanie Kamano z boku pola karnego.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Kiepsko w okolicach linii pola karnego interweniował Igor Lewczuk, który wybił piłkę wprost pod nogi Matuidiego. Na szczęście dla gospodarzy zawodnik PSG huknął wyraźnie obok słupka.

1
40'

Podrażnione PSG próbuje odzyskać prowadzenie. Trudno się dziwić mistrzowi Francji. Zanim stracił gola, miał dwie wyborne sytuacje do podwyższenia wyniku.

36'

Z rzutu wolnego trochę za głęboko dośrodkował Vada i zamykający akcję Pallois nie doszedł do piłki.

1
32'

Gol! Strzelił Diego Rolan.

1:1, ale to gol nieprawidłowy! Będący na spalonym Kamano próbował chyba strzelać, piłka odbiła się od Silvy i do siatki skierował ją ostatecznie Rolan. Wielki błąd sędziego.

Girondins Bordeaux
2
9
30'

Kolejna "setka" PSG! Edinson Cavani zamknął dośrodkowanie Lucasa z prawego skrzydła, lecz uderzył z kilku metrów nieczysto i piłka poleciała obok słupka.

2
28'

Powinno być 0:2! Blaise Matuidi znalazł się w sytuacji sam na sam z Priorem, ale oddał anemiczny płaski strzał i bramkarz gospodarzy obronił.

2
27'

Teraz gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Di Marii z rzutu wolnego.

1
25'

Thomas Meunier z łatwością przerwał rajd Poundje lewym skrzydłem.

1
23'

Dobry fragment paryżan, którzy całkowicie zdominowali grę.

1
19'

Cudowny gol! Maestria! Z rzutu wolnego z 26 metrów potężnie uderzył Di Maria, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i ugrzęzła w siatce. Prior bezradny.

10
4
17'

Igor Lewczuk i Prior mogli sobie teraz narobić niemałego bigosu. Polak odgrywał do bramkarza Żyrondystów, ten jednak wyszedł bardzo daleko i musiał się w pośpiechu cofać, by złapać piłkę w polu karnym przed nadbiegającym Cavanim.

1
15'

Lucas Moura znalazł się z piłką w polu karnym, jednak zaliczył kompletnie nieudany centrostrzał. Edinson Cavani niepocieszony, bo on chciał tę akcję finalizować i czekał na dobre dośrodkowanie.

1
13'

Po dośrodkowaniu Lucasa z rzutu wolnego bardzo niecelnie główkował Edinson Cavani.

2
1
12'

Zacięty i wyrównany początek. Widowisko jest niezłe, bo gra toczy się w szybkim tempie.

1
8'

Bardzo groźna płaska centra Cavaniego z prawej strony pola karnego, jednak Lucasa Mourę uprzedził Gajić.