Puchar Anglii: 1/16 finału
28 sty 2017 16:00
90+3'

Gol! Strzelił Yaya Toure. 3:0! Iworyjczyk bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego w okienko bramki Crystal Palace stawia kropkę nad "i".

Manchester City
5
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Ledley.

Crystal Palace
4
87'

Niewiele ciekawego dzieje się na murawie w ostatnich minutach.

1
84'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

80'

Drugi gol rozstrzygnął losy spotkania. Orły straciły nadzieję.

78'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fernando.

76'

Palace. Schodzi: Jeffrey Schlupp. Wchodzi: Zeki Fryers.

73'

Szybka odpowiedź Crystal Palace, ale Ledley uderza głową obok słupka.

71'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu David Silva. 2:0! Jest już chyba po meczu. Silva przebiegł z piłką 30 metrów i spokojnie poczekał aż Sane wyjdzie na pozycję. Młody Niemiec nie miał problemów z wykończeniem akcji.

4
1
67'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jesus Navas.

65'

Palace. Schodzi: Jordon Mutch. Wchodzi: James McArthur.

62'

Mocny strzał Ledleya z dystansu, ale bardzo niecelny.

60'

Kolejny fragment ze sporą liczbą fauli zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna. Faulowany Townsend.

1
55'

Bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Jesus. Brazylijczyk pierwszy raz gra w podstawowym składzie i należy do najlepszych na boisku.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Kelly.

1
52'

Hennessey sparował strzał z dystansu autorstwa Delpha.

51'

Mogło być 1:1, jednak Remy uderzył tuż nad poprzeczką. Francuz świetnie wprowadziłby w drugą połowę.

49'

Celny strzał głową Lee Chung-yonga, ale w sam środek bramki.

1
46'

Palace. Schodzi: Christian Benteke. Wchodzi: Loic Remy.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Mogło być już 2:0, jednak Wayne Hennessey wygrał pojedynek z Jesusem.

42'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. 1:0 dla Man City! Pierwsza asysta nowej gwiazdy Man City, który zagrał do Sterlinga, a ten prawą nogą ze środka pola karnego pokonał bramkarza.

6
1
40'

Powtarzają się stare grzechy Man City - mieli dobre okazje, ale ich nie wykorzystali. Teraz przeważają gospodarze.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Faulowany Schlupp.

1
1
34'

Teraz londyńczycy przeważają. Groźny strzał Tomkinsa z trudem sparował Caballero.

31'

Świetna okazja dla Crystal Palace. Christian Benteke doszedł do strzału głową, ale uderzył nad poprzeczką.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Jordon Mutch. Tym razem zawodnik Orłów ukarany za faul.

1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Yaya Toure. Pierwsze napomnienie w meczu.

1
1
26'

Sporo fauli w ostatnich minutach meczu.

23'

Przed szansą stanęli gospodarze. Christian Benteke uderzył głową jednak zbyt słabo, żeby pokonać Caballero.

1
22'

Nieładny faul Delpha i pomocnik Man City powinien ujrzeć żółtą kartkę, jednak został oszczędzony przez sędziego.

1
20'

Na razie strzelają tylko podopieczni Pepa Guardioli, ale i tym razem nie trafili w światło bramki. Sane przymierzył głową - obok słupka.

18'

74 procent posiadnia piłki ma Manchester City.

16'

Kolejne dogranie w pole karne Orłów - znów Sterling - jednak Delph nie zdołał oddać celnego strzału.

13'

Przewaga Manchesteru City w pierwszym fragmencie spotkania.

10'

Jest i pierwszy celny strzał w meczu. Oddał go David Silva, jednak nie zdołał pokonać bramkarza.

6'

Dwa z rzędu rzuty rożne zostały wybite przez graczy gospodarzy. Najpierw uczynił to Schlupp, a po chwili Tomkins.

3'

Pierwsza okazja dla Manchesteru City po tym jak w pole karne dośrodkował Sterling, jednak Sane nie był w stanie oddać celnego strzału.