90'

Spotkanie potrwa dwie minuty dłużej.

1
90'

Gol! Strzelił Hatem Ben Arfa. Zagapili się obrońcy gospodarzy, Hatem Ben Arfa miał przed sobą tylko bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki.

Paris Saint-Germain
6
2
88'

Znakomita interwencja bramkarza PSG. Z ostrego kąta strzelał Dimitri Kevin Cavare, ale Alphonse Areola nie dał się zaskoczyć.

1
86'

Hatem Ben Arfa źle przyjął sobie piłkę w polu karnym i nie zdołał oddać strzału. To mogła być świetna okazja na gola dla PSG.

83'

Blisko zdobycia gola był Hatem Ben Arfa. Po jego uderzeniu z około 12-13 metrów piłka przeleciała tuż obok słupka.

80'

Jeszcze starają się zaatakować gospodarze, ale Paris Saint-Germain praktycznie nie popełnia dziś błędów w defensywie.

77'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Goncalo Guedes.

wchodzi Wchodzi
Goncalo Guedes #15
schodzi Schodzi
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Mendes.

Stade Rennais
1
73'

Rennes. Schodzi: Clement Chantome. Wchodzi: Benjamin Andre.

Clement Chantome #8
1
73'

Rennes. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: James Edward Lea Siliki.

James Edward Lea Siliki #16
Adama Diakhaby #7
70'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Blaise Matuidi.

69'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

68'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Pewny, mocny i celny strzał Draxlera z 18 metrów. Paris Saint-Germain prowadzi już 3:0.

8
1
66'

Rennes. Schodzi: Giovanni Sio. Wchodzi: Aldo Kalulu.

Aldo Kalulu #14
1
64'

Tym razem z około 18 metrów przestrzelił Clement Chantome.

63'

Kolejny strzał z dystansu, lecz znów dobrze ustawiony był bramkarz Paris Saint-Germain.

1
1
61'

Ładny strzał z około 20 metrów oddał Giovanni Sio. Pewnie spisał się jednak Alphonse Areola, który obronił to uderzenie.

60'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów prosto w mur strzelił Sanjin Prcić.

59'

Adama Diakhaby wstrzelił piłkę w pole karne PSG. Wybił ją jednak Presnel Kimpembe.

55'

Idealną okazję miał Christopher Nkunku. Mając przed sobą tylko bramkarza nie zdołał umieścić piłki w bramce!

54'

Po dośrodkowaniu Maxwella niecelnie główkował Lucas Moura.

53'

Gospodarze w dalszym ciągu nie są w stanie poważniej zagrozić bramce PSG.

50'

Presnel Kimpembe wrócił już na boisko.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Hatem Ben Arfa.

1
48'

Chwilowa przerwa w grze. Problemy zdrowotne miał Presnel Kimpembe.

47'

Ładną akcją oskrzydlającą popisał się Adama Diakhaby, który zagrał w pole karne. Zabrakło jednak celnego strzału w kierunku bramki PSG.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

43'

Daleko przed własne pole karne wyszedł Benoit Costil. Udało mu się zażegnać niebezpieczeństwo.

41'

Piłkarze Stade Rennes nie są w stanie poważnie zagrozić bramce PSG.

38'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Już 2:0 dla PSG! Paryżanie wyprowadzili szybką kontrę. Po dośrodkowaniu Hatema Ben Arfy akcję zamknął Lucas Moura i spokojnie skierował piłkę do bramki,

7
2
35'

Nieco śmielej do ataku ruszyła teraz drużyna Stade Rennes.

1
34'

Wesley Said groźnie wstrzelił ze skrzydła piłkę w pole karne PSG. Dobrze w defensywie zachował się jednak Lucas Moura.

31'

Blisko było drugiego gola dla PSG! Lucas Moura znów wpadł w pole karne i oddał minimalnie niecelny strzał z ostrego kąta.

30'

Zawodnicy Paris Saint-Germain są częściej przy piłce i spokojnie ją rozgrywają.

1
27'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Po podaniu z głębi pola Draxler świetnie przyjął piłkę i efektowną "podcinką" nad bramkarzem skierował ją do bramki.

9
1
26'

Hatem Ben Arfa zdecydował się na indywidualną akcję, lecz został zatrzymany przez zawodników gospodarzy. Zabrakło nawet strzału na bramkę.

1
23'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku opatrywany jest jeden z zawodników Paris Saint-Germain.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Kevin Cavare.

Dimitri Kevin Cavare #2
2
17'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Obie drużyny nie kwapią się do ataku.

14'

Zawodnicy Stade Rennes starają się spokojnie rozgrywać piłkę. Zawodnicy PSG nie dopuszczają jednak do zagrożenia we własnym polu karnym.

1
11'

Lucas Moura wpadł w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
8'

Z rzutu wolnego nad poprzeczką strzelił Giovanni Sio.

1
7'

Faulowany był Wesley Said. Będzie rzut wolny dla Stade Rennes.

1
5'

Lekką optyczną przewagę mają piłkarze PSG, ale na razie nie przekłada się to na sytuacje pod bramką rywala.

1
3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

20:43

W meczu 1/16 finału Pucharu Francji Rennes zagra z PSG. Za chwilę początek spotkania.

1
20:43

Spotkanie poprowadzi Jerome Miguelgorry.

1
20:43

Ostatni raz Rennes i PSG rywalizowały ze sobą 14 stycznia w Ligue 1. Po bramce Juliana Draxlera 1:0 wygrali paryżanie.

1
20:43

W barwach Rennes nie zobaczymy już Kamila Grosickiego, który tuż przed zamknięciem okienka transferowego podpisał kontrakt z Hull City. Z kolei w kadrze meczowej PSG znów zabrakło miejsca dla Grzegorza Krychowiaka, który ostatni raz szansę gry otrzymał w połowie grudnia.