Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Rozpaczliwie wygląda momentami obrona Lazio Rzym, choć jeszcze 20 minut temu miało pełną kontrolę nad wydarzeniami. Brakuje wyrachowania podopiecznym Simone Inzaghiego.

84'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović. Asystował mu Ivan Perisić.

Precyzyjna główka Marcelo Brozovicia przywróciła nadzieję na awans w Mediolanie. Uśmiechają się gospodarze, a za moment wściekle zaatakują Lazio Rzym i spróbują wyrównać!

80'

Kartki, zmiany i nerwy. Wyrównały się siły liczebne na murawie, ale Inter Mediolan ma niezmiennie dwa gole do odrobienia, a zostało ledwie 10 minut.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Patric.

Lazio Rzym
2
78'

Lazio. Schodzi: Alessandro Murgia. Wchodzi: Wallace.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alessandro Murgia #96
76'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Stefan Radu.

74'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

74'

Jak nie idzie, to nie idzie. Mauro Icardi huknął z rzutu wolnego z 20. metra prosto w mur Lazio Rzym. Federico Marchetti nie musiał interweniować.

70'

Szuka miejsca do oddania strzału Inter Mediolan, ale w osłabieniu jest to trudne zadanie. Na dodatek rywale są uskrzydleni prowadzeniem.

67'

Mauro Icardi, a za moment Geoffrey Kondogbia strzelili obok bramki stołecznego zespołu. Do niezłych pozycji doszli w dużym zamieszaniu, do jakiego niepotrzebnie dopuszcza Lazio Rzym.

1
64'

To mógł być decydujący cios dla gospodarzy. Senad Lulić miał dużo czasu i miejsca, by przymierzyć na 3:0, ale po uderzeniu ofensywnego zawodnika Lazio zadrżała tylko boczna siatka.

60'

Jeison Murillo wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główkował nieznacznie nad poprzeczką bramki Lazio Rzym. Ewentualna bramka kontaktowa doda smau końcówce spotkania.

59'

Pierwsze uderzenie po zmianie wyniku oddał zza pola karnego Marcelo Brozović. Piłkę zatrzymał bez problemu Federico Marchetti, który przez godzinę spotkania jest bezbłędny.

58'

Inter. Schodzi: Cristian Ansaldi. Wchodzi: Gary Medel.

57'

Lucas Biglia egzekwował pewnie rzut karny i Lazio Rzym jest blisko awansu!

56'

Gol! Strzelił Lucas Biglia. Asystował mu Ciro Immobile.

Potężne uderzenie z rzutu karnego i Lazio Rzym prowadzi 2:0 w Mediolanie. Wielka radość w obozie gości!

2
54'

Ciro Immobile wbiegł przed Joao Mirandę po podaniu z głębi pola i sprowokował defensora Interu Mediolan do faulu w polu karnym. Jedenastka dla Lazio Rzym i czerwona kartka!

54'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Joao Miranda.

Inter Mediolan
2
54'

Obrazki z Mediolanu. Trwa walka o awans do półfinału Pucharu Włoch.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

50'

Inter Mediolan przejmuje inicjatywę. Lucas Biglia nie mógł sobie pozwolić na moment dekoncentracji, by zahamować dośrodkowanie Marcelo Brozovicia.

48'

Niewyobrażalne jest jakie sytuacje podbramkowe marnuje Lazio Rzym. Marco Parolo nie dobił z bliska piłki, którą sparował przed siebie Samir Handanović po strzale Wesleya Hoedta.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

46'

Inter. Schodzi: Rodrigo Palacio. Wchodzi: Mauro Icardi.

46'

Inter. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Joao Mario.

Czy Inter Mediolan odrobi stratę po przerwie?
20:05

Lazio Rzym o gola bliżej półfinału Pucharu Włoch.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić.

45+1'

Na koniec pierwszej części Ivan Perisić bił rzut wolny z 18. metra. Bardzo dobra szansa na zdobycie gola do szatni, jednak Chorwat wyraźnie chybił.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu.

45'

Doliczona minuta.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Hoedt.

42'

Fatalnie zagapił się na prawym skrzydle Felipe Anderson i środkowi pomocnicy Lazio Rzym musieli ratować sytuację. Do strzału z kilkunastu metrów składał się Antonio Candreva. Sędzia mógł nawet gwizdnąć rzut karny po faulu na pomocniku Interu Mediolan.

41'

Ostatnie minuty zanim sędzia zarządzi przerwę i atakuje Inter Mediolan. Podopieczni Simone Inzaghiego chcą utrzymać prowadzenie i naradzić się w szatni.

38'

Przyspieszył Ivan Perisić. Dobrze ustawili się stoperzy Lazio Rzym i zatrzymali futbolówkę po płaskim wstrzeleniu Chorwata.

35'

Riposta Interu. Naprawdę zrobiło się gorąco w Mediolanie. Federico Marchetti uratował przyjezdnych po niebezpiecznym uderzeniu Marcelo Brozovicia.

33'

Imponujące są kontrataki rzymian, ale nie potrafią ich sfinalizować strzałem do bramki. Alessandro Murgia wywalczył jedynie drugi korner dla Lazio.

32'

To może się zemścić na Lazio Rzym. Drużyna ze stolicy Włoch miała świetne szanse na zdobycie drugiego gola i zmarnowali je w sytuacjach sam na sam z Samirem Handanoviciem Ciro Immobile oraz Felipe Anderson!

30'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska najwyżej wyskoczył Wesley Hoedt, ale w towarzystwie defensora Interu Mediolan, nie oddał czystego strzału w światło bramki.

29'

Tym razem zbyt krótkie dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Felipe Andersona. Przesunęli się na czas gospodarze. Lazio Rzym ma jeszcze pierwszy korner w tym spotkaniu.

28'

Geoffrey Kondogbia zahamował bez problemu akcję Marco Parolo na połowie Interu Mediolan. Na trybunach podniosła się wrzawa, kiedy pomocnik ruszył z kontratakiem. Cała ta akcja była jednak rozczarowaniem.

27'

Zagubiony w przodzie jest Rodrigo Palacio. Dotychczas miał tylko jedną możliwość oddania strzału. Nieźle odcinają go stoperzy z Rzymu.

1
25'

Na razie pełna kontrola Biancocelestich. Jedno podanie wrzucone w ich pole karne chwycił spokojnie Federico Marchetti.

22'

Lazio Rzym utrudnia misję awans Interowi Mediolan. Będzie interesująco dzięki bramce Felipe Andersona.

1
20'

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Senad Lulić.

Lazio Rzym na prowadzeniu! Kompletnie zaskoczyło drużynę z Mediolanu. Najpierw Senad Lulić wywalczył wrzut z autu, a następnie posłał dośrodkowanie między stoperów gospodarzy. Wbiegł tam Felipe Anderson i główkował w narożnik bramki obok zdezorientowanego Samira Handanovicia!

18'

Wrzutka przed pole karne Lazio Rzym, gdzie pozostawiony bez opieki był Marcelo Brozović. Potężne uderzenie z półwoleja ponad bramką przyjezdnych. Wyraźne pudło!

16'

Wścieka się Federico Marchetti, ponieważ pomocnicy Lazio zgubili piłkę, a następnie pozwolili na strzał Geoffreyowi Kondogbii. Maksymalnie pół metra zabrakło, by Inter Mediolan prowadził.

13'

Szybka riposta zespołu Stefano Pioliego i Ever Banega mierzył do bramki Lazio Rzym. Zaczęło być interesująco po obu stronach boiska.

12'

Akcja rzymian pachniała golem. Ciro Immobile za długo zwlekał z podaniem do Felipe Andersona, ponieważ ten był na spalonym. W końcu wrzucił piłkę w pole karne, skąd Marco Parolo nie oddał czystego uderzenia.

10'

Ivan Perisić wrócił pod własne pole karne i zatrzymał szarżującego Felipe Andersona. W ten sposób Brazylijczyk z Lazio Rzym nie wywalczył nic ponad wrzut z autu.

1
9'

Nie był łatwy początek spotkania dla Biancocelestich, ale opanowali sytuację po pierwszym szturmie Inter Mediolan i zmusili Samira Handanovicia do pierwszej interwencji na przedpolu.

7'

Ever Banega nie wymyślił nic specjalnie kreatywnego przed wykonaniem rzutu wolnego. Federico Marchetti, który nerwowo ustawiał swoich obrońców, mógł odetchnąć. Bramkarz Lazio Rzym wrócił do jedenastki po chorobie.

5'

Nieźle zapowiadała się akcja Lazio Rzym na lewej stronie boiska. Nieodpowiedzialne podanie Stefana Radu sprowadziło większe zagrożenie na atakujących niż broniących.

1
3'

Joao Miranda z trudem, ale wybił piłkę i zainicjował atak Interu Mediolan. Płaskie uderzenie Ivana Perisicia nie było doskonałe i Federico Marchetti odprowadził je poza boisko.

2'

Nie pozwolili na wiele przyjezdni w centrum boiska, choć pomocnicy Interu Mediolan zagrali na jeden kontakt. Piłka została wycofana do Samira Handanovicia.

20:05

Piłkarze wyszli z katakumb stadionu na boisko. Inter Mediolan w granatowo-czarnych strojach, a Lazio Rzym w tradycyjnych, błękitnych.

1
20:05

Inter Mediolan wyłącznie zwycięża od dziewięciu meczów, w tym siedmiu w Serie A. Przed nim dwa, poważne wyzwania w trwającym tygodniu.

3
Która drużyna awansuje do półfinału Pucharu Włoch?
Lazio Rzym
20:05

Trener Stefano Pioli nie wystawił natomiast swojego najbardziej efektywnego piłkarza Mauro Icardiego.

1
20:05

Felipe Anderson jest w podstawowym składzie Lazio Rzym. Wrócił do niego również Ciro Immobile.

1
20:05

Sędzia: Marco Guida.

20:05

Ławka rezerwowych Interu Mediolan: Juan Pablo Carrizo - Marco Andreolli, Roberto Gagliardini, Joao Mario, Mauro Icardi, Jonathan Biabiany, Gary Medel, Davide Santon, Eder, Yuto Nagatomo, Gabriel Barbosa, Andrea Pinamonti.

20:05

Ławka rezerwowych Lazio Rzym: Thomas Strakosha, Ivan Vargić - Dusan Basta, Wallace, Bastos, Jordan Lukaku, Michael Ijemuan Folorunsho, Sergej Milinković-Savić, Luis Alberto, Filip Djordjević, Alessandro Rossi.

20:05

Inter Mediolan o obecnie drużyna z najdłuższą serią zwycięstw we Włoszech, a obok Bayernu Monachium w Europie. Przeciwnikiem zespołu Stefano Pioliego w ćwierćfinale Pucharu Włoch będzie Lazio Rzym. Stołeczna drużyna w weekend skompromitowała się porażką z Chievo Werona i spadła w Serie A za Inter.